FIFA MOBILE 19 LIFE HACK DO EVENTU RETRO STARS NA DARMOWE...


FIFA MOBILE 19 LIFE HACK DO EVENTU RETRO STARS NA DARMOWE SKILL BOOSTY !!!

Ostatnio komentowane:


Jestem nad wodą cały tydzień, pukają się w czoło gdzie na kulkę tutaj i w południe.. 10min jeb karpik 58cm ? Zobacz »
W tym kolorze różu wyglądasz jakbyś miała gorączkę, całkowicie nietrafiony odcień. Bronzer wyglada za to ślicznie ? ale najlepsze są dłonie damesy jak u szusz, nie wiem z czego wam się to bierze. Zobacz »
w tym roku jakoś nie widać beczki z wodą p,poż. w tamtym roku zawsze była w gotowości, co się staneło się ,,,pozdro Zobacz »
Zaniepokoiłem się, że o 15:30 nie było odcinka, ale jest i się cieszę Zobacz »
Część i Chwała Bohaterskim obrońcom Ojczyzny przed niemiecką agresją Część i Chwała Bohaterskim obrońcom Westerplatte Zobacz »
Dulka ma tam wybudować. Hotel. Trupów po. Cichu. Zabetonowac. To PO kasa. Dacze. Jachty. Mieszkania tak się żyje elicie z. PO. Zobacz »
PIS to nasza religja. Kaczynski to nowy Jezus.
https://www.youtube.com/watch?v=GY33DrP07Iw
Zobacz »
Historia to spuścizna narodu. Miernoty wykorzystują ją aby zaistnieć, bo nic innego nie potrafią. Przykład Dulkiewicz i jej podobne zera Zobacz »
a gdzie ja mozna zobaczyc. Pan Morawiecki mowil ze juz odpuscil. to moze sie niech " fachowcy " zastanowia. bo narazie sa smieszni w przesciganiu sie domniemaniom Zobacz »
Kto temu gorylowi, założył slipy ? Przecież w zoo wdrapie się w swoje śmierdzące jaja bez gaci. Zobacz »
Grodzki vel kopertino załatwił Senatorów,,koronawiruskiem " za szybko otwierał koperty i się rozniosło, a Libicki pierwszy do działki!!!!?????? Zobacz »
Jak można nie protestować jak nie wygraliśmy !!! Wybory trzeba powtórzyć aż wygra jedyna demokratyczna partia PO. Tylko za komuny był trojpodzial władzy PZPR MO i ZOMO. I opozycja ma rację. !!! Zobacz »
Bandyta trzaskowski wspiera fundację zdrajczyni ojczyzny niejakiej suki Lange na kwotę 2 mln zł z moich podatków, zapewne to koleżanka PO fachu św pamięci mamusi trzaskowskiego TW Justyna Zobacz »
Całuje pana panie Robercie za ta akcje , choc mysle , ze zrobił by ta kazdy prawdziwy Polak . Jeszcze raz brawa dla red. Zawadzkiego ..... Zobacz »
Brawo gminy !!!! Natychmiast gminy w calej Polsce robia to samo! Sila w jednosci !!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy za Krasnikiem !!!!!!!!!!!! Zobacz »
Dilerek, w następnym filmie zostawicie linki do wszystkich modów na których gracie na tym świecie? PLS Zobacz »
Juniorsk
i po kolei oglądasz Gacha Life mam nadzieje że moje nie pominiesz

I super Gacha Life z tymi policjantami
Zobacz »
Dobro mam pomysł może pamiętasz grę HOBO coś tam ale nie pamiętam ogólnie o żulach może zbierz ekipę np. plaga i Bladii, wróćcie na dawne śnieci !!!! ja żadnego odcinka nie odpuszczę. Zobacz »
Proszę oficjalnie mówić że wirus to ściema. Tutaj nie ma co owijać w bawełnę. Pod pretekstem plandemii zakładają kajdany obywateli! Zobacz »
Jak chcę złożyć deck do gry to mogę złożyć z dodatku Hidden Fates i sun and moon czy się różnią czymś? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=etCzjscT-AQ


ABC FUTBOL - Adrian Boss ciekawostki

ABC FUTBOL - Adrian Boss ciekawostki

Historia kanału ABC FUTBOL - Adrian Boss zaczyna się w dniu 2012-09-24 16:18:14.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 928 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14505527 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 36400 użytkowników.