Edeńczyk człowiek sukcesu. Rady dla budzących Moc i...


✦ Subskrybuj EDEN TV ✦ Wesprzyj autora: Edeńczyk człowiek sukcesu. Rady dla budzących Moc i jasnowidzenie. Podróże astralne. Dział poświęcony wyłącznie dla osób uruchamiających paranormalne zdolności. Modlitwa to stan wewnętrznego uniesienia i wyniesienia. W tym stanie człowiek fizyczny przenosi punkt skupienia swojej obecności i świadomości na coraz wyższe pasma swojej własnej istoty, doświadczając jednocześnie coraz pełniejszego zespolenia z pozostałymi elementami Całości. Im wyżej się wznosi, tym silniejsze jest odczucie integracji z Całością... Więcej na www.popko.pl Obejrzyj wcześniejsze transmisje: ► Skale astralne do pobrania: do,pobrania,page.xhtml Nauka wahadełkowania: ✅ Zbuduj swój potencjał Edeńczyka ►ludzie,i,budowanie,potencjalu,edenczyka.xhtml ✅ Nauka jasnowidzenia na żywo ►eden.xhtml ✅ Nauka wachadełkowania na żywo ►wahadelkowania,na,zywo.xhtml Jasnowidzenie i pismo automatyczne, podstawy ► Skala wibracji: WSTĘP DO SPOTKAŃ: WSTĘP OSTATNIA MODLITWA MOCY Materiał do przerobienia: Spis wszystkich wideoblogów: Dyrektywy i pieczęcie: Dom Swój. Zaprogramuj się na Zwycięzcę. Przechytrz SYSTEM i zwycięż. Zbroja. Każdy mądry ją nosi...! Karmicznie ci się należy...! Zło ci ją odebrało... Egregor Centrum mocy. Każdy jest pod coś podłączony. A ty pod co? Tryptyk o Edenie cz.3. Nowy Świt. Powróceni i Schodzący odzyskują swoją moc. Modlitwy widzeniowe: Nauka wahadełkowania na żywo: wahadelkowania,na,zywo.xhtml Powrót Edeńczyków: Edeńczycy Wielcy Kreatorzy i ich magia 12 wymiarów. Budź się Zbawicielu...! Myśli to twój Wróg, o ile się rozmnożą. Odetnij je od Egregora. Czarni liderzy. Dział dla osób po konsultacjach: konsultacjach,page.xhtml Cuda z Janem. Działania i instrukcje. Medytacja z Jezusem: z,jezusem.xhtml Psychologia duchowa i jej techniki: 7,psychologia,duchowa,i,jej,techniki.xhtml Inżynieria duchowa: duchowa.xhtml Gongi I i II:

Najlepsze komentarze:

Miros?a... No i pięknie, piąteczka! ??
Przemys... ??????
Beti Gr... ❤️
Jolanta... DZIĘKUJĘ
Dorotha... ❤️❤️❤️
G Z... Dzień dobry,
Przepraszam czy można będzie ściągnąć KOŁO PRZEMIANY ??
Pozdrawiam
Hanna O... A jak to się opłaca gdzie na jakie konto jak to wszystko zacząć.
Kasia ?... To było wspaniałe spotkanie. Zbysiu, dziękujemy! :)
Hanna O... A od czego mam zacząć żeby należeć do edenczykow słucham Pana Panie Zbigniewie oglądam Pana filmiki bardzo bym chciała żyć takim życiem i Wiarą slysze tu sprawdzanie na skalach oglądałam ten filmik nauczanie na skalach ale nie wiem o co chodzi i skąd te skalę tak bardzo czuje tą naukę duchowo docierają do mnie Pana słowa ale co dalej robić
Bozena... Jakiś czas temu miałam wizję,szukałam w zapiskach ale nie mogłam odnależść kiedy dokładnie,widziałam jak do Ziemi zbliża się ogromna kula niczym planeta i zatrzymała się w bliskiej odległości,ludzie byli w panice ja stałam w ciszy ,skupieniu ,obserwowałam odczuwając olbrzymią moc jaką wywierał obiekt na Ziemie.Otóż ta kula była identyczna z tą którą przedstawił Zbyszek. Już wtedy odczułam Jej potęgę,było to około 3-4 lat temu.
Marta D... Ogladam i nadal sie ucze, dziekuje za kazda chwile nam poswiecona. ☀☀☀
zenek s... kds
Sylwia ... ?
Justyna... Mam pytanie-czy kanał przez tę grafikę która była użyta w tym nagraniu będzie nadal działał gdy się ponownie włączy to nagranie za jakiś czas?Mnie wyszło że będzie działał w 80%-dobrze mi wyszło?Jakoś osobliwie przemawia do mnie ta grafika,zamykam oczy i widzę się jako noworodek w zagłębieniu dłoni na tej grafice.
Malinz ... Czy mogę tworzyć własne działania podczas spotkań na żywo? Czy tylko przysługiwać się osobom dzwoniącym. Przychylność Góry jest, skuteczność znaczną, ale te moje odczyty są bardzo niepewne
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GjexfMHsphI


POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.