Spartiatix ciekawostki

Spartiatix ciekawostki

Historia kanału Spartiatix zaczyna się w dniu 2011-09-20 18:58:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 816 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29410272 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 113000 użytkowników.

DZISIAJ BĘDZIE OWOCNY DZIEŃ W MINECRAFT


►SUBSKRYBUJ: ►DRUGI KANAŁ: ►TWITCH: ►FANPAGE : ►GRUPA: ►KONTAKT ZE MNĄ : ►BIZNES:

Ostatnio komentowane:


@juniorski ja robię tez animacje!!! Zobaczysz je? I ocenisz? Sam je robię od 5 miesięcy XD #teodor Zobacz »
Oczywiście dlatego go w Warszawie nie będzie. To miasto juz dość wycierpiało. Ten kraj także. Dość. Zobacz »
Kto z gangu dzwoneczka???
Jeszcze nie obejrzałam ale tytuł wydaje się ciekawy materiał zapewne również?
Zobacz »
Powiem Tobie Marcin, że nie pojmuję tych streaków, które same za gracza robią fragi. Mi Harrier nastukał chyba 5 fragów. Zobacz »
Staszek już o minąłeś 5 lub 4 postacie do zdobycia pierwsza to kapitan druga pokojówka z masz w zapisie na normalnym i pietra który też masz w zapisie na normalnym poziomie trudności Zobacz »
Chłopaki, od karasia będą jeszcze 4x4 4cyl. 6cyl też kiedyś będą ;) Ale wszystko w swoim czasie xD A Rekord jest z 2000 roku, już po wykupieniu FMŻ przez NH Zobacz »
Cześć Kaftann, ogólnie to nie mam pojęcia co napisać, a tym bardziej aby cię nie obrazić, więc uznajmy że ten komentarz jest na temat :| Zobacz »
Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby te portale do Netheru były dla wszystkich dostępne ale i tak zapowiada sie zajebiście Tpsy grają <3 Zobacz »
#xiaomilepsze a nie kurła jakieś łan plasy Zobacz »
Kurde jak to minęło. Pamiętam jak grales w GTA 4 z ziraelem. Ten elegancki duet ach to były czasy. Teraz już prawie milion. Życzę Ci żebyś jak najszybciej zdobył ten cel. ? Zobacz »
ej hogaty mam pomysł ponieważ wracasz do starych gierek to możesz nagrać scrap mechanic ponieważ za 3 dni jest aktualizajcja i będzie tryb survival Zobacz »
no to może draft kanadyjski zrobisz czyli wybierasz zawodnika który w tym sezonie zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji kanadyjskiej a więc gole + asysty Zobacz »
Seto czy mógłbys mniej czytać bo to zabiera pół odcinka A samej gry jest mnie i niema sensu nieraz niektórych kwestii czytać Zobacz »
Ostatnio wróciłam do oglądania waszych vlogow,po chwilowej przerwie i teraz czekam na nowe filmiki ? Zobacz »
Fajna, wreszcie jakiś klimat historyczny, strzelam do niemieckich czolgów a nie do swoich. I nie moznaby bylo stworzyc takiego realistyku zeby alinci walczyli przeciwko szkopom Zobacz »
Dla mnie czołgi ciężkie są owiele lepsze na ten tryb, Churchille ratują dobre umiejętności jak przyśpieszenie, albo ostrzał artyleryjski. Wystarczy zrobić pluton z Is-ów i bitwa wygrana Zobacz »
8:40 o kurde... Pilecki to patron mojej szkoły XDD Zobacz »
Uwielbiam gdy wersja pc jakiejś gry jest darmowa, ale na androida muszis już zapłacić :) c'mon Zobacz »
Ja czekam na jakiś zacny MMORPG z uniwersum LoLa żeby można było i pofarmić i się trochę po napierdzielać i jakąś ciekawą fabułę zobaczyć Zobacz »
# biorę udział ....

Twoje filmy dają mi zawsze dużo energii i fajnie że się tak poświęcasz dla nas z wydawaniem dużej ilości kasy na brawl stars.
PS: pozdrów brata ;)
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UHEkQgl62ns