PLATFORMA GARDZI OPOZYCJĄ ULICZNĄ?


PLATFORMA GARDZI OPOZYCJĄ ULICZNĄ? Goście Mateusza Maranowskiego Paweł Kasprzak, kandydat na senatora, Obywatele RP i dr hab. Lech Jaworski, Porozumienie.

Najlepsze komentarze:

Izabela... Nienormalny jest ten chłop!!!! Dlaczego jest konflikt?? Bo opozycja od 4 lat nie potrafi się pogodzić z przegraną!! Dopuszczają się wszystkiego!! Nawet do PUCZU Z 2016 R dzięki Bogu. Polacy odsapneli od kłótni - dlaczego?? Bo 8 lat rządziła platforma i była inna opozycja!!!!!!. Znała granicę i nigdy nie próbowała obalić rządu
Krysia ... Pajace ,eh.
Jabu Ja... Dobrze, że zaprosiliście do dyskusji pana Kasprzaka. Należy zapraszać każdego, z każdej opcji politycznej. Dzięki temu dowiedziałem się, że p. Kasprzak „wielokrotnie i wprost słyszał od Sławka Neumanna” (minuta 8:30), że jest, cytuję z pamięci „bezużytecznym poje..m do niczego” a mimo to dla dobra konstytucji, praworządności i czego tam jeszcze, wspierał mega czynnie jego i reprezentującą go formację świadomie zakładając, że osobnik tak formułujący myśli jest najodpowiedniejszy do rządzenia krajem… Dla dobra praworządności aktywnie wspieramy indywidua, które postawy obywatelskie mają w takiej pogardzie…
I po tym wyznaniu mam zagłosować na p.Kasprzaka, aby jako senator kumał się dalej „wielokrotnie” z podobnymi cwaniakami? I to relatywizowanie, że jak Neumann tak podsumował ruchy obywatelskie to wystawia świadectwo nie tylko sobie i swojej partii, ale wszystkim innym formacjom (11:00 minuta). Panie Pawle, jak dla mnie to był pan bardziej wiarygodny waląc w te barierki o których mowa w wywiadzie. Wtedy to było przejrzyste. Tu i teraz to jakaś zasłona dymna po tym jak Platforma dała panu, za przeproszeniem kopa w tyłek z półobrotu, gdy pan od nich czegokolwiek zażądał. Niemniej, pewnie wszystkich innych słuchających wywiadu pan przekonał, bo ja z natury jestem podejrzliwy i krytyczny… :-)
Miron P... Czy was pojebało?! Tego niedomytego lewackiego szczura kasprzaka zapraszacie do studia?! Ja rozumiem, że (chwilowo) wspólny POwski wróg ale mimo wszystko są jakieś kurwa granice!!
Antyczn... Wykrztałciuch mały tow. Kasprzyk. Takich ludzi nazywam buc z PGRu.
gregor ... Kasprzak w propisowskiej telewizji ?
Halina ... Nie będę patrzeć! Słuchać!!!! Tego prostaka!!!!! Zulika KASPRZAKA!!!!! CO WY ROBICIE???? CHULIGANÓW PROMUJECIE?????
?achu C... Kacprzak to pacynka....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QiLAOrYzHVI


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.