Estos son los concursantes de GH VIP 7


Algo similar ocurre con la periodista Irene Junquera. Quien fuese colaboradora en Punto Pelota y El chiringuito de jugones inicialmente, así como en Zapeando a posteriori, saltó a Mediaset para presentar All you need is love… o no junto a Risto Mejide. Sin embargo, este formato no funcionó. ... #Estos, #concursantes, #GHVIP7 #ghvip, #7, #concursantes

Ostatnio komentowane:


A ja może lekko odchodząc od tematu, są szanse na strimka w tym tygodniu czy dopiero po powrocie z "wolnego"? Zobacz »
Śląski lektor powinien zagościć w branży gier na stałe :D
Pan Niklaus w roli głównej :)
Zobacz »
Hantaa, w tym banku nie przechowuj więcej niż 2550 geo, bo je stracisz, a i te czarne bariery będzie można później przedashować ale póki co nie masz pozwalającej na to umiejętności. Zobacz »
Napisz w komentarzu #tatuaż a przypnę ci ❤️
Instagram: @seba_terniz
Zobacz »
Panie Krzysztofie, najlepszy program. Zawsze czekam na pańskie przeglądy, zarówno mediów jak i prasy. Serdecznie pozdrawiam. Czołem wielkiej Polsce! Zobacz »
Popieram!!ale czy to nasz rzad czy my juz zyjemy w okupowanym kraju i tylko nazwa zostala???!!czemu nie robi porzadku z takimi nieudacznikami ministrami??!! Za co im sie placi z naszych podatkow??!! Zobacz »
for our friends germans: germans will talk about freedom of speech and thought - when merkel has made germany to statlins gulag!!! Zobacz »
bardzo nie lubie czaskowskiego ale o dudzie pisałem juz dawno , Duda to POZER i KOMIK mógłby zastapic chaplina, to osmieszenie wszystkich Polaków , ZOBACZCIE JAKIEGO MACIE PREZYDENTA, nikt nie zna Bozych Planów Zobacz »
Hej zrobisz recenzją Huawei Y5P i Huawei Y6P są to telefony z niskiej półki cenowej chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupić ? Zobacz »
Hi, I previously wrote a comment that you are a scammer, but I decided to check if your store is really authentic. It turned out that it is. I am very sorry and thank you for the account :) Zobacz »
Ogólnie oglądam Cię od bardzo dawna chyba od party hard A nigdy mi nie przychodzi że nagrałem odcinek lub Jest live A tak wogule obejrzałem raz dla the spire i sam zacząłem grac Zobacz »
Fajnie by było zobaczyć jakiś filmik jakie macie zapasy na aktualke, coś typu tego co Casablanca(?) zrobiła :) Zobacz »
9:24 podnosząc nóż krew zniknęła z jego twarzy i koszuli wut Zobacz »
Mi się zdaje że nolif nagrał ten odcinek żeby mieć więcej widzów i hajsu z wyświtleń za granicy xD Zobacz »
Dzisiaj taki film jak Borat nie miał by prawa zaistnieć w żadnym kinie , ta poprawność polityczna zaczyna być podobna do cenzury w PRL , znamy to dobrze z naszej historii , do czego ten świat zmierza. Zobacz »
MafiaSolec napraw ZTS 23:11 bo już pierwszy do warsztatu :D Zobacz »
Huligani z Black Lives Matter uzyskali odwrotny skutek. Zamiast manifestowac pokojowo, zrobili demolkę Zobacz »
Piękne zdjęcia naszego krajobrazu. Piosenka też mi się podoba... Fajny tekst. Usiąść tylko gdzieś w parku ze słuchawkami i zapomnieć o świecie :) Zobacz »
Śliczny ♡ zastanawiam sie tylko czy to faktycznie szyja czy może jednak kark ? :D pozdrawiam ciepło :) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UJxHtMUcDeQ


Sasaki ciekawostki

Sasaki ciekawostki

Historia kanału Sasaki zaczyna się w dniu 2014-02-25 19:42:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5736233 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23000 użytkowników.