Kindergarten 2 PL 17 na 100% FINAŁ! | Tajne laboratorium :o 2/2 Staszek iGRAszkowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1M0TQOzLbXUNajlepsze komentarze:

Mleko X... 17:10 8-bitRyan? (ta gra przewidziała update z brawl stars :O
Maja M... dank magician jest bodaj z yo gi oh <3
SzaroBu... Wystarczy nie wchodzić w proponowane filmy :v polecam
Tomek ?... Staszek czy teraz wrócisz do streets of rogue (bo coś takiego mówiłeś chyba)?
NIE NIE... staszku i graszku nie zabijaj kota w mikrofalówce
Pitol P... Przez JackSepticEye znałem końcówke przez jego miniaturke.
:(
Fajdek... Nie przeszedłeś tego na 100% musisz jeszcze zrobić wszystkie osiągnięcia, monstermony, outfity itp ;P
Merman... Staszku , szkoda że nie nazwałeś go Bob the BARBARIAN XD. Odnośnie samej gry pierwsza cześć obejrzałem u Flothara a drugą u ciebie i w sumie ciesze się z tego biegu rzeczy ponieważ zobaczyłem różne style gry i szacunek do fanów z twojej strony. Dzięki za serie.
Miko?aj... ominołeś karte jak walczyłes z dyrektorką w lewym dolnym rogu
Iksi?sk... Nie wiem jakie sa oficjalne informacje, ale mam sczera nadzieję, ze doczekamy sie kindegarten 3
Grywosz... przypomniał mi się fallout i wirus FEV
Rava Da... Samo Kindergarten 2 (jak i poprzednik) jak najbardziej mi się podoba, jednak brakowało mi tego głównego wątku, który od razu się rzucał w oczy. W jedynce od razu był wspomniany wątek zaginionego Billy'ego (bycia okradzionym przez Buggsa, rozmowa z Nuggetem, dyrektor etc.). W tej części główny wątek nie za bardzo się rzuca w oczy - jedynie z czasem można się uprzeć, iż chodzi o odkrycie co się stało z Penny czy tego finalnego laboratorium, jednakże wiadomo, o co mi chodzi.

Brakowało mi też tego zarządzania wydatkami - w pierwszej części nie dostawaliśmy od razu kwoty, która ma nam starczyć na cały dzień, tylko faktycznie musieliśmy dokonać wyboru. Można się kłócić, że to by nie miało znaczenia, ale co jeśli ktoś weźmie 10 dolarów na początek dnia, Buggs zabierze połowę, a reszta się nie zwróci podczas dnia? To był ten aspekt gry czyniący ją odrobinę trudniejszą.
Brakowało mi też misji podobnej do tej z Monty'm w pierwszej części - zbieranie rzeczy, które można sprzedać, sprzedawanie ich w odpowiedniej porze dnia i optymalne spieniężanie akcji było moim zdaniem ciekawym pomysłem na questa. A w kwestii zamieniania jabłek na pieniądze - tej mechaniki też mi brakuje, aczkolwiek widać, że w tej części nie była ona potrzebna. Szkoda.

Chyba ostatnią rzeczą, jakiej brakuje mi w Kindergarten 2 jest stary sposób poznawania postaci. W pierwszej części dostawaliśmy wiadomości typu "Cześć, jestem Monty/Cindy, sprzedaję rzeczy/szukam chłopaka". No i albo odchodzimy, albo przystajemy na podaną sugestię. Wiecie, jasno określone imię i cel danego bohatera, kiedy w dwójce dostajemy od postaci kwestię, która ma tylko sugerować, co im przeszkadza i odnogi - jak masz na imię, pytanie co do wypowiedzianej sekwencji itd. Wiem, że niektórzy pewnie mają odmienne zdanie, ale to tylko moja opinia.

No dobra, ale żeby wszystkiego nie krytykować podoba mi się funkcja strojów (będąca lekkim urozmaiceniem gry), porządek kart i tego, jak nie trzeba się zastanawiać i szukać w hintach "o, tu trzeba zrobić to i to to ja to już mam". Tu jest od razu pokazane. Duże propsy za wczytywanie dni od danego momentu. Pamiętam jak Staszek załamywał ręce, że przez jedną złą akcję cały dzień trzeba było restartować. No, fajna gra. Oby były jakieś dodatki czy coś tego typu. Te misje tak szybko się kończą przy oglądaniu.
Bertekk... Smutno mi że to już koniec :/ ciekawe czy za 2 lata wyjdzie 3 cześć hah
Despaci... ja myślę że flothar był wyróżniony ponieważ był on takim pierwszym z popularniejszych kanałów który nagrał właśnie tą grę ale mogę być w błędzie ponieważ nie za często wchodzę na jego kanał
Sunny 0... 0:45 i historia zatacza... pentagram, czemu u dyrektorki jest coś pod dywanem?
Anita K... 7:54 "są inne szkoły" czy to nie jest przypadkiem zapowiedź kolejnej części?
doktorl... Ciekawe czy seria Kindergarden skończy się na piątej części, nobo piątek.
Alan Gr... Staszek nigdy nie pokazywaj głuwki swojej według mnie tak normalnie jest super
Iluzjus... Pewnie następna część kindergarten to będzie na zasadzie, że w pokoju masz mapę całego miasta i chodzisz ze swoją drużyną pierścienia do każdej szkoły, żeby uratować kolejne dzieci przed kolejnymi złymi dyrektorami xD
Mufonix... Hint do trzeciego koteczka

Pamiętasz zadanie z Tedem i Cindi (czy jak tam się pisze jej imię)
Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4003 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 43311202 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 108000 użytkowników.