Kurs Bioenergoterapii z uprawnieniami zawodowymi na świat: 14 15. września. Zapisy telefoniczne. POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TQl9vxoqhKgNajlepsze komentarze:

Jakub S... W zeszłym roku robiłem kurs o zasięgu europejskim wraz z egzaminem. Żeby załapać się na zasięg ogólnoświatowy muszę ponownie przystąpić do egzaminu?
Radek M... No witam. Czy bez żadnego odbytego kursu bioenergoterapii i znikomej wiedzy w tym zakresie można przystąpić do tego tutaj kursu?
Jolanta... DZIĘKUJĘ
Mona Li... ???????
Nasrin ... Czy to jeden kurs, który da mi certyfikat jako uzdrowiciel?????
Nescoba... @EDEN TV Mam pytanie czy mógły mi Pan pomóc w naprawieniu relacji z kolegą z pokoju Karolem? Chodzi o to ze się na mnie obraził i wyrzucił mnie ze znajomych na facebooku i sprawił mi tym wielką przykrość, a chciałbym żeby został moim przyjacielem. Jest on człowiekiem nieśmiałym i zamkniętym w sobie i nie za bardzo się przywiązuje do ludzi. Ja go jednak polubiłem i chciałbym, żeby został moim przyjacielem. Czy zajmuje się Pan również rozwiązywaniem takich problemow, jeśli tak to ile to kosztuje?
Oporna ... Muszę dopytać skal, czy to już dla mnie, czy jeszcze trochę poczekać.
Zbyszku, a co jak ktoś (jak ja), nie prowadzi oficjalnie uzdrawiania i działa praktycznie bez wiedzy uzdrawianego? Chodzi mi przede wszystkim o brak rozmowy i diagnozy - czy taki schemat postępowania z uzdrawianym będzie na kursie przekazany/trenowany?
Wydaje mi się, że przy dużej mocy uzdrawiania nie będzie to niezbędne, ale póki co raczej tak, zwłaszcza przy problemach typu samourok i innych płynących z "wnętrza" .
Dorotha... ❤️❤️❤️
Beti Gr... ❤️
Marcin ... Dzięki :)
Paula Z... Super ??dziękuję ?
Przemys... ????
Len Asa... Dziękujemy.
POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.