Twitch przeprasza, ale matka jest tylko jedna Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tYs4II1Fc2YNajlepsze komentarze:

Patryk ... Wróciłem z 2tygodniowego urlopu i nie dość że mam zaległe podcasty do odsłuchania, to jeszcze słyszę że będzie 4 razy w tyg. xD
kirszu... Jestem przygotowany, włączam netflixa skoro jest taki dobry, i dokończe filmik po obejrzeniu :)
Vodka w... 7:50 Borys przekonałeś mnie że widujesz się z logopedą ^^
WP ME K... Kto pamięta minecraft z Mikołajem???
El - Pa... Rock, moim zdaniem robot Matka w tym filmie właśnie nauczyła się empatii w momencie, kiedy otworzyła bramę na zewnątrz, gdy tamta babka groziła córce śmiercią. Nie wiem może się mylę ...
Ludzikk... Super się was słucha, właśnie maszerujac, jadąc czy wykonując domowe czynności, świetny pomysł żeby częściej nagrywać :)
VonTrup... Hola, hola. Obejrzałam "Mother" specjalnie jak wskazaliście, dokładnie tak jak powiedział Borys- w wykonaniu Aronofskiego ... A tu omawiacie inny film XD Aż sprawdziłam na wcześniejszym podcaście ;)
trololo... a twitch prime ? Nie wiem czy kiedykolwiek miałbym suba u rocka gdyby nie to
Origin ... Z tym wspieraniem Streamerów przez twitch'a , to twitch prawie wogóle nie wspiera mniejszych streamerów, żeby się dokopać do kogoś kto ma mało widzów trzeba przejść przez całą masę innych streamerów, więc jak ktoś zaczyna jest to dla niego bardzo trudne by się wybić(chyba że ktoś ma już wyrobione community np. z YT). Ja sam Streamując miałem maks. 80 widzów to i tak dużo, ale to się nie utrzymało ponieważ im więcej jest oglądających w danym czasie tym więcej osób przychodzi i powstaje taki efekt "kuli śnieżnej", więc następnego dnia miałem już tylko 10 bo byłem za nisko wyświetlony. A seks roboty są najlepsze.
Typical... 8:53 Pilav xD
Damles... W filmie "Jestem matką" kobieta z zewnątrz prawdopodobnie została "wyhodowana" przez Matkę i jako niemowlę podrzucona ludziom z zewnątrz. Jest kilka scen, które to sugerują. Pokazuje to że Matka miała opracowany większy plan od samego początku. Gdy Matka przychodzi na plażę do kontenera, w którym znajduje się kobieta, mówi "twoja rola właśnie się skończyła". Pokazuje to że sztuczna inteligencja zaplanowała coś więcej.

Zastanawiam się jeszcze co się stało z psem na plaży, w jednej scenie jest pies, a w drugiej zostaje tylko origami przedstawiające psa. Nie wiem jak to interpretować.
SimplyN... a ja sie cieszylam na rozmowe o filmie mother :(
Shaggy... Ależ Rock głupoty opowiadasz o tym języku wymyślonym przez AI. Onet czy inna gazeta.pl nie jest najlepszym źródłem informacji na takie tematy.
IKamosk... Jak Borys powiedział, że muszą się zabić przy okazji śpiewania, to ta mina rocka już mówiła: " kuchwa nie mów tak bo piniondzów nie bedzie borys nie możemy tak mówić", ależ się z Rocka sucz na hajs zrobiła. Wszelką możliwą poprawność trzeba utrzymywać byle się hajs sypał. Gdzie jest bf rocka z rojem ;-;
TheDemo... Ja to bym chciał aby Rock toples streamował
Xvidnis... ale okazji na nazwanie filmu Ja, Matka nie wykorzystali
Szymekk... Cały odcinek Ninja w tle xd
Siedemj... Jeśli liczyć niemowlę to aktorów było czterech. A jeśli liczyć młodszą wersję dziewczyny to i pięcioro.
Vitas... Bardzo dobra robota
TOC Bla... Pod koniec mówicie o Detroit become human
Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Historia kanału Remigiusz Maciaszek zaczyna się w dniu 2010-07-22 07:46:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6421 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 505606271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1480000 użytkowników.