Intro do gry Vin Diesel Wheelman ver. 3


Intro do gry in Diesel Wheelman. Nie kopiować bez zgody właściciela. Przy okazji, Moi drodzy subskrybenci, stali widzowie mały apel ! Od niedawna na kanale pojawił się nie proszony gość, który może zagrozić każdemu z Was co prowadzi pomniejszy kanał. Wbijajcie jak najwięcej wyświetleń, piszcie dużo różnych, ciekawych komentarzy oraz klikajcie na kciuk w górę do filmów które są już od dawna na kanale, ale i do nowych jak i przyszłych materiałów, aby pokazać hejterowi, który daje łapki w dół, w dodatku bez uzasadnienia nie podając żadnego powodu w którym będzie logiczne, konstruktywne wyjaśnienie dlaczego. Szanowni subskrybenci, widzowie, jak wiecie to co robi nie ma najmniejszego sensu i jego działanie jest bezcelowe. Mimo, to trzymajmy się razem, nie poddawajmy się takim osobom bo one zaburzają i niszczą tylko YouTube i małe kanały. Gdyby był, to ktoś rozsądny i choć odrobinę inteligentny, to komuś co w filmie się coś nie podoba prócz kciuka w dół uzasadnił by również z jakiego powodu daje taką ocenę, napisał logiczne wyjaśnienie, dał konstruktywną krytykę, a skoro tak nie robi znaczy tylko jedno, jest typowym, pospolitym hejterem, osoba znienawidzona przez "jutubowe" społeczeństwo (w szczególności te co prowadzi mniejsze kanały), traktowana jak chwast, który należy wyplenić bo inaczej może wyniszczyć, to co budowaliśmy i pracowaliśmy nad tym przez lata dlatego nie dajmy się mu i walczy z Nim, w gronie siła!

Ostatnio komentowane:


Cześć Tobiasz jestem druga komentarzu fajnie odcinek z sims 4 WYZWANIE SPARKD bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Tobiasz❤️???????????? Zobacz »
Fajnie by było gdyby się okazało że te zniknięcie filmów oznacza coś nowego jakiś nowy content lub powrót starego contentu czyli "Lorda Kruszwila", ale bardzo w to wątpię. Zobacz »
Dla osób nie wiedzących @Graf pobił jego rekord. Miał czas 1h 14min, a gdyby nie fail z jego strony to by miał mniej niż 1h. Pozdrawiam :P Zobacz »
8:37
Co myśli gaenali: zabić czokleta
Zobacz »
Rok później :

YouTube : nowy film na kanale mówpolucku

mówpolucku : NOWY SAMOCHÓD !!! kupiłem mustanga .?
Zobacz »
Paweł WRACAJ często ze swoimi znakomitymi piosenkami.
Dziękuję za już, proszę o płytę.
Pozdrawiam serdecznie
Zobacz »
Gratulacje Zdobek! Dobra robota, ciekawe i pouczające treści. Każdy milosnik przyrody znajdzie coś dla siebie.
Czekamy na nowe odcinki ???
Zobacz »
Wielkie dzięki za 2 meczyki. Pierwszy mecz to była totalna żenada w moim wykonaniu co jest też spowodowane lagami w h2h :-/ ale w drugim meczu było bardzo fajnie :-) Zobacz »
Kazik znowu dał czadu, rewelacyjna piosenka już drugi raz slucham. Czekam aż będzie w kinach super !!!! Zobacz »
✬Lato 2020 ✬ Najlepsza muzyka z radia ✬ Najnowsze Przeboje Radia Eska 2020 ✬ Hity Eska 2020 ✬ #3 Zobacz »
Niech Tom Cruz jedzie do Australii burzyć mosty a nie polskie mosty. Już zaczynają niszczyć to co polskie. Wszystkich znawcow polskiej historii i kultury na taczke i na gnój. Zobacz »
TeKo Why are you so angry ?
12:27
Zobacz »
i can't imagine romania's happiness after defending the argentina's one of the best squad Zobacz »
Kuba: wykłada żółtą jedynkę
Bladii: "CO? NIE MA TAKIEJ OPCJI!"
też Bladii w następnej turze: wykłada niebieską jedynkę
Zobacz »
Wow! Te produkty naprawdę robią wrażenie!! ?? Kto by pomyślał że to Avon! ❤️❤️❤️ Czad?? Zobacz »
7:37 oj ktos tu chyba bedzie wpierdalal podkladke Zobacz »
I Love ur video i see i see your a small channel. if you comment on my recent video and sub after i will shout you out. by the way im subbed to you*1! Zobacz »
Ja bym dał od ósemki turbinę i poprawił zdecydowanie dyche, bo zasysa w porównaniu do innych czołgów. Zobacz »
Wyzwanie {dla ciebie} cześć oto moje wyzwanie nazywa się lodowy krok kod,,ZMMDURV" moja podpowiedz zacznij od bohatera i lodowej małpki Zobacz »
Hogaty tam jak podeszłaś do tych drewnianych kolci to po lewej był człowiek z broniom a zobaczyłeś bo ja tak Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LQOGhh4-TW4


Scorpion 77 ciekawostki

Scorpion 77 ciekawostki

Historia kanału Scorpion 77 zaczyna się w dniu 2015-09-09 01:29:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2234 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 41814 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 388 użytkowników.