POLITYCZNA KAWA ODC.301/3 JAK PROWADZIĆ WOJNĘ Z IDEOLOGIĄ LGBT? Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q83OWeZvvZwNajlepsze komentarze:

Pawel M... To KUR.WA E.Sbeckca BACHOR STALINOWSKICH KANALI
Kamil B... Libicki to ohydna kreatura i wyjątkowe ścierwo.
POLAK K... Pan senator albo jest bardzo ogłupiony przez terror ideologii pseudo miłosierdzia, albo baaardzo cwany i przebiegły i świadomie używa diabelskich chwytów, aby uderzyć w Prawdę jaką dzielnie głosi abp. Jędraszewski. Tyle i aż tyle, cytując klasyka, w temacie.
Jarosla... SUCKiewicz pokasz order bezpieki ukrainy.
Bogdan ... Czterech pajaców dyskutuje o rzeczach, które im wiszą
Znany P... Bardzo dobrze, usuwanie komentarzy, które są dla was niewygodne i nie są całkowicie prawicowe... wolne media...
Milo. E... ?Ja bym najpierw zaczął od wlania sobie oleju do głowy, bo chyba wasze rozumy staneły w średniowieczu... Wstyd?
Jacek K... Jej
Docenti... Gdy Prezesowi kiedyś zdarzy się zesrać pod siebie Pan Tomasz Sakiewicz grzecznie pozbiera to gówno, po czym poukłada je ładnie w kolejny piękny "artykuł" o tym jak PiS nigdy sie nie poddaje.
Nawet Goebels nie był aż takim chamskim przydupasem. Z pewnością nawet On zdawał sobie sprawę ze skali kłamstw, które głosił w ramach propagandy -- On przynajmniej nie powoływał się tak ostentacyjnie na Świętości. Wstydź się chamie!
Smerfet... Głosowałam na PIS, ale mam już dość Kaczora! Teraz zagłosuję na WIOSNĘ.
Luca Br... SPASIEWICZ MICHNIKU PSEUDO PRAWICY ŻYGAM NA CIEBIE
Bogdan ... Nieroby, checie byc lepsi od A.Macierewicza? Bog nie istnieje, a K.Katolicki jest zbudowany na klamstwie. K.Katolicki tak promuje zwiazek malzenski mezszczyzny i kobiety, ze J.Chrystus byl nie slubnym dzieckiem. Z kim rznela sie matka J.Chrystusa?
Bogdan ... Sakiewicz, opowiedz jak twoj dziadek przyczynil sie do rozpetania wojny w Europie w 1939r. Sakiewicz, twoj dziadek byl szmalcownikiem i donosil do Gestapo na innych Polakow?
Romanow... Ten koleś na początku to tak gada jakby ciągle tłumił śmiech, jak już chce żyć z gadania to niech się do logopedy wybierze w ramach przysposobienia do zawodu. Ciężko się tego słucha.
VeganVo... „(...)JAK PROWADZIĆ WOJNĘ Z IDEOLOGIĄ LGBT?”

...Nie zanudzić tym telewidza i nie popaść w obsesję?...
https://waldorfus.wordpress.com/2017/05/21/oderwany-od-fundamentu-i-tak-w-kolko-jak-w-cyrku/
zbignie... rajd po miejsce przy korycie trwa
monika... Libicki ty kłamliwa szmato ! , znaja cie juz wszyscy !
Marek K... A przecież ten cwel wyzywał arcybiskupa od diabła wcielonego.Najwyższy czas by Biedroniowi poztawić zarzuty za powyższe.Koniec ze świętymi krowami w polityce.
JAREK C... dzisiaj kaczynski opowiada bajki jaki to wdzieczny jest arcybiskupowi JEDRASZEWSKIEMU i prosi ludzi o pomoc w zwalczaniu teczowej zarazy - on nie prosi o pomoc tylko o glosy !!! - jak na razie walka pisu ze zboczencami jeszcze sie nie zaczela !!! - przeciwnie !!! - pisowska policja bija ludzi , ktorzy z ta zaraza rzeczywiscie walcza a do bialegostoku kaczynski wysyla specjalne oddzialy prokuratorow !!!.
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.