Ekspresowe uzdrawianie na żywo ŚRODA 09 10 2019 godz. 19:00


DZIAŁANIA POWTÓRKOWE 10 i 11. października godz. 19:00. Uczestnicy uzdrawiania odtwórzcie w te dni to działanie z dn. 9. października minuta nagrania: 16:20 (kliknij). UWAGA: OD PAŹDZIERNIKA 2019 POWTÓRKOWE UZDRAWIANIA NIE BĘDĄ NADAWANE W OSOBNEJ TRANSMISJI NA ŻYWO JAK DOTYCHCZAS. W ramach zapisu na listę będą mogli Państwo niezmiennie korzystać z działań powtórkowych odtwarzając główne działanie (więcej informacji podczas transmisji z głównym działaniem). WAŻNE Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować dla siebie wodę, która zostanie naenergetyzowana podczas działania. ZMIANA październik 2019: limit to 6 litrów na osobę (wytłumaczenie w wideoblogu . W ramach zapisu na listę główną, możesz skorzystać również z działania powtórkowego darmowo odtwarzając główne działanie dzień i dwa po głównej transmisji, o tej samej godzinie (prowadzący zawsze informuje Państwa o tym na wizji). Odtworzenie nagrania = uruchomienie wzmocnionego działania. * Ważne materiały: Co uzdrawiamy uzdrawiania,page.xhtml Dla osób po konsultacjach konsultacjach,page.xhtml ♥ Subskrybuj EDEN ♥ klikając w link: Chciałbyś skorzystać z działania, przejdź do naszego sklepu: 112,01072019_uzdrawianie_na_zywo.html Wykupienie działania w sklepie i opłacenie go jest równoznaczne z zapisem na listę. Osoby uczestniczące w uzdrawianiu przygotujcie wodę mineralnej/źródlaną. Podczas działania odbędzie się jej uzdrowieńcze energetyzowanie. ZMIANA październik 2019: max./os. to 6 l wody. Lista uczestników: The participants list: Modlitwa to stan wewnętrznego uniesienia i wyniesienia. W tym stanie człowiek fizyczny przenosi punkt skupienia swojej obecności i świadomości na coraz wyższe pasma swojej własnej istoty, doświadczając jednocześnie coraz pełniejszego zespolenia z pozostałymi elementami Całości. Im wyżej się wznosi, tym silniejsze jest odczucie integracji z Całością... Więcej na www.popko.pl Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach wciśnij ikonę DZWONKA obok subskrypcji. ☎️ Na naszym kanale równolegle prowadzimy transmisje na żywo. Osoby z każdego miejsca na Ziemii mogą wspólnie uzdrawiać, czyścić przestrzenie, oraz porównywać odczyty na skalach astralnych. Szukaj zapowiedzi na stronie głównej kanału. Skale astralne do pobrania za darmo: Nauka wahadełkowania: Sklep on line: ✋ Pozdrawiamy! EDEN www.popko.pl #UzdrawianieNaŻywoPOPKO #Zdrowieiszczęście#Uzdrawianie #rozwójduchowy #Jesus #WarsztatyZJPopko #Bóg #WyzwolenieCzłowieka #szczęście #POPKO #EdenTV #prawda #modlitwa #Medytacja

Najlepsze komentarze:

kwiat85... Z calego serca Dziekuje , zycze duzo zdrowia .Niech Bog ma Pana w swojej opiece, wysylam Swiatlo. Ja juz zrobilam subskrycje nowego kanalu .Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich pracownikow.
Halina ... dziękuje bracie dużo zdrówka dla wszystkim życzę
Sylwest... Dzieki
Monika ... Dziękuję, dzisiaj dużo wiekszy ucisk na głowę i czoło czułam, choć rodzina trochę przeszkadzała ;) nawet pojawił mi się obraz niebieskie oko w trójkącie. Ale mi do widzenia jeszcze daleko ;) życzė wszystkim zdrowienia ???
Anna Ko... Pokazali mi na początku księga i kartki tak przerzucali..W końcu miałam napisać swoje dolegliwości których nie chce ale śmiesznie bo one same się pisały zanim myślałam o nich..następnie księga wylądowała w piecu z szybką..spalił ją ogień przemiany, następnie zobaczyłam przed sobą świetlisty trójkąt oko w środku..stamtąd leciało do mnie działanie.. ☺????
Anna B... Dziękuję Zbysiu za kolejne, bezcenne wsparcie... ????uściski cieplutkie ???lovik??????
Joanna ... Dziekuje ??
Andrzej... Dziękuję
Ró?a X... Wielkie dziękuję
Ewa Rys... Modlitwa od 16 minuty nagrania. Maksymalnie 6 litrów wody. ?
Alek Ne... na maxa poza skale łączac się z niechcianym , akceptując nie znane, akceptujac nielubiane, bez oporu na szlak wdzięczności... powiem, że swoich słów trzeba pilnować. :) Dzięki
Kasia ?... Dziękuję :)
Vilen E... Dzieki ❤️
Tom K... Po kazdym doladowaniu wpadam w zly humor i depresje. Czy ktos ma podobnie? Zastanawiam sie co źle robie.
HappyAl... Dziękuję:) Odczucia intensywne:)
Pozdrawiam serdecznie <3
Agniesz... Cudowne uczucie... Dobrze widzieć Zbyszka takiego jak dawniej :)
Lena Lu... Dziękuję bardzo, ❤️????
Anna Sa... Dzieňkuje??
Agniesz... Dziekuje♥️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=imQKD5qSR0Y


POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.