Wielkie Wzbogacenie! Kryształowe Jaskinie! HardCore na Modach!


#Minecraft #SnapShot #Survival #TIDZIMI #Kryteria na seed: Dość duża junglowa/leśna/kwiatowoleśna wyspa/półwysep (ok 500/500) z twierdzą do endu. Pobierz program do szukania seeda: Seedy proszę wysyłać z screenem na maila: ════════════════ 【Linki】════════════════ Donate: Tylko MAŁE!!! *Uwaga, tylko symboliczne wsparcie! Zapytaj rodziców o zgodę!* Save SnapCraft III (120) *Save udostępniam co 10 odcinków* Instargram: ════════════════ 【FAQ】════════════════ [P]: Dasz moda? Nie dziękuję [P]: Kiedy Nowy snapshot/wersja? Nie wiem. [P]: Ile masz lat i Jak masz na imię? 21 lat i Piotruś [P]: Skąd jesteś? Z Kwidzyna w woj. Pomorskim [P]: Jaki komputer? i7 8700 3.2, GTX 1080, 32 GB Ram, 2TB + 256GB M.2 [P]: Jaki Telefon? Iphone 6s Plus [P]: Jaki Fotel? Genesis Nitro 330 [P]: Jaki Mikrofon? Samson C01u [P]: Jaki masz samochód? Mercedes w209 CLK V6 2.6 [P]: Skąd mój nick? Od mojego poprzedniego nicku TGMplay [P]: Kiedy Save SnapCraft? Co 10 równych odcinków. [P]: Czy gram/będę grał/ nagram Fortnite/Brawl Star/Terrarie itp Nie [P]: Znasz lubisz jakiegoś YouTubera? Wszystkich znam, nikogo nie lubię. [P]: Dlaczego mój sub się nie wyświetla? Pewnie masz ustawione prywatne Suby, albo dajesz go drugi raz. [P]: Dlaczego nie grasz na strumykowie? Nie wciągnęła mnie formuła serwera. [P]: Zagrasz na Kwadratowej Masakrze? Na razie nie mam czasu. ════════════════ 【SnapCraft】════════════════ SnapCraft to seria, którą prowadzę w formie odcinków, oraz live. Genezą jest snapshot (Snap) oraz survivalw Minecraft (Craft). Polega na graniu na zazwyczaj najnowszych snapshotach na czystym survivalu. Brzydzę się cheatów i wszystko zdobywam uczciwie. Co wersję staram się zmieniać świat i budować ładne bazy wykorzystując nowe rzeczy z najnowszych aktualizacji. Seed 738771433660284880 ════════════════ 【Regulamin】════════════════ 1. Zabrania się floodowania, spamowania, przeklinania, pisania o lagach, używania brzydkich słów itd. 2. Zakaz pisania CAPSCLOKIEM, zadawania głupich pytań.. Nie pytamy się o Moda. Mile widziana poprawna polszczyzna. Max 3 Emotki. 3. Nie piszemy, że XYZ ma teraz LIVE. 4. Nie zadajemy jednego pytania więcej niż 3 4 razy. Jeśli nie odpowiadam to albo uważam je za głupie/bezsensowne/nie chce na nie odpowiadać. 5. Nie pisać, że ignoruje/nie czytam/mam gdzieś. 6. Nie pytać o Ferajne. 7. Nie używaj tej emotki oraz jej pochodnych. 8. Nie zadawaj pytań na które odpowiedź jest w opisie. 9. Nie pytaj o wiarę w boga, popieranie LGBT, poglądy polityczne, zarobki, ani żadne tego typu rzeczy. ════════════════ 【Regulamin Donate】════════════════ *UWAGA* Wysyłając donate uwzględnij prowizję :) Tyle trafia do mnie z poszczególnych typów donacji. Paypal 97% przelew 97% PSC 80% SMS+ 55% BitCoin 97% {Na tabliczce zapisuję dotacje od 3 zł. Będą one w specjalni

Ostatnio komentowane:


Odnośnie twojego pytania to trafiłem na niego już jakiś czas temu około 4 w nocy gdy już nie miałem pomysłu co zacząć oglądać, no i cóż... Spodobało mi się Zobacz »
03:23 "Hej gościu wypier..laj dupą z mojego samochodu" ?? Zobacz »
12:45 - gość z TVgry - ten co ostatnio jape postanowił pokazać? Zobacz »
Najlepszy odcinek
Brak przejścia dla pieszych,
Bez chodnika.
Najlepszy absurd drogowy
Zobacz »
0:53 taaaaak, sztos by było, sprawdziłbyś ile by przyjeło i porozmawiałbyś jak Im sie teraz gra po takim czasie itd Zobacz »
I didnt understand until the moment you were looking at magnus saying "I think some of you may see where this is going" and then it clicked. Well done Zobacz »
13:34
UKRADLI :babyrage: MI :babyrage: ZBROJE :babyrage: W :babyrage: GIERCE
Zobacz »
Nie lubię tego wyzwania ale trzeba było się z nim uporać, gorszy jest tylko Challenge "solar system" Zobacz »
Serwus. Ta koszulka się kojarzy z piosenką Kazika, która znowu nawiązuje do gościa z prziwilejami, lepszymi od nas. Pozdro ?? Zobacz »
Banany to banany PYCHA :P Parówki Berlinki. Redbull oraz masło orzechowe. Wypiłbym (zjadłbym) tylko parówka ma być nie gotowana hehe Zobacz »
Ja sam posiadam 2 ciągniki z silnikiem Deutz-Fahra jeden 5 cylindrowy a drugi 4 cylindrowy. 5 cylindrowy Same Laser 100. 4 cylindrowy Renault R3242. Pozdrawiam Zobacz »
#mody Będą jeszcze mody na konsole? Zobacz »
Że tak powiem XD Atakujący są mobilni gdy używają teleporta a broniący tylko w wyznaczonych przez siebie miejscach. Bez sensu trochę Zobacz »
0:10 podgłośnijcie bo Alvin trochę cicho mówi. Zobacz »
Kiedy LIVE mam informacje o białym jelenu moje komentarze youtuberzy czytają 2 tygodnie po ich upublikowaniu Zobacz »
Nick: ZboczonySteve69 może pamiętasz kiedyś z live dałem Ci dużo itemow tylko miałem inny nick bo tera zmieniłem bo mi znajomi dali takie wyzwanie Zobacz »
Według mnie powinnes nagrać z ekipą albo na przykład SCP ,garyss mod , napewno dużo widzów będzie chciało to pgladac Zobacz »
Zobaczymy w Grudniu roku 2020 czy Zero Hour jest godnym rywalem Rainbow Six Siege czy zostanie zamknięty za brak kontentu & aktualizacji. Zobacz »
3:37 Ten piłkarz to Airam Cabrera. Pamiętam i oglądałem ten mecz. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Q2chM0PW4DY


TIDZIMI ciekawostki

TIDZIMI ciekawostki

Historia kanału TIDZIMI zaczyna się w dniu 2012-07-30 17:03:14.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1270 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 61430572 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 284000 użytkowników.