Rój Dronów dla Armii USA Do Kontroli Miast Pokazany Przez DARPA Plociuch Teorie Spiskowe NWO PL TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RHs8h0RZl5UNajlepsze komentarze:

Jozef R... Komentarz.
Kamil K... KDS!
Nocna F... Nie żeby coś ale latają drony już nad nami które na pewno nic dobrego nie wróżą i nie są to zwykłe drony
Martyna... kds
Tomasz ... Komornik śle drona :
(dron)Puk Puk,
(dłużnik)Kto tam?
(dron)komornik
(dłużnik)a weź spieprzaj złodzieju nic ci nie dam
(dron)autoryzacja uwierzytelniona, pif paf, łubudu, jebut!
(dron)cel zlikwidowany, można przejąc posesję.
(dron)Dziękujemy za współpracę.
(dłużnik) R.I.P.
K L... 29:25 amerykańskie "prawo użycia Broni"
tricz... Proponuję oglądnąć serial z netflixa "czarne lustro". Pokazuje jak może wyglądać przyszłość. Wiele koncepcji jest bardzo prawdopodobne sądząc po tym co się dzieje.
wiktor ... wszyscy zapomnieli o możliwości zakłócenia komunikacji na wszystko jest sposób bez względu kto je wymyślił
Marcin ... KDS do AI im daleko, ale ciekawe, ciekawe
ADAM ZA... Zachowaj spokój
Agniesz... Lubię Cię słuchać, Krzysiu. Słucham czasem do snu, a potem na drugi dzień jeszcze raz, bo nic nie pamiętam :)
Arson... Obj 9:1-10: "I zatrąbił piąty anioł, i zobaczyłem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię i dano jej klucz do studni otchłani. I otworzyła studnię otchłani, i wzbił się dym ze studni, jakby dym wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu studni. A z dymu wyszła szarańcza na ziemię i dano jej moc, jaką mają skorpiony ziemskie. I powiedziano jej, żeby nie wyrządzała szkody trawie na ziemi ani niczemu zielonemu, ani żadnemu drzewu, lecz tylko samym ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. I dano jej nakaz, aby ich nie zabijały, lecz dręczyły przez pięć miesięcy. A ich cierpienia były jak cierpienia zadane przez skorpiona, gdy ukąsi człowieka. I w owe dni ludzie będą szukać śmierci, lecz jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. A szarańcza z wyglądu była podobna do koni przygotowanych do boju, na ich głowach jakby korony podobne do złota, a ich twarze jakby twarze ludzkie. I miały włosy jakby włosy kobiece, a ich zęby były jak u lwów. Miały też pancerze jakby z żelaza, a szum ich skrzydeł jakby odgłos wielokonnych rydwanów pędzących do boju. I miały ogony podobne do skorpionów, a żądła były w ich ogonach. I dano im moc wyrządzania ludziom szkody przez pięć miesięcy."
Ten opis z przed OK 1900 lat może przedstawiać taki rój dronów. Jan to widział i opisał to co widział wg swojej wiedzy. Był I wiek, nie było yt i ATORa.
Tallis ... NGOsy zrobią nam wojny dronów? :D
Tallis ... drony już tego nie powiedzą, ale mogą powiedzieć ich programiści :)
Tallis ... Ciekawy dylemat powstał - bowiem, jak opowiadałeś w jednym z filmów, że "demokracja to iluzja" - to ciekawa jestem czym nasze iluzoryczne "demokracje" różnią się od dyktatur takich jak Chiny? :D I, jeśli są one iluzoryczne a nasze państwa są "z dykty" :D to jakim prawem możemy pouczać państwa prawdziwe - o prawdziwej sile gospodarczej i militarnej, o prawdziwej solidarności obywateli, i o prawdziwych, strzeżonych granicach, a nie dziurawych jak te nasze? :D
Tallis ... Hong Kong był częścią brytyjskich koloni. Potem po prostu powrócił do macierzy. Bo leży w Azji, a nie koło Birmingham i z jakiej racji Brytole się tam wepchali? :)
Tallis ... matko boska :) replikatory :D
Tallis ... dziecko w razie poważnego urazu ma większe szanse przeżycia niż stary. podobno lekarze uważają, że dzieci się szybciej leczą, goją więc w tym przypadku dziecko powinien wybrać autonomiczny pojazd. ale w sumie czemu miałby wybierać a nie po prostu się zatrzymać przed nimi? nie da się zaprogramowac zatrzymania, hamowania, gdy wyniknie taka sytuacja?
Tallis ... Marzy mi się "ogien piekielny" eliminujący z tej planety "uliczkę imienia muru" i budynek o pięcio-gwiazdzistej formie :D :D
Tallis ... "przejęcie kontroli nad miastem" nie musi oznaczać przemocy na masową skalę. to może być siatka dronów, które np sfilmują każdy kawałek i zaułek, w celu identyfikacji jakichś grup przestępczych albo po prostu dla celów regulacji ruchu drogowego. oczywiście znając nature ludzką rozumiemy, że w końcu od miłych poczatków dojdzie do złego. :) "miłe złego początki" :) ale nie sądzę, aby od razu drony miały strzelać do tłumu w europejskich miastach. za mało tu było "gotowania żaby", aby to przeszło bez echa :) wymaga to lat przyzwyczajania mieszkańców do stałej obecności dronów, jako czegoś pożytecznego dla porządku :) np sfilmowania nielegalnych wysypisk śmieci - takie przykładowe użycie w modnym medialnie temacie :)
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.