Indianie Cherokee, eksperci w dziedzinie roślin Ewelina Frihauf


Indianie Cherokee, eksperci w dziedzinie roślin Ewelina Frihauf Olejki Eteryczne w życiu codziennym 2 dniowy kurs: Niezależna Telewizja kontakt : Wspaniali Widzowie i Goście NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR. Dziękujemy! :)

Najlepsze komentarze:

Amnonan... Niewątpliwe najpieknie z Indian o Indianach, opowiada sam Leo Rojas https://youtu.be/uOIHHMnI_Ig
Just Ka... wspaniały program dziękuję
Just Ka... fantastyczna ntv
El?biet... Bardzo ciekawy temat, super przekaz. Pozdrawiam Panią Ewelinę i Pana Janusza
EsoPosi... Dziękuję Wam za fantastyczny program. Miło się na Was patrzy i słucha. Dużo ciekawych informacji i wspaniała energia i wiedza Eweliny. Pozdrawiam serdecznie.
adam le... Dziewczyna szamana.
millusi... Dziękuję bardzo
Mirek K... Stany jak głosi pusta propaganda to niby najbardziej demokratyczny kraj na świecie.... A tak naprawdę to największy bandyta i terrorysta światowy trzymający ludzi w rezerwatach czytaj - obozach). wywołujący wciąż nowe wojny na całym świecie pod sfabrykowanymi moim zdaniem powodami.... Są największym zródłem zła na świecie, bo liczy się dla nich tylko kasa, kasa, kasa a nie życie ludzi, pokój między ludzmi. Potwierdza to też fakt, że są chyba jedynym krajem na świecie gdzie satanizm jest zalegalizowaną religią.... Sodoma i Gomora!
Rita Ri... Bardzo ciekawa kobieta ta Ewelina.Gdybym mieszkala blizej Ciebie pojechala bym z Toba odwiedzic rdzennych Amerykanow.Pozdrawiam i czekam na nastepny odcinek z Toba.
R J... Chetnie uslyszalabym wiecej o tych roslinach leczniczych.Ciekawi mnie ten temat.Kilka z roslin ,ktore zostaly wymienione sa nam powszechnie znane,ale przeciez to inny rejon swiata, inny klimat i podejrzewam,ze sa tez pewne gatunki niedostepne u nas , a bardzo cenne. Wspomnieliscie o ksiazkach, ktore czerpia z wiedzy Indian.Moge prosic o tytuly? Czy sa one powszechnie dostepne,np.poprzez Amazon? Czy sama pani Ewelina zamierza usystematozowac jakos zdobyte informacje i przedstawic je w postaci kompedium na ten temat? Pozdrawiam i czekam na kolejne czesci.
Mariusz... Skąd wiedzieć co mówi ten Rdzenny mieszkaniec Ameryki , skoro muzyka zaglusza?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Y5Hpgn4w_Tg


niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.