They Are Billions PL Kampania odc.37 37 Trujące bagno 500% cz.1 | Gameplay po polsku Corle1


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vbNMvZC2y1gNajlepsze komentarze:

Mic Kow... ogląda się super jak zawsze u Corlego :)
Viva Po... jak ja za tym tęsknioł
Piotr ?... 16:23 mając 2 osy i parę osób mogłeś się pokusić by tych powolniaków powoli usuwać. Same osy jak stawiasz nie usuwaj, nie warto, a tak masz gotową obronę.
19:55 dalej uważam że powinieneś tylko i wyłącznie stawiać farmy które mają po 64. Może i mniej ale więcej jedzenia niż z takich kilku po 48-56. I tyle miejsca nie marnujesz na potencjalne namioty lub kolejne warsztaty.
Joanna ... Ale te odcinki szybko się kończą ??
ToolMan... Przeciw plujom to sniper i wieża obronna.
Proponuję silną expancsję pod zabudowę wielorodzinną.
darkwol... Jestem bardzo zadowolony z siebie i z ciebie. Od kilku odcinków piszę podpowiedzi do gry i zakażdym razem są efekty- farmy, szokery, elektrownia, nowa jednostka, aż miło pisać gdy widać działanie na odcinku i wiadomo że przeczytany komentarz i zrealizowany. :)

Więc jadę dalej

Czasami ci się zdarzało stawiać zwykły rząd namiotów lub domków i doklejać taki jeden gdzieś i zostawiłeś miejsce wolne i takie koślawe trójkąty wychodziły
I z moich wyliczeń wyszło że przez to przesuwasz całe osiedle o 1-3 kratki, marnując miejsce, czasami ten jeden namiocik tak postawiony i nagle cały rząd np 4 namiotów nie mieści się i doklejasz je gdzie indziej np: przy murach i zamiast balisty stoi namiot przy murku. Zazwyczaj w twoim wykonaniu w tym właśnie miejscu się przebijają i zarażają, taki pech trochę.
Mały błąd, ale lepiej i tak na to spojrzeć, ale coraz żadziej się zdarza w tym odcinku chyba nie było, ale wcześniej czasami gdzieś się usadowił taki namiocik.
Damian ... Corle1 zauważyłem, że mógłbyś zamieniać w rynku zasoby których nie wykorzystujesz na początku misji np. żelazo, ropę czy kamień. Mógłbyś również zamieniać np. ropę w późniejszym etapie misji (niby mało ale zawsze coś, tj. burzenie darmowych os czy balist), pozdrawiam
rzniwia... jak zawsze corle świetny odcinek.
najbardziej ze wszystkich jednostek lucyfer jest moją ulubioną hoc thanatosy i tytany tez są bardzo dobrymi jednostkami.
Oskar k... Aleee żeś reklam nadupił??
I bardzo dobrze. Zarobas musi być.

P. S. Film jak zawsze...


Odjazd
Corle1 ciekawostki

Corle1 ciekawostki

Historia kanału Corle1 zaczyna się w dniu 2012-12-23 21:28:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3909 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54495810 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161000 użytkowników.