ZA CO KOCHAMY ANIME Avenx


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pOECuj7gy78Najlepsze komentarze:

Avenx... Drogi widzu, a Ty za co kochasz anime? Napisz w komentarzu, a przypnę Ci serduszko! :)
Dlaczego ludzie nie lubią anime: https://www.youtube.com/watch?v=2FBXkpYaV6I&t
Victori... Ja uwielbiam Death Note
pillar?... k u t o s h i t s u j i za to, polecam robie amv ?
DIABLO-... ja kocham isekai'e , czemu bo hmm trudno to wytłumaczyc po prostu najbardziej mi sie podobają
moje pierwsze anime to chyba był death note
zaczołem z oglądaniem anime jakies pół roku temu (6 miesięcy) a mówiłem sobie i innym ze nigdy nie obejrze zadnego
teraz oglądam anime jak szalony (nie moge zyć bez anime)
jakby ktoś chciał tu jest moje konto na shindenie https://shinden.pl/user/196628-majkel6910
Purple ... Ja kocham za to anime, bo.... jest animowane
niektóre sceny są zajefajne, moje pierwsze anime
to czarodziejki z księżyca. Ale bardzo kocham darling in the FRANXX...
KOCHAM!!!!!!
creedy ... Ja tam kocham anime pierwsze moje anime było SAO i kocham to do teraz z nie cierpliwoscią czekam na kontynuacje trzecego sezonu.
Ciocia ... Podpisuję się obiema łapkami pod tym co mówisz. Ja dodam od siebie że dla mnie jest to też możliwość poznania zupełnie innej kultury i innej estetyki i ogólnie czegoś z czym nie mam do czynienia na codzień. No i na anime łatwiej mi się rozkleić niż na zwykłym filmie co daje mi małą nadzieję że nie jestem jednak socjopatką :D

Pozwolę sobie zaprosić do mnie też gadam o chińskich bajkach ;)
DLK*... jebać mangozjebów
YouTube... :D
Dygo... Ja osobiście lubię anime za różnorodność a jednocześnie to, że jest tego na tyle dużo, że każdy znajdzie wiele tytułów dla siebie. Łatwiej jest animować niż filmować coś i często niemożliwe rzeczy są w bardzo prosty sposób animowane. Dzięki temu świetne pomysły na serie pomimo małego budżetu, mogą powstać i wciągnąć na długie godziny. Moim ulubionym gatunkiem jest fantasy, więc mam w czym przebierać a wydaje mi się, że ciężko byłoby na dłuższą metę krążyć wokół tej tematyki z serialami i filmami. Twórcy są na tyle kreatywni, że są tam niespotykane rzeczy, które wciągają i można przy nich się odprężyć oraz odpocząć od codziennych problemów.
Hypocri... Ech, Avenx, jak lubię twoje gadanie, tak w tym filmie popłynąłeś.
Rozpływasz się nad anime, jakby był to ósmy cud świata, a tak naprawdę to, nad czym się tak zachwycasz, zawiera się w minimum tego, co powinno istnieć w absolutnie każdym ruchomym obrazie - bez względu na to, czy jest to obraz z żywymi aktorami, animacja, gra wideo. Najbardziej jednak rozwalił mnie tekst o tym, że fanom anime "źle się wiedzie". Źle się wiedzie też molom książkowym, graczom, melomanom i nie ma to absolutnie żadnego związku.
Co do "przesłania", które przedstawiłeś, to przyjaźń, miłość, itede, to nie przesłania. To jedynie środki, jakimi posługują się scenarzyści aby stworzyć spójny świat (ten lubi tego, ta kocha tamtą). Przesłanie to np. wojna jest zła, nie walczmy.
Mam wrażenie, że ten film jest zrobiony na siłę. Szukałeś dobrych argumentów, aby zrobić coś ciekawego, ale brzmisz tu jak mangozjeb, o którym mówisz pod koniec. Ani słowa o animacji (a przynajmniej się nie doszukałem), jedno zdanie o muzyce, a nawet nie podałeś kompozytorów, zespołów czy wykonawców tworzących ścieżki dźwiękowe.
Nie traktuj tego komentarza oczywiście jako hejt, a jako konstruktywną krytykę. Myślę, że na każdy temat da się zrobić zajebisty materiał, ale tutaj wyszło to tak, jakbyś jako uczeń w szkole miał wygłosić prezentację o anime i i składałbyś ją godzinę przed samą lekcją.
Slakcio... Mądrze powiadasz kolego. Mi osobiście podobają się w ryżowych bajeczkach, napewno postacie i chodzi mi tutaj o te dobrze napisane jak Subaru Natsuki czy Yato, (wiem wymieniłem pospolite Anime ale te pierwsze przyszły mi do głowy) lubię je też za jak już wspomniałeś na początku, różnorodność, animacje także są ładne, a aktorzy idealnie dopasowanie jak choćby postać Ren Okumury z Ao no egzorcist, głos pasuje do charakteru tej postaci.
Avenx ciekawostki

Avenx ciekawostki

Historia kanału Avenx zaczyna się w dniu 2016-11-06 19:58:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 78 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31822 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1630 użytkowników.