Jak dostać się na medycynę? | Na Kofeinie 1 | MedLog MedLog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2e3NJVbVF8oNajlepsze komentarze:

Milena ... Wiesz może co z uczelniami w Europie zachodniej np.Hiszpania??
Martyna... Gdańsk wymaga biologię obowoązkowo i chemię lub fizykę lub matematykę do wyboru.
nelja... muzyka przeszkadza w odbiorze
Ola Kmi... Mam pytanie jestem w liceum 2 klasie . Moje pierwsze rozszerzenia to były biologia chemia oraz angielski. Niestety chemia to totalnie nie moja działka, dlatego zmieniłam to na uwaga WOS. To był mój największy błąd BARDZO chciałam matematykę, ale niestety mój plan godzin nie zgadzał się i nie mogłam nic zrobic. Jest już koniec semestru, a ja non stop żałuję i z tego co wiem z medycyna mogę się pożegnać. Mam pytanie co o tym sądzisz,co mam robić? Proszę o pomoc !?
Magda Z... Czy jest jakiś "limit" na ile uczelni można się rejestrować ? Tak jak w przypadku składania papierów np. do liceum.
Cvvv Rl... Fajny kanał i odc, tylko mam pytanie jakim cudem ty tak wolno mrugasz? XD
D?on D?... Oo Szczecin też tam chciałbym się dostać , pozdro ;P
Veronic... A co jeśli mama mnie od tego odwodzi i zniechęca? A to moje marzenie od dziecka i zawsze byłam najlepsza w klasie z biologii, mam dryg do medycyny, kojarzę objawy z chorobami i leki które na co bo po prostu zawsze się tym interesowałam, jako dziecko i do tej pory (16 lat) czytam ulotki leków które tylko wpadną mi w ręce. Jedynie z chemii i matematyki muszę się podciągnąć, ale wyznaczyłam sobie cel, będę miała korepetycje, postanowiłam, że będę dokładnie w osobnym zeszycie przerabiać materiał z biologii i chemii, oprócz tego uczyć się z innych źródeł np inetnet gdzie są powtórzenia i dokładnie podzielone informacje na dane tematy bio chemiczne, mam tak, że jak postawię sobie jakiś cel i naprawdę mi zależy, to nie ma bata, osiągnę to. Jestem na profilu biol chem, nie otworzyli innego w moim mieście więc to chyba przeznaczenie bo chcieli mnie wysłać na humana (xddd). Marzę o tym i codziennie wyobrażam sobie jak dostaję się na studia, jak zakładam biały kitel i stetoskop, jak pomagam pacjentom w moim gabinecie i idę do pracy z uśmiechem, bo robię to co kocham.
Magda 5... A co z Białymstokiem?
Marta N... Czy da się później z Czech czy Ukrainy przenieść do Polski na studia? Wiesz może jak działa tam rekrutacja? :)
Jeśli w szkole jestem z angielskiego na poziomie 3/4 to dam rady studiować tak ciężki przedmiot za granicą?
stach k... A jak mam niemiecki mature to jest uznane
Patrycj... mam pytanie..dostanie się na medycynę jest moim marzeniem. ..ale..zamierzam dopiero sporobowac za rok. ..obecnie pracuje jako pomocnik medyczny /asystent medyczny na oddziale chirurgii ... pacjenci oraz lekarze mówią mi że pasuje tam i ze mam predyspozycje do bycia lekarzem i ja czuję się tam jak ryba w wodzie.. czy taki staż pracy może pomoc w dostaniu się na lekarski w wieku no 26 lat? no i pytanie o chemię...czy jeśli biologia nie jest problemem fizyka też ujdzie ale z chemii nie czuje się dobra to oznacza to dla mnie rezygnację z marzeń ? czuje całym serduchem że to jest to co chce robić w życiu:) to moje marzenie umocniło się od momentu wypadku z kolanem (jestem po rekonstrukcji ACL :) ) i na początku myślami byłam przy ortopedii ale teraz jakoś ze względu na pracę tak się wkrecilam że całym serduchem jestem za chirurgia ogólna :) Bardzo fajny film:) Pozdrawiam :)
Patrycj... za te słowa o realizacji i nie rezygnowaniu z marzeń masz u mnie mistrza:D
k r... mam pytanie! a jak z medycyna weterynaryjna ? sa niższe progi niż na typowy lekarski kierunek? i co jeśli np mam rozszerzona biologię i matematyke-dostalabym sie z tymi przedmiotami?
Kacper ... Bardzo przydatny filmik :) medycyna jest moim marzeniem ale narazie idę do 1 klasy liceum wiec musze się mocno przyłożyć żeby wystarczająco napisać maturke, będę śledził ten kanał bardzo mi się podoba pozdrawiam ;)
Natalia... Obecnie jestem w 3 gim :D Wybieram się do liceum na profil medyczny. Zawsze marzyłam, o pracy w szpitalu ? Ale nwm czy to moje powołanie, może w liceum sie namyśle :) Tylko moim problemem jest chemia :/ To taka moja słaba strona xd
Sebasti... Lublin bierze też trzy przedmioty ?
Jakub M... super film rób ich więcej
Pan Mal... Mikrofon krawatowy za 12 złoty i głos będzie 200% lepszy!
Anna Hu... Zakładając, że dostanę się na medycynę w pierwszej rekrutacji na uczelnię A, ale składałabym dokumenty również na uczelnię B, na którą wolałabym pójść, to czy jest możliwość, żeby w razie czego zostać na uczelni A, a wciąż brać udział w rekrutacji na uczelnię B?
MedLog ciekawostki

MedLog ciekawostki

Historia kanału MedLog zaczyna się w dniu 2016-06-13 20:34:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 23 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58071 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2180 użytkowników.