Jakub Kulesza Konfederacja Najlepsze wypowiedzi 3 Jeden z Wielu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=V_QAO07GIwANajlepsze komentarze:

Wies?ac... Jakub to jak by nie było to ryzyko
Ania Go... Koniecznie głosujemy na PIS, zobacz co za bzdury mówiłam ci to chyba z Konfederacji!!! Jeszcze kilka kadencji PiSu i wszystko się uładzi !!! Co za bzdury gada!!!
Ania Go... Panie, na wszystko przyjdzie czas! Nie od razu Kraków zbudowano! Podły młody człowiek!!!
Ania Go... Mlody człowieku, jak możesz porównywać Pis do Platformy??? puknij się w łeb! To wy kłamiecie tak jak Platforma, nigdy nie wygracie!!! Nigdy ani jednej pochwały dla rządu same Kije! Jedźcie sobie na Ukrainę i tam będziecie rządzić!!!
Wytwór... Komentarz dla zasięgu i statystyk. Popieram i kibicuję.
guzior1... Mówi mądrze, ale z tego co mi wiadomo to w kontaktach z ludźmi zachowuje się jak siusiak drobnych rozmiarów (np. W z rozmowach z kukizem, gdzie żeby było zabawnie to Robert Winnicki zachował się jak najlepszy profesjonalista, co zauważył i podkreślil sam marszałek Tyszka)
Kobix17... Akurat Kulesza to mini korwin więc tutaj nie ma żadnych nowych wypowiedzi xD
Mateusz... W jaki sposób platforma przeszkadzała przedsiębiorcom?
Mantrid... Niech ta prostytutka się nie wypowiada w moim imieniu, takie pierdoły to można usłyszeć pod sklepem monopolowym i na jedno wychodzi.
Mirosla... Mowi pieknie . jak wczesniej mowil Kukiz i z nim bedzie to samo zeby tylko byc przy korycie .
Adrian ... PiS PO jedno zło.
Dawid... Ehhh trafiło się 10 gamoni z popisu...
Dark... Kulesza to karierowicz co zakosił z subwencji 250k i te pieniądze podobno "wyparowały"
Silsic... POzamiatane!
grind 1... Tzw. antysystem w obecnej formule to banda pozorantów udająca, że im zależy na jakichkolwiek zmianach, a realnie robiąca wszystko by nic sensownego nie robić. Dzielić się, łączyć z tymi, z którymi wcześniej się podzieliło w najróżniejszych kombinacjach i kręcić w nieskończoność w kółko, przelewając wodę z naczynia do naczynia w nadziei, że przybędzie od tego wody. Jak można być takim dzieciakami jak Konfa, Kukiz, Federacja... Co z tego, że patrzą w dobrą stronę i mówią czasem sensownie o kwestiach ekonomicznych, jak na gadaniu się kończy - żeby jeszcze skończyło się w odpowiednim momencie bo nierzadko plotą takie głupoty na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia, że wstyd mi się przyznawać do jakiejkolwiek zbieżności niektórych poglądów. Oni są: a)albo tak głupi, że doskonale wiedzą co robią b)świadomi co robią zatem robią to specjalnie - i żadna z tych opcji nie napawa optymizmem - zupełnie jak POPiS. Dopóki będziecie się bawić w piaskownicowane ZHIERARCHIZOWANE partyjki to będziecie mieli tak jak będziecie mieli po tych wyborach. Prawybory i jasny kontrakt wyborczy to warunki KONIECZNE (choć jeszcze nie wystarczające), żeby myśleć w ogóle o wbiciu klina w POPiS.
Nastola... Przecież to jest nie prawda że nie ma żadnej różnicy pomiędzy PiS a Po bo PiS obniżył podatki 18% na 17% a Po podwyższali 25 razy podatki, a młodzi ludzie do 26 roku życia nie będą musieli nawet płacić. PiS mówi i to organizuje a za wczasów PO Komorowski nic nie robił a Tusk kłamał i ludzi okradał. Dodam jeszcze że armia Polska była wtedy pszyszłości niedofinansowana,bo nawet tak Cejrowski powiedział w wywiadzie z Kraśką. Konfederacja Korwin nie lubi demokracji bo sam Korwin nigdy nie był wybrany przez naród i gada głupoty o globalnym ociepleniu i koledzy jego z konfederacji wymyślają różne teorie o gospodarce, podatkach żeby tylko zniechęcić wyborców do głosowania na PiS, bo dzięki temu że rządzą ludziom łatwiej zpłacać kredyty a dzieci mają lepszą wyprawkę do szkoły i poprawiła się nasza gospodarka ponieważ PKB wzrosło o 4, 4% i nawet Niemcy się dziwili że tak szybko Polska gospodarka się rozwinęła.
Kubax23... KONFEDERACJA!!!
cowboy ... Prowadzenie firmy w Polsce to wegetacja a nie rozwój. Rozdawnictwo socjalne to przekupstwo i czeka nas Wenezuela. Prawda jest taka że czeka nas więcej podwyżek i zamordyzmu, drukowanie pieniędzy, inflacja i upadek. Kreatywną księgowością nie rozwija się państwa tylko zwija. Szkoda że nie ma opozycji w Polsce. Szkoda że 500+ sprawił że ludzie przestali myśleć. Szkoda że nie bierzemy przykładu z Tygrysów Azji. Cały świat wyprzedza nas gdy my nie możemy otrząsnąć się z Postanowień Magdalenkowych. Szkoda
JAKUB M... W Eurowyborach głosowałem na posła Kuleszę z UK (NI) i wiedziałem, że podejmuję dobrà decyzje...ale po tym materiale wiem, że...podjàłem ZAJEBI*CIE DOBRÀ DECYZJĘ!!! Każdy głosujàcy na KONFEDERACJE...może być zadowolony z nie oddania głosu na BANDE CZWORGA!!!
Jeden z Wielu ciekawostki

Jeden z Wielu ciekawostki

Historia kanału Jeden z Wielu zaczyna się w dniu 2006-10-21 16:50:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 689 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27554268 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55100 użytkowników.