STWORZYŁAM SWOJĄ PALETĘ ! RETRO Karolina Zientek x GlamShop


MOJE WIELKIE MARZENIE SIE SPEŁNIŁO ! Paletę można zakupić w sklepie internetowym GlamShop Z największą przyjemnością pragnę Wam przedstawić moją paletę. RETRO …z tej palecie, którą stworzyłam przy współpracy z GlamShop, jest całe moje serce i stara dusza. Paleta jest wyjątkowa…nietypowa…ale w tym swoim lekkim szaleństwie, bardzo przemyślana. Każdy kolor do siebie pasuje.. pięknie się ze sobą łączą i komponują. Paleta jest hołdem dla stylu i klasy dawnych lat, dla gwiazd starego kilka i zarazem ikon mody. Aleee…kolory zawarte w palecie nie są tylko po to, aby tworzyć nimi makijaże w stylu retro…można z nimi stworzyć wiele makijaży klasycznych, spokojnych, jak i nowoczesnych.. w obecnych trendach Wasz ogromny odzew jest wspaniały i bardzo, ale to bardzo Wam za niego dziękuje :* JESTEM Z TEJ PALETY BARDZO DUMNA .. ALE NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ WASZEJ OPINII NA JEJ TEMAT ROZDANIE: Spośród komentujących wybiorę dwie osoby, które otrzymają ode mnie paletę Czas na komentowanie macie do 18.10 Wyniki ogłoszę w komentarzach poniżej, komentując zwycięskie komentarze. Jeśli zakupicie paletę i będziecie wstawiać swoje makijaże nią wykonane to koniecznie mnie oznaczcie i wpiszcie hashtagi #karolinazientekxglamshop i #retrokarolinazientek

Najlepsze komentarze:

Ewa P?s... Wow…. co jeden makijaz to piekniejszy!
Magdale... Jest Pani jedną z najmilszych makijazystek . Cudowna paletka, piękne makijaże.
Dominik... Dziękuję ❤Piękna paleta.Również zakupilam?
Beata Z... Ogromne gratulacje! Karolino, jesteś moją największą inspiracją minionego roku:) Czy mogłabyś zdradzić, kiedy powróci Retro do sprzedaży?
Maria O... Niesamowite aż nieprawdopodobne
Anna Bu... Wow wielkie gratulacje , to przepiękny film przenosząc do tamtych lat, paleta CUDO , ??
piano b... to jak zrobiłaś ten filmik to jest absolutne mistrzostwo świata!!!!perfekcja i fantazja, oryginalność i odwaga, gratuluję
Beze Mn... Odrazu przypomina mi się piosenka little swing Aron Chupa ;} Czeka mnie nowe zamówienie ...
Dori Nn... Wspaniała reklama palety!! Ten montaż i te makijaże ?
Krzyszt... Piękność To sztuka Mam nadzieję że tyle Suw wystarczy Chcę dom kereta dla mojej dziewczyny????
Ró?a 9... ale tak szczerze ten film wygląda dziwnie... mówię serio szczerze. nie lubię jak ktoś mi tak robi i nie jestem osobą, która choćby było jakiekolwiek "ale" mówiła och jak cudownie kochana... i to jest ten przypadek. o ile próba stylizacji ok, to samo przedstawienie paletki mało czytelne i Twoja stylizacja taka średnia na beze. nie wyszło to dobrze dla całej kampanii. sama widzisz po rezultatach i wyświetleniach. nie wiem czy sama taką stylizacje ustaliłaś, czy ktoś Ci pomógł, ale wyszło to mega słabo i cukierkowe komentarze vs liczba wyświetleń itd mówi sama za siebie. to nie udany kontent.
olga012... Cudownie! Gratuluje! Niesamowite, że zrealizowałaś swoje marzenie. Ukłony dla Hani :). Uwielbiam was dziewczyny:)
Katarzy... Prezentacja palety pierwsza klasa, makijaz zielonym cieniem super
Anna P... Uwielbiam,Twoją radość i szczerość i wzruszenie -cieszę się razem z Tobą -GRATULACJE
Julia K... Kto wygrał rozdanie?
Kinia K... Kanał Freakery ma osobną serię filmów o ikonach stylu, zaczęła się od Twojej ukochanej Audrey i jest świetna! Polecam wszystkim retro freakom. :D https://www.youtube.com/watch?v=ehpMHSbHBvA
Kreska... Cześć! Czy wiadomo, kto wygrał? Jestem bardzo ciekawa... Były już wyniki?
Karolin... Gratulacje! <3 Oglądam Cię od niedawna. Nie plaowałam zakupu palety, gł bo to "nie moje kolory" ;) natomiast ten film (i Ty) zainspirował mnie baaardzo, popatrzyłam na paletę z innej perspektywy i.... jednak będzie moja ;)
Angelik... Gratuluję ?
Katarzy... Moje pierwsze wrażenie: każdy kolor trochę z innej parafii - nie jestem na tyle kreatywna, żeby połączyć to w coś fajnego... Ale obejrzałam kilka filmików z użyciem tej palety i te makijaże tak bardzo mi się podobają wszystkie, że zastanawiam się czy nie zamówić tej palety choćby po to, żeby móc spróbować je odtworzyć :) ogromne gratulacje, kawał dobrej roboty :) paleta z duszą :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Imv15YK2510


Karolina Zientek MakeUp Artist ciekawostki

Karolina Zientek MakeUp Artist ciekawostki

Historia kanału Karolina Zientek MakeUp Artist zaczyna się w dniu 2013-09-23 19:38:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 622 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21087231 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 134000 użytkowników.