Czy Janusz Korwin Mikke to ruska agentura? O PiS, PO,...


Uwaga połączenie od 22 minuty Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter:

Najlepsze komentarze:

Ury Ury... Facet wiesza dywan na ścianie .... czy to nie ruski styl,
i on chce mnie przekonać.
Mariann... PAN WITOLD ROSOWSKI, mówi, jak jest. POLONIO SZANOWNA, głosuj na pana ROSOWSKIEGO. On jedyny wie, jak brać byka za rogi. Lista nr 4. Poz. 38 ✌ Zwycięstwo musi być po naszej stronie. Tylko KONFEDERACJA✌, w niej bije polskie ❤?? ?
Mariann... ??SZANOWNI, ?DRODZY ?RODACY, w Polsce i za granicą !! JEST PILNIE POSZUKIWANY PAN WITOLD ROSOWSKI, najlepszy kandydat do objęcia stanowiska w sejmie Polskiej ?? Rzeczypospolitej ??. Jest
wielkim patriotą, ?? posiadającym kwalifikacje i wiedzę polityczną. Jest uczciwym I wiarygodnym, który czynnie staje w obronie wielu skrzywdzonych przez polski ZUS i amerykański odpowiednik tej instytucji, SSA. Niezłomnie walczy o prawa dla ludzi, kiedy jest ono wobec nich łamane. Ma jasny i sprecyzowany przekaz dla swoich wyborców, które sprawy leżą mu najbardziej na sercu, a jest ich wiele, które obecny rząd lekceważy. Proszę wysłuchać filmik zat." Grzegorz Braun: Głosuj na WITOLDA ROSOWSKIEGO." Każdy oddany głos decyduje o wyniku wyborów. Oddajmy głos na kandydata najlepszego, WITOLDA ROSOWSKIEGO. Lista nr 4, pozycja 38. ?? ?
Szczęść Boże wszystkim.
Martin ... Polonia głosuje na Witolda Rosowskiego!
Claudia... Poważnym problemem jest "nieumiejętność znacznej części potencjalnych wyborców rozróżnienia między postulatami Konfederacji a PiS-u. Dotyczy to szczególnie elektoratu narodowo-katolickiego.
Obserwując FB łatwo dostrzec, że wielu narodowych zwolenników Konfederacji ma profile oblepione fotkami Lecha Kaczyńskiego, a wiele wpisów świadczy o nieumiejętności rozróżnienia programu PiS i Konfederacji. Jest to, niestety, wina środowisk narodowych, które przez lata przedstawiały się jako radykalniejszy PiS, jako środowisko chcące zrealizować postulaty pisowskie, które Kaczyński głosi, ale których nie realizuje. Stąd całe to szprycowanie narodowej młodzieży fantomem antykomunizmu, walką z „marksizmem kulturowym”, kultem żołnierzy wyklętych, walką ze „złogami” komunistycznymi, etc. Przez litość nie wspomnę o manifestacjach w obronie Beaty Szydło, gdy zastępował ją na stanowisku premiera Mateusz Morawiecki… Dopiero przed wyborami do PE kierownictwo RN zaczęło sobie zdawać sprawę, że to ślepa uliczka i wykorzystując pisowską bierność w sprawie ustawy 447, próbowało na gwałt oddzielić swój elektorat od elektoratu kaczystowskiego" - prof. Wielomski.
Rados?a... po co mikke gada takie pierdoly z glupoty czy swiadomie ?smiechu wart czlowiek zamiast cicho siedziec to pierdoli o zsylkach itp historiach o hitlerze masakra po co zescie go wzieli do sojuszu eh to jakis PAJAC
Marcin... Oszolom
marabut... W TVP Info pokazali Korwina, który coś tam mruczał (jak to Korwin). Potem red. Klarenbach tą wypowiedź wyrwaną z kontekstu przedstawił jako chęć oddania się Rosji. O komentarz do tej wypowiedzi nie poprosił Korwina, Brauna czy kogoś z Konfederacji, tylko jakiegoś PiSdzielca. Tak się manipuluje idiotami!
Zbyszek... Przypominam Panu że Konfederacja nie wykluczyła koalicji z SLD,PO,PSL...
Stan... Pan Witold chyba nie wie,ze po44r uczciwych wyborow nie bylo co potwirdzil w2014 Kaczynski.
Parvus ... Ja jestem ruską agenturą. Do mnie kierowac podania.
Krystyn... STEKA PAN JAKBY SIEDZIAL PAN NA KANAPIE PANIE ROLA ! ZUPELNIE NIE JEST PAN PRZYGOTOWANY DO SPOTKANIA...DZIENNIKARZ TO DUZA ODPOWIEDZIALNOASC !
RGU Gud... Polonia powinna zagłosować na Konfederację, liczymy na to, że tak zrobią i zagłosują.
No Name... A ten Marcin Rola to nie był kiedyś lewakiem? Nawet chyba z Korwinem kiedyś mieli spięcie podczas wywiadu. Co się stało, że się nawrócił?
brzbolk... Gdyby nie było KONFEDERACJI, to głosowałbym na PiS. Tylko szkoda, że nie macie pomysłu jak uszczknąć coś z elektoratu PO.
Mark Ga... Srata tata Obiecanki jak w PLATFORMIE i PSL .. Przydupasy PUTINA i ROSJI obrażali kobiety chcą zabrać 500+ chcą i nie podnosić średniej krajowej.. to ściek dla CIEMNYCH.
Halina ... Rozmawiam ze znajomymi i twierdzą ,że Konfederacja tak,ale bez pana Korwina.
PJOK... W TVP mówili ostatnio o "egzotycznych" koalicjach. haha
Gra?yna... Jeżeli Pis będzie znowu samodzielnie rządzić to mamy już pozamiatane , to żyjemy w niewoli .
Ireneus... A gadowski popiera pis i na niego zagłosuje . Widać zadaniowany jest.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9zhx6AZG_X4


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.