wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Przyjechali tu zrobić Polin! Jakub Baryła u Roli MIAŻDŻY...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Borsz 4... Typowe wykorzystywanie dzieci w celach propagandowych...
loulou7... Bravo et merci à Jakub Baryła
Only Tr... BRAWO JAKUB BARYLA !
Piotr J... Niesamowite, klon Brauna, ciekawe czy on wie o czym gada czy tylko tak ładnie wyszkolony jest, tak czy siak duży szacun za zapamiętywanie tekstu
Adam L... Wspanialy , inteligentny chlopak , Szczesc Boze Jakubie !
tadeo... Bogu dzięki że mamy jeszcze taką młodzież i do puki takich chłopców mamy Polska będzie nasza nie unijnych wieprzów!!!
Timas D... Jeśli chodzi o to zbawienie tylko w Kościele katolickim to byłbym ostrożny... Nie jesteśmy sekretarkami pana Boga.
Timas D... Monarchia, monarchią - tylko skąd tego króla wytrzasnąć.
wikusia... Jakub powiek ci tylko tyle chodziłam z tobą do szkoły rozmawiam z tobą prze telefon codziennie i ty się zmieniasz to cię zmienia xd kurwa ,,nasze dzieci masz 15lat kurwa wiesz co mówisz znasz ty mnie a ja cb serio
Cremast... to jest obrona kościoła czy atak na kościół :) ?
nie ma kościoła katolickiego bez poszanowania wypraw krzyżowych i reanimacji dobrego zdania o świętej inkwyzycji ?
nie jestem za ruchem LGBT,
ale czymże były powyższe wobec marszów LGBT ?
Jacek A... Moim zdaniem totalny szaleniec.
Arkadiu... Chwała Bogu za takich młodych ludzi jak ty, Jakubie!
zabka z... Mega idiota
Andrzej... Jakub, super gadasz. Chcę mieć z Tobą katolickie bękarty.
Darko D... ale mózg wyprany ja jebie
Mar Kow... Chłopak usprawiedliwia ataki agresji cytując Pismo Święte. Czyli Pismo Święte nie różni się niczym od Koranu. Ten chłopak to potencjalny terrorysta! :-O
Panmana... Elegancki, wygadany, może się podobać. Ładnie mówi ale nie tyle ważne JAK mówi, ale CO mówi. Pochwała wypraw krzyżowych, inkwizycji "...iść po trupach do celu....". A jaki skromny: ".. Pan Bóg mnie wybrał..." Jakbym słyszał męczenników dzihadu.
Dostojewski powiedział, że jeżeli Boga nie ma, to wszystko jest dozwolone. Ale jak widać u młodego Baryły jest wręcz odwrotnie - Bóg usprawiedliwia każdy czyn, nawet najokrutniejszy. I to się podoba? W czym jesteśmy lepsi od talibów?
Urszula... MÓDLMY się za Jakuba, NIECH PAN BÓG MU BŁOGOSŁAWI I MARYJA GO OCHRANIA
Darioth... Pan Jakub naucza kościół katolicki co jest dobre a co złe, ciekawe co na to księża? Papież Franciszek chyba będzie musiał u niego na kurs się zapisać :) Panie Jakubie zostań Pan papieżem i wtedy będziesz mieć prawo reformować kościół. Atakujesz Pan, Panie Jakubie kościół katolicki i samych katolików słowami, które się nagrały w tym filmie, wstyd.
Jakub B... Nastąpiło przesłowienie i zamiast "potępiał grzechy", powiedziałem "potępiał grzeszników". Serdecznie przepraszam, wywiad był robiony na szybko, gdyż się śpieszyłem i stąd prawdopodobnie ta omyłka ?.
Post scriptvm: dzięki za tyle miłych słów w komentarzach, to pomaga ??!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t9E6FSTQ3AM