Musisz To Wiedzieć545 Polscy politycy już nie muszą prowokować wojny z Rosją, bo wyręczą ich... CW24tv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Bfkl01SUtQINajlepsze komentarze:

Arek Wi... Bo Ameryka nie maże istnieć bez wojen.
ornowsk... https://www.youtube.com/watch?v=9E7n9rwza6I Mateusz Maowiecki lol
Leon Do... TA SZATAŃSKA DEMOKRACJA NIECH SIĘ. BIJE U SIEBIE
Leon Do... NAJLEPIEJ SZUKAĆ WOJENKI U SĄSIADA TO JEST USA BEZ KOMENTARZA
George ... Bakiewicz zdemaskowany
https://www.youtube.com/watch?v=Id48r637k9g
Hj Hj... Chyba mało wiemy o możliwościach technicznych swojego wschodniego sąsiada. Myślę, że potrafią oni unieszkodliwić super elektronikę jankesów, którzy są tak mocni jak ich waluta.
MAREK M... To naprawdę trzeźwa i realna ocena panie redaktorze i prawdziwy strategu ,,z oczami dookoła siebie"
dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Ivan Ka... Bilety pociągiem do Moskwy dla całej delegacji Rządu RP kosztują 50 000 PLN max + beczka dobrej wódki do wypicia z ruskimi generałami, a mamy umowę pokojową Polska-Rosja na najbliższe 100 lat. Zamiast tego kretyńska pisowska rusofobia każe pisiorom kupować amerykański bezużyteczny wobec rosyjskich technologii złom o wartości 50-100 mld dolarów a ciągnąc naród polski ku zagładzie. Polki i Polacy, zajęci ciężką pracą od rana do wieczora, milczą!
Zofia B... Dlaczego Nato drażni Rosję akurat przy naszej granicy ??
Tomas W... a rosyjskie mysliwce lub bombowce nie prowokuja panstw NATO
GERALT ... Jakże coraz bardziej aktualne chociaż historyczne !!!!
"Gdzie przejdzie Żyd tam giną lasy, obezrybiają się rzeki, ziemia staje się jałowa, bo wyciśnięta jak cytryna, ludność pozbawiona środków i zubożona, domy zamienione w rudery, fabryki w wytwórnie tandety, handel w oszustwo, rodzina idzie w rozsypkę, kościół pustoszeje, karczma się zapełnia, literatura i sztuka stają się nędzną budą jarmarczną, życie publiczne zamienia się w korupcję, stosunek płci w prostytucję. Biada narodom, które nie poznały się na szaleńcach, lub poznały się za późno”. (podobno z „Nędza Galicji” S. Szczepanowskiego, ale nie sprawdzałem). 
Skoro mamy polskojęzyczny nierząd talmudo-syjon, naszym wrogim "sojusznikiem" jest talmudo-syjon uSSarael żołdacy i najemni mordercy pod zarządem Chabad Lubawicz, to chyba nie muszę tego rozwijać.
A tu taka ciekawostka o silnym "sojuszniku" pol(in)skiej armi w NATO.
https://dzienniknarodowy.pl/oni-swiata-nie-podbija-przemarsz-niemieckich-zolnierzy-ukazuje-zalosny-stan-bundeswehry-wideo/
kala080... Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ?
jan jan... GLOSUJ NA PO-PIS
ZAPISZ SIE DO NATO
bolek l... Putin nic nie robi ale Turcja kupuje od niego S 400 .
Jak zatonął Kursk to w niedługim czasie zawaliły się dwa wieżowce .
Teraz znowu pożar na okręcie podwodnym i ofiary u Ruskich a i jakiś wybuch nuklearny się przydarzył .
Lasy płoną .
Zobaczymy jak Putin nic nie robi i co się wydarzy .
Blase B... wow, super analiza, jakby general obrony narodowej, no no
PAN TAD... Nadzieja w tym, że Rosja już tak pogardza polińskimi władzami i Polską, że nawet nie pierdolnie tu rakiet bo ten kraj jest tylko teoretycznie więc praktycznie go nie ma.
Theodor... Reżim w Waszyngtonie już wojny nie wywoła"

"Los III wojny światowej jest już przesądzony? Eksperci anglojęzycznego portalu „Zero Hedge” podali kilka ważnych powodów, dla których Waszyngton nie wplącze się w globalny konflikt wojskowy, a tym bardziej w rozpętanie III wojny światowej. Autor artykułu zauważa, że ​​pomimo rentowności amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego, Pentagon ma tylko jedną stocznię, w której można budować lotniskowce. Znajduje się w Newport w stanie Wirginia. Według autora artykułu w przypadku przedłużającego się konfliktu zbrojnego większa część amerykańskiej marynarki wojennej pozostanie bez ochrony i po prostu zostanie zatopiona. Podobna sytuacja występuje w przemyśle lotniczym. Obecnie Stany Zjednoczone mogą zbudować około czterdziestu samolotów miesięcznie. A sytuacja z budową czołgów i modernizacją artylerii jest godna pożałowania. Waszyngton obecnie całkowicie stracił zdolność do produkcji tego sprzętu nowej generacji. W Stanach Zjednoczonych już druga generacja inżynierów, którzy nigdy nie zajmowali się projektowaniem czołgów, przechodzi na emeryturę. Nikt nie ma teraz doświadczenia w tworzeniu nowych technologii. Eksperci INDPOL szacują niedobór instalacji do produkcji sprzętu na prawie 30%. Ponadto wszystkie nuklearne amerykańskie bronie zostały opracowane w latach 60. ubiegłego wieku. Na tle masowej produkcji broni przez Rosję wysiłki Waszyngtonu zmierzające do zachowania statusu potęgi militarnej wydają się śmieszne i niepoważne, uważa publikacja. Właśnie dlatego Stany Zjednoczone już przegrały w ewentualnej III wojnie światowej, której wybuchu nie zaryzykują.

Ps..Zero Hedge to ciekawy portal z niekonwencjonalnymi publikacjami, pozbawiony stronniczości. Można zatem przyjąć taką publikację za dobrą monetę i tylko czekać, jakiemu krajowi przyjdzie jankesów ostatecznie przyprzeć do ściany. Brzmi to realistycznie. W razie konfliktu światowego czołgi będą bronią archaiczną co prawda. Oczywiście w razie konieczności produkcję można zwiększyć wielokrotnie ale to też będzie trwało. Tymczasem nic nie straciła na aktualności gwarancja wzajemnego zniszczenia nuklearnego i to gwarantuje nam pokój od lat 50-ych."
Janina ... USA woli od strony POLSKI gdyż bardzo pragną zniewolić ziemię polską jako króliki doświadczalne, zależy im na naszym bogactwie co posiadamy w ziemi gdyż jesteśmy niewolnikami dobrej zmiany przez 30 lat a UsRael z tego czerpie zyski wciskając ciemnotę , USA Izrael to tylko żyje z rozlewu niewinnej krwi pozdrawiam
Andrew ... A co robi polski rzad z tym wszystkim,,,,
CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.