33 DZIEŃ POSTU SOKOWEGO Stanisław Olszewski i Artur odc.6...


33 DZIEŃ POSTU SOKOWEGO Stanisław Olszewski i Artur odc.6 TRANSIT 2019 oraz odpowiadamy na pytania zawarte w komentarzach. Jedziemy ze Stanisławem Olszewskim po mleko i jaja rozmawiamy na różne tematy. Temat na dziś: 33 ty dzień POST SOKOWY WRAŻENIA Zapraszamy Szanowni Widzowie, prosimy o wsparcie finansowe na działania i rozwój Zdrowego Kanału aTVBe dowolną kwotę prosimy wpłacić na konto z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe ; Nasz numer konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 Ślicznie Dziękujemy : ) Zapraszamy do polubienia Nas na Facebooku: tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje aTVBe Zdrowy Kanał Realizacja filmowa i montaż: Artur Borowski Produkcja: aTVBe Studio Kamera: Sony FDR AXP33 Kamera: GoPro Hero 3+ Montaż (program): Camtasia Studio 8 (licencja) aTVBe ™ / aTVBe Studio ™ © 2016 ABART Multimedia Productions Inc .. Wszelkie prawa zastrzeżone. Publikacja, powielanie, wykorzystanie w całości lub w części, rozpowszechnianie tego filmu w jakikolwiek sposób w tym bez ograniczeń drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu lub poczty e mail lub ponownego przesyłania istniejących filmów i ponowne przesłanie takiego materiału na każdej stronie w dowolnym miejscu na świecie jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody mediów ABART Media Productions Inc.

Najlepsze komentarze:

aTVBe... Szanowni Widzowie, jeżeli moglibyście nas wesprzeć to prosimy oglądać reklamy do końca (po prostu niech sobie lecą), reklama "pominięta" nie zarabia i nie mamy zwrotu kosztów np. paliwa i innych. Jest możliwość wpłaty darowizny, nr konta jest w opisie pod filmem - Dziękujemy ? Subskrybujcie, udostępniajcie, lajkujcie (łapki w górę, a jeżeli ktoś uzna, że potrzebuje kliknąć łapkę w dół, to dajcie nam szansę aby coś poprawić i napiszcie - dlaczego?), piszcie komentarze (nie tolerujemy wulgarnych słów i obrażania wykładowców, tylko wtedy usuwamy komentarz)= każde działanie poszerza zasięg wykładu (łapki w dół zmniejsza). Ślicznie Pozdrawiamy i życzymy Ciekawego Wieczoru ???
Alicja ... No tak picie własnego moczu to tak jak jedzenie surowych zoltek! Zostałam w pracy wysmiana, że jedzenie zoltek to beeee...ale mi smakują ?polubiłam was i słucham, wnioski wyciągam sama! Wiedzy nigdy nie za dużo! Zawsze coś interesującego się dowiem a pan Artur to też się ciągle cos pyta ?
Renata ... Co pan myśli o szungicie ? Serdecznie pozdrawiam obu panów :)
Egia Wi... Dzieki wam .. atmosfera mila i podczas jazdy!!! Zdrowie jest wszystkim .. dziekuje panie Arturze i panie Stasiu .. wspaniali ludzie ❤️❤️Edyta z Wloch?☀️
pokl po... Jest dobrze; a nawet lepiej. Pozdrawiam
Barbara... posty ok, choç tak dlugie to dla niezwykle wytrzymaĺych, ale caĺy ten styl zycia pana Stanislawa jest oderwany od zycia normalnych ludzi, ktòrzy pracuja, zajmujà siè dzieçmi, muszà wiele rzeczy zaĺatwiç, podròzujà. Takie koncentrowanie siè na sobie, na unikaniu ewentualnych choròb to wĺasnie prowadzi do choroby a nie do zdrowia. Trzeba zyç radosnie , mysleç o dobrym zdrowiu, mieç jakàs pasjè, jakies dàzenie, bo moim zdaniem choroby atakujà tych umartwiajacych siè i pozbawionych sensu zycia. "Uwaźaj na czym koncentrujesz mysli, bo to ci siè przytrafi."
Barbara... lepszy dźwièk, " potrzeba matkà wynalazku". ?
slavek ... Brzęczenia nie ma ale Pan siedzący za kierownicą powinien być skoncentrowany na prowadzeniu pojazdu.
Pan Stanisław zrelaksowany i trzymanie mikrofonu mu nie przeszkadza.
Donata ... pozdrawiam Was Stanisław i Artur ,dziękuję za filmik pełen cennych rad :)
FreeBox... Haha! Ubawiłem się słuchając. Ale nie powinno się robić jaj z ludzi w taki sposób, bo niestety - mogą się trafić tacy, co gotowi są potraktować to wszystko na serio! I będzie niebezpiecznie...
?ukasz ... Świetna jakość dźwięku Panowie ? PYTANKA: proszę o odpowiedz
Jakich ziół Pan Stanisław używa??? I czy używa suplementy Pan Stanisław np. Wit D3? Dziękuję i pozdrawiam. Jesteście super! ???
jacky25... Rewelacyjny pomysł z mikrofonami. Pozdrawiam Panów
Pola La... A gdy wrzucam do szklanki ozonowanie wody kilka kryształków soli też jest do niczego?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZEhqC5cnFEU


aTVBe ciekawostki

aTVBe ciekawostki

Historia kanału aTVBe zaczyna się w dniu 2018-10-05 18:43:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 279 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4183194 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33500 użytkowników.