10 pomysłów na lepsze życie Wyzwanie90dni® / Akademia Biznesu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=u2b_Lfz89sANajlepsze komentarze:

Wyzwani... Kochani - widzimy się już w tą niedzielę na BEZPŁATNYM szkoleniu (webinarze) na temat tego jak pozbyć się blokad i ograniczeń z naszego życia - zapisy tutaj: https://wyzwanie90dni.pl/webinar/. Start szkolenia punktualnie o 17:00, ale miejsca zajmować możecie już o 15:00 czasu PL. Do zobaczenia! PS - podeślijcie film swoim znajomym. PS2 https://szkolawygranych.pl - bilety na Wielką Szkołę Wygranych 2020
Martini... super dziękuje :)
Sebasti... Świetny film. Pozdrawiam.
Andrzej... Super film i Mądre Słowa Pozdrawiam Miej Wspaniały Dzień
Janina ... super!!
Janina ... Super!!!
Jurassi... Dzięki?
Dariusz... I znowu mam lepszy dzień.... Wielkie dzięki Krzysiek
Moni Qu... ?
marcin ... bardzo fajny filmik, dzięki Krzysiek
Xiaoxia... Przypomnij nam jaka jest tematyka Twojej pracy doktorskiej?

A dziecko już masz, bo chyba żona była w ciąży? Dawno nie byłam na tym kanale.
Xiaoxia... Cześć Krzychu, mam pytanie z zupełnie innej beczki. Czy gdybyś wyłysiał, zrobiłbyś sobie transplantację włosów?
Tomi Gi... Wiecie że ten facet mówi dokładnie to czym zawsze się kierowalem. Skończyłem 2 uniwersytety prowadzę swoją firmę od lat mam 2 sklepy posiadam piękny dom przy lesie. Spelnilem swoje marzenia i mam ich jeszcze 1000 hehe. Chłopak ma serio rację. Ja np kiedy mam poukładane w swoim życiu w swoim domu np posprzatane automatycznie chce mi się żyć! Nie marnuje czasu. Uwielbiam przyrodę i jedna zasada bardzo bardzo ważna- nie naprawisz świata! Dbaj o siebie kochaj i szanuj każda sekundę swojego życia. Ważne jest też to żeby potrafić do każdego człowieka napotkanego podejść indywidualnie w taki sposób aby nie robić zarówno jak i jemu tak i sobie krzywdę a zabrać pozytywną energię z każdej owej osoby.
Carlaps... bardzo wartościowy vid, pozdrawiam z wspaniałych wakacji ;-)
daniel ... Polecasz jakieś wartościowe filmy ?
Szukam ... Większość z tego jest oczywiste dla rozsądnych ludzi.Z tą asertywnością może być problem.Czy mam się z debilami bić bo chcą inaczej jak ja?Z tymi tzw. blokadami też jeżeli z tego mogą istotne problemy wyniknąć.I jak robić coś co chcę jeżeli coś jest nielegalne?Nawet jeżeli nikomu nie szkodzę.Np. postrzelać z armatki(oczywiście nie do kogoś).Łatwo gadać a co innego zrobić.Poza tym zdarzają się dywersanci.A czuję że coś mnie ogranicza w życiu.I wiem co to jest i "raczej" nie dam rady tego zlikwidować.I nie znam nikogo co by to dokonał.
Mirosla... Super
In4mato... Co do punktu o wiadomościach... nauczycielka na wosie w gimnazjum zawsze była wielce oburzona, że my nie wiemy co się dzieję w kraju i na świecie, kto "ważny" przyjechał tam, a kto tam, a gdzie jaka była katastrofa. Większość mówiła, że ich to po prostu nie interesuje, a ona nam narzucała wręcz, że my mamy się tym interesować, bo jesteśmy już za chwilę dorosłymi obywatelami. Zawsze mnie to bawiło.
Dr El?b... Dzięki Krzyśku!
Niko? N... Pozdrawiam
Wyzwanie90dni® / Akademia Biznesu ciekawostki

Wyzwanie90dni® / Akademia Biznesu ciekawostki

Historia kanału Wyzwanie90dni® / Akademia Biznesu zaczyna się w dniu 2015-01-11 02:25:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 657 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30979741 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 143000 użytkowników.