MINECRAFT SMOKI 3 FABRYKA DIAMENTÓW NA SURVIVALU RLCraft


MINECRAFT SMOKI SURVIVAL NA NAJTRUDNIEJSZYCH MODACH (zmodyfikowana paczka RL CRAFT) Jeżeli chcesz więcej odcinków z tej serii to zostaw łapkę w górę i napisz "WIĘCEJ SMOKÓW!" a przypnę serduszko ❤️ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ♦ CAŁA SERIA MINECRAFT SMOKI (RLCraft)♦ ► ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ♦ INNE SERIE FABULARNE ♦ ► MINECRAFT SIMCITY ► MINECRAFT ŻYCIE NA OBOZIE ► MINECRAFT ZWIERZAKI ► MINECRAFT PRZEMIANA ► MINECRAFT KLINIKA ► MINECRAFT ULTRA ► MINECRAFT POLICJA (ARESZTOWANY) ► JAK WYTRESOWAĆ SMOKA ► MINECRAFT POKEMON ► MINECRAFT SZKOŁA MAGII ► MINECRAFT JURASSIC WORLD ► MINECRAFT SURVIVAL 1.14.3/14.4 ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ► WSPÓŁPRACA: ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ► Jak chcesz ze mną porozmawiać/poplotkować zapraszam na: DISCORD: FACEBOOK: ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ► Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0" ► Muzyka: biblioteka ► Shadery : Chocapic ► Tagi: Minecraft roleplay, 1.15, vito, bella, gplay, minecraftgplay, simcraft, jailbreak, wito, brawl stars, 10zł v 10000zł, prestiż, creepypasta, mepcity, kwadratowa masakra, zagrajmy w, flothar, ???, enzii, enzzi ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ► Jeżeli dotrwałeś do tego momentu to napisz "RL CRAFT", a przypnę serduszko ❤️ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ #minecraft #smoki #cedentka #rlcraft #minecraftsmoki

Ostatnio komentowane:


1:46 A tutaj znajduje się Feno w swoim naturalnym środowisku robiąc wygibasy w amfe-
mące bez koszulki
Zobacz »
Jesli jeszcze nie probowales , to sprobuj odpalic OBSa jako administrator . Wtedy OBS ma wiekszy priorytet nad gra i to moze byc przyczyna tych lagow w cutscenkach ! Pozdrawiam Zobacz »
Dawaj Szpila napluj w twarz teraz każdej osobie, która napisała coś na ciebie w internecie. Taki challenge. Zobacz »
Niestety widać było w innych walkach,że Kamil nie trzyma ciosu, myślałem że popracuje coś nad defensywą . Zobacz »
5:16 zombiak z tyłu odpala drs i jest szybszy Zobacz »
jestem spokojny ale coś we mnie pęka jak pokonanie tego robota z olejem wystarczy jedynie użyć bańki namierzającej a ty tego nie rozumiesz
ps.nie przeszłeś całego cmentarzyska
Zobacz »
Po zwiastunie myślałam, że to będzie parodia innych horrorów, ale niestety się myliłam. Współczuję wszystkim co oglądali i mam nadzieję, że NFZ zrefundował Wam wizytę u specjalisty ✌✌❤❤ Zobacz »
Morphe zerwało właśnie umowę z Jefree Cosmetics , dodali również że prócz współpracy przy danej kolekcji , Jefree absolutnie nie miał żadnych udziałów . Zobacz »
JEZU ale szkoda że mnie nie było na live ? i o wiele większe szkoda że daleko od siebie jesteście ?, i czemu przeprowadzasz się ciąglę? Zobacz »
"To Koniec Minecraft Domu" "Lufer Nie Rób Tego!" Ja dopiero zaczęłam serie??????!!!! Zobacz »
7:12 ten pies w Minecraft chyba ma ADHD XD Zobacz »
Zgaduje ,że butterfly zginie bo wczoraj na streamie judi powiedział o nim ,,pamiątka z crystali " Zobacz »
10:40-11:07 Mógłbyś ewentualnie wyciąć. Zobacz »
38:36 No chodziło chyba o te rdzenie dusz czy coś. xD Zobacz »
Bardzo mi się podoba że znalazłem tą serię kilka dni po kupieniu właśnie tego laptopa. Jestem z niego bardzo zadowolony i jak najbardziej polecam :D. Zobacz »
“Be honest Who else been watching “Axvezer” for more than a year??"

(ʀᴇᴀᴅ ᴍʏ ɴᴀᴍᴇ ʙᴛᴡ)?
Zobacz »
Ja dostałam karty do głosowania w piątek po południu. Jak mam je odesłać do niedzieli? Fizycznie niewykonalne. U nas nie ma możliwości głosowania osobiście. Zobacz »
Twoje "plucie" tak mnie rozbawiło,aż się w głos roześmialam i mi dziecko w łóżeczku podskoczyło??? Zobacz »
W 100% nie da się odczuć, ale ten kto był i jechał może chociaż część tego odczuć oglądając filmik. Wrażenia wracają w małym % w porównaniu do tego co tam się odwala Zobacz »
No kurdę, zarówno Bartek jak i Ty ominęliście to pomieszczenie z którego wybiegli ci kolesie, którzy zaatakowali z zaskoczenia w tym domu z butelkami. :D Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qx-jBTtS0oM


Cedi ciekawostki

Cedi ciekawostki

Historia kanału Cedi zaczyna się w dniu 2017-08-18 16:18:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 283 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5103015 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39900 użytkowników.