Antykultura a Geopolityka!? Krzysztof Karoń i Leszek Sykulski! Jedyna taka debata! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=F8X0WekNNesNajlepsze komentarze:

Józef ... Środowisko akademickie jest od czasów i za sprawą zbrodnicze j mafii Bermana, Minca i Zambrowskiego kompletnie zażydzone i złajdaczone.
Stan... Gdyby młodzi Polacy mieli takich nauczycieli.
Teraz J... Przed... mówca + po... mawiacz = za... gadka :)
Ewa ?bi... Proszę o serię takich spotkań.Profesjonalizm, kopalnia wiedzi i pojęć. Niech to będzie część programu naprawczego, odkłamanej wiedzy o społeczeństwie. Ale to musi kłóć środowisko akademickie. Cieszę się, że taki autorytet jak dr Sykulski podjął temat i zechciał zapoznać się i uszanować pracę Pana Karonia.
Sopot... Czyli kończy się antykultura a zaczyna transhumanizm. To nawet oczywista kolejność postępu. Ludzkość widocznie musi przejść przez te zjawiska.

Promowany ostatnio w gw Kurzweil już od dawna zapowiada pierwszy etap czyli borga. Czyli Karoń rzeczywiście spóźniony o jedno pokolenie.
Wojtek ... Nie rozumiem, dlaczego prywatne uczelnie nie biją się o K. Karonia ....??? !!!
Wojtek ... Nie rozumiem, dlaczego prywatne uczelnie nie biją się o K. Karonia .... ??? !!!
Jakub K... hmmm ciekawe
The rig... Ciekawy pogląd: "Nie dyskutuję z Tobą, bo mam rację."
Zenka i... Nie ma sensu i strata czasu by byla tej rozmowy wysluchac. Cos dla bezkrytycznych fanatykow.
Zenka i... Sam wstepjest bez sensu
Tablet ... Dziękuję za program na najwyższym możliwym poziomie. Ogląda się z wypiekami na policzkach. Pan Karoń jak zwykle trzyma poziom i wielki szacunek dla dr Sykulskiego za celną ocenę środowiska akademickiego.
chris15... Poziom naszych naukowców. Tak jak sztuka dla sztuki tak naukowcy naukowcom. Z kompleksami chyba. Jak słyszę w trakcie wykładu od wykładowcy słowo "Rozumiemy?!" nie oczekując na odpowiedź to już wiem z kim mam do czynienia. W skrócie. Nie powinien kształcić uczniów. Niech się zajmie sobą.
mlekois... Nie tylko srodowiska prawicowe czy tez chrzescijanskie reaguja na ta nowomowe marksistowska, na to zrelawywizowanie pojecia prawdy czy tez zaprzecznie
u jakiej kolwiek nie podwazalnej prawdy. Niektorzy naukowcy tez juz od jakiegos czasu zdaja sobie sprawe jak neibezpieczna jest taka trywializacja pojec. W szczeglnosci chodzi tu o mozliwosc budowania teorii i sprawdzania ich w tradycyjny sposob gdzie musza byc niezaprzeczalne fakty na ktorych buduje sie jakies wieksze wnioski. Ta czesc srodowiska naukowego czy tez nauk scislych moze byc naturalnym sprzymierzencem walki z antykultura, walki z realtiwyzmem czy poprostu walki z cofaniem nauki do czasow przesodow i wierzen. Warto by bylo zaprosic kogos z tego srodowiska zeby ukazal w jaki sposb dzis robi sie nauke czy tez w jaki sposb sie ja falsuzje w imie tejze sabotujacej ideologi.
Konrad ... W punkt, w punkt, w punkt !
Wojciec... Te wszystkie zmiany cywilizacyjne i kulturowe mają inną przyczynę. Kiedy Hitler doszedł do władzy po wielkim kryzysie rozpętał rozwój gospodarczy Niemiec przez roboty publiczne, zbrojenia, akcje socjalne itp. Stworzył pozór rozwoju, zdobywając sobie poparcie ludu Oczywiście wszystko to szło na kredyt. Rósł dług publiczny. Przez kilka lat to funkcjonowało ale okres inwestowania się "kończy" i przychodzi czas na spłaty. Jak złodziej który wznieca pożar w miejscu przestępstwa by zatrzeć ślady tak on rozpętał wojnę. Podczas tej wojny postanowił rozprawić się z "bankierami" uderzając w Żydów. W dzisiejszych czasach problem jest podobny. A problem jest taki: istnieje kasta ludzi, którzy bezkarnie mogą "wypłukiwać złoto z powietrza". I to robią bez opamiętania [to wypłukiwanie] To daje władzę, niszczy konkurentów, którzy aby coś zdobyć muszą się ciężko naharować, bogactwa, "kupują" każdego. Mimo, że robią to bez opamiętania zdają sobie sprawę, że to wszystko kiedyś "jebnie" [to słowo jest za słabe, będzie istne piekło]. Aby temu zapobiec postanowili "rozbroić" temat tj. doprowadzić społeczeństwa, które mogły by się zbuntować i "wyciągnąć" konsekwencje by nie były wstanie niczego zrobić. Antykultura, czyli "impotentyzacja" społeczeństw to jest to co nam zaaplikowali. Te działania są popierane przez światowe korporacje [pytanie zostało zadane a nie odpowiedziane w dyskusji], bo to one "wypłukują te złoto", jest źródłem ich bogactwa. Jeśli im się nie uda i nie wprowadzą orwellowskiego systemu to zniszczą świat by ukryć swe szalbierstwa. W filmie "Pół żartem, pół serio" uciekających w damskich fatałaszkach facetów przed zemstą mafii najbardziej przerażała myśl, że w kostnicy odkryją, że nie są kobietami. Podsumowanie: źródłem katastrofy jest i będzie bezkarne [to bardzo ważne słowo] tworzenie pieniądza wirtualnego, antykultura to jest tylko sposób na uniknięcie konsekwencji tego procederu.
Danvero... Problem w tym ze tak jak w Europie, Ameryka i Rosja maja te same problemy ideologiczne. Wiec jesli to zostalo zaplanowane to wypadlo komus z rak. W Ameryce nawet bardziej niz u nas. Wiec mowienie ze to plan Ameryki aby oslabic Europe na robi duzo sensu.
Matias ... Niekompetencja na stanowiskach w interesie Korporatokracji. Jasne. Od lat 1975 wzwyz intensywnie w Polsce to praktykowano. Wyniki znamy.
Stanisl... Genialnie sie tego slucha !!! A media rozwodza sie o tym co ludziom rozdac / dac ( z ich wlasnych pieniedzy !!! ) by kupic ich glos na najblizsze kontrolowane wybory ...
Józef ... Największym wrogiem cywilizacji łacińskiej jest żydostwo a to dlatego że cesarstwo Rzymskie parokrotnie przetrzepywało skórę żydom będącym nosicielami wszelkich dewianctw, rewolt i buntów przeciwko innym narodom.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.