Q&A: wyprzedaż szafy, polityka, zerwane współprace Olfaktoria


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lAZ1wjxhlNUNajlepsze komentarze:

Olfakto... ? Zapraszam do obserwowania mnie na INSTAGRAMIE! Codziennie wieczorem nowe zdjęcie i nowa dyskusja! https://www.instagram.com/olfaktoriapl/
MACIO2.... Ja muszę powiedzieć, że jestem jeszcze dzieckiem, bo mam 14 lat. Mimo mojego wieku bardzo lubię oglądać twoje filmy i inspirujesz mnie swoimi poglądami na życie. ❤️
Sabina ... W tym momęcie jestem trochę urażona
Paulina... Q&A: jaki serial, oprócz wspomnianego House of Cards możesz zarekomendować? Pozdrawiam
Danijel... nice
Michali... [Q&A] Jakie studia skończyłaś i czy mają one związek z obecną pracą?
Kashank... Fajna a Ciebie babeczka ,madrze prawisz ❤
marta m... czy przyjazn w zwiazku jest dla ciebie wazna marta 1982@
Justyna... w norwegi jest zakaz żebrania, właśnie dlatego żeby ludzie szukali pracy a nie wykorzystywali innych, bo wykorzystywanie innych jest przestępstwem. co ciekawe mogą żebrać tylko Norwedzy czego oczywiście nie robią ponieważ państwo odrazu daje im pomoc
Jagoda ... Ja piernicze, zgubiłam się w Internecie..dramat.
izabell... Bardzo cie lubie i twoje poglądy sa ciekawe, wartościowe. Jednak mam dzisiaj uwagę: nie zawsze ci żebracy czy bezdomni sa sobie winni. Tak, jesteśmy kowalami własnego losu, ale ma na nas wpływ tez środowisko, dzieciństwo, kompleksy, czy emocjonalne problemy, itd. Sa ludzie, ktorzy z rozych względów nie poradzili sobie z demonami, takimi jak alkohol, narkotyki, czy depresja. Nie wszyscy tez mieli odpowiednie wsparcie najbliższych, a wręcz ci najbliżsi ich w to wpędzali jeszcze bardziej. Ludzie bywają silni i słabi, niektórzy sa po prostu złamani i nie walczą o to, zeby sie podnieść. To ciezki temat i moznaby dyskutować, czy warto im dawać, czy nie, albo jak, zeby "ich nie rozpieszczać". Pozdrawiam.
jaynipo... To cudowne ze Twoj partner jest również osoba na ktora jest również Twoim przyjacielem :)
Katarzy... Kiedyś miałam bardzo dużo empatii do osób bezdomnych. Do czasu, aż nie obejrzałam programu "Uwaga" TVN-u na temat żebractwa w Zakopanem. Od tego reportażu zmieniłam całkowicie mentalność w stosunku do osób żebrzących. Teraz, gdy widzę osobę zbierającą kasę to zapala mi się czerwona lampka, że być może te osoby wcale nie są potrzebujące. Zresztą jakiś czas temu słyszałam o parce dzieciaków w Galerii Handlowej w Katowicach, gdzie mieszkam. Prosili o pieniądze lub o coś do jedzenia. Ludzie im dawali pieniądze albo kupowali jakieś kanapki, bo to końcu dzieci. A te dzieciaki po zakupieniu przez ludzi tego jedzenia wyrzucały je do kosza. Wiem o tym, bo kilka moich znajomych to widziało.
Gabriel... Masz przepiękny kolor włosów, pozdrawiam cieplutko :*
Filip M... Q&A Doroto, ja mam nietypowe pytanie - niedługo zbliża się halloween, obchodzisz go? Co myślisz o osobach pukających do drzwi i żebrzących cukierka? Co sądzisz o aktach wandalizmu, kiedy nie otworzysz drzwi? (np. obrzucenie drzwi jajkami) Miałaś kiedyś takie doświadczenia? Pozdrawiam!
Sabrina... Czasami dzieci są różne i my rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie wychwycić ich zachowania w Internecie. Nie sądzę również, że rodzic chce źle dla swojego dziecka, A wręcz przeciwnie. Dzieci są różne, tak samo jak dorośli. Skoro chcesz być traktowana z szacunkiem, daj ten szacunek innym. Spróbuj nauczyć czegoś, a nie krytykować i skreślać na starcie. Pozdrawiam.
931paul... Uwielbiam Cie sluchac! Masz genialny sposob przekazywania swoich odczuc, swojej wiedzy oraz pogladow! Ja tez uchodze za osobe kontrowersyjna w oczach innych, jestem po prostu soba. Dziekuje za to co robisz! (ps. nie uznaj mniej za osobe ktora popelnia bledy ortograficzne, po prostu ogladam Cie z zagranicy i nie mam polskich znakow) :)
paulina... <3
Mateusz... czemu nei daliscie minut? kiedy jest pytanie?
puggie... Rozumiem że mogę należeć do mniejszości wiekowej na Twoim kanale, niemniej jednak bardzo lubię oglądać publikowane przez Ciebie treści zwłaszcza filmy pogadankowe typu Q&A. Może nie zawsze zgadzam się z tym co mówisz w 100%, ale przecież nigdy nie da się całkowicie z kimś zgadzać w każdym aspekcie. Pozdrawiam Cię serdecznie ;)