MINDHUNTER sezon 2: ZABÓJCZO dobry. Recenzja BEZ SPOILERÓW jakbyniepaczec


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_mB7K9N9uLANajlepsze komentarze:

thememl... Powie mi ktoś dlaczego aktorzy mieli pomarańczowe twarze ? u Wendy jej pomarańczowa karnacja pojawiła sie już w pierwszym sezonie ( gdy w knajpie siedziała z Holdenem) Sezon pierwszy lepszy od drugiego, rozczarował mnie Bill, niby był protoplastą Behawiorystyki (?) a jednak w Atlancie szedł starymi utartym ścieżkami ....
Kakarot... Pierwszy sezon tez był bardzo dobry.
pudelec... Hej! Byłoby super gdybyście w opisie wrzucali linki do wcześniejszych recenzji do których odsyłacie w trakcie obecnego filmiku :)
rusamen... Najlepsza rzecz od netflixa.
Downtow... Rany, chyba pierwszy raz tam bardzo się z wami rozstrzeliłam! Przez tytuł tego własnie filmiku w ogóle usiadłam do Mindhuntera i 1 sezon POCHŁONĘŁAM, 2 puściłam od razu i... już dawno nie byłam tak rozczarowana. Moim zdaniem to nie było "wyklarowanie formy" tylko zmiana o 180*. Wywiady kompletnie zniknęły. Manson hypowany pół sezonu - załatwiony w 10 minut. Wątek Atlanty, moim zdaniem tylko rozbił akcję, a dla mnie był średnio interesujący. I zdecydowanie zabrakło mi punktu kulminacyjnego. Atlanta zamknięta jedną sceną, a reszta po prostu się ulotniła. Pewnie to kwestia oczekiwań - ja chciałam więcej tego co w 1, tymczasem serial skręcił w zupełnie inną stronę. ?‍♀️
Paulina... Niedawno skonczylam ogladac 2 sezon i jak dla mnie petarda?☺ Czytam też książkę Mindhunter,na której oparto ten serial w dużej mierze i jest równie dobra,polecam!
Bartosz... no. mam nadzieję, że będę miał podobne odczucia i drugi sezon faktycznie będzie lepszy od pierwszego, który dla mnie był taki, 6/10.
heh
PolishY... Drugi sezon jest 10x lepszy od pierwszego :)
Spider ... https://www.youtube.com/watch?v=nguUp7lhGkQ Dla ciekawych sprawy BTK gorąco polecam ten dokument.
arex... Pierwszy sezon świetny, drugi rewelacyjny. Drugi sezon oglądnąłem w jeden dzień kończąc o drugiej w nocy i zaciekawiony sprawami z Atlanty i BTK przesiedziałem jeszcze do 5 rano przeglądając dostępne w internecie materiały na ten temat. Książka oczywiście również już zamówiona :D
Marta R... Ja właśnie skończyłam oglądać 1 sezon po raz drugi, w ramach przypomnienia. Teraz mogę się zabierać za sezon 2. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Beata P... Przeczytać warto ksiażkę Douglasa, ona została przetłumaczona o ile pamiętam,ale jeśli ogarniacie to lepiej oryginale.
Dawid Z... Mnie drugi sezon mocno rozczarował.
Adrian ... Fajnie, obejrzę. Pierwszy sezon coś tam pokazał, ale byl okrutnie niekonsekwentny, wątki się rozłaziły, więc mam nadzieję na dużą poprawę.
The New... Niesamowity serial. David Fincher to geniusz.
damian ... Super dziekuje ???
idol85... Także uważam, ze drugi sezon jest dużo lepszy niż pierwszy :)
Mankos ... Wszystko fajnie, tylko po co znowu na siłe wciskają wątki homoseksualne? Jak dla mnie ten serial dużo na tym stracił
Klaudia... Mnie bardzo zaciekawił wątek adoptowanego dziecka i pytanie czy ktoś rodzi się zły czy złym się staje
Natalia... Można oglądać drugi sezon bez znajomości pierwszego?
jakbyniepaczec ciekawostki

jakbyniepaczec ciekawostki

Historia kanału jakbyniepaczec zaczyna się w dniu 2014-10-15 13:56:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 579 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31114965 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 185000 użytkowników.