Urodziny Phylis 47 My Time At Portia | PC | GAMEPLAY | Wojtusialke


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6Qs9_Us6rV8Najlepsze komentarze:

Elyon... 1)Ten naszyjnik, o którym mówiłeś to naszyjnik, którego nie będziesz w stanie wykonać, dopóki nie osiągniesz z Ginger 2 serduszek.
2)Następne dwa dni będziesz miał wolne od urodzin. 23 dnia lata urodziny ma Presley.
3)Drzewa Nitre i Zeolory służą jako materiały budowlane. Nitre służy głównie do wyrobu pigmentów, a Zeolite używa się do betonu. Apricot może być składnikiem wielu potraw, i tak jak jabłko, można go przerobić na rzeczy odnawiające staminę (bez szału, szczerze mówiąc). Crystella produkuje kryształy, które będą Ci potrzebne w ostatniej fazie gry, ale też szafiry i rubiny, jeśli dbasz o wysoki poziom nawozu. Jak na razie to brakuje Ci jabłoni i Crystelli.
4)Pójście na ryby, to całkiem niezły pomysł, zwłaszcza, że nie masz Tea Setu na urodziny Presleya (23 dzień lata) i będziesz musiał zrobić mu Seafood Stew Mix, a do tego potrzebujesz Catfish'a (łowisz w Portia River, czyli przed mostem na bursztynową wyspę) i Banner Fish'a (łowisz na bursztynowej wyspie). Do przepisu potrzebna Ci będzie jeszcze kolendra (Coriander), która rośnie za jaskinią na bursztynowej wyspie. Pełna receptura to: 1 Catfish, 1 Banner Fish, 1 Coriander, 1 Honey, 1 Meat. Przynętę do łowienia ryb można kupić na ranczu Sophie.
5)Na randkę z Merlin możesz przynieść jeden Silicon Chipset, usiąść z nią pod drzewem i jej go wręczyć, to powinno podnieść mocno ocenę randki i tym samym relację z samą Merlin. Reszta randki powinna wyglądać tak, jak to zostało opisane w poprzednich komentarzach. Zachęcam Cię też, żebyś zaczął zapraszać kogo tylko możesz na spotkania, bo to mocno podnosi znajomość z NPC, a tym samym szybciej da Ci receptury i bonusy. Miło byłoby, gdybyś mógł jutro, czy kiedyś tam, pokazać zakładkę Social w menu postaci. Dzięki temu powiem Ci kogo warto bajerować i do jakiego poziomu na ten moment.
Adam Zi... Wojtek a może Portia w tygodniu tez ?
Joanna ... Świetny odcinek
Ania An... ???
K.D.... Super odcinek ♥️
ADI... Kiedy LIVE z Minecrafta hardcore!!???
Beata B... Cześć Wojtek super mega odcinek z my Time at portia bardzo lubie te serie i ciebie pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona miłego dnia i miłe soboty dla ciebie Wojtek i cynamona ??❤️????????
Weronik... ???
AxeleQ ... Nagraj gta San Andreas
AxeleQ ... Dziś 20 dzień lata hehe :) Pozdrawiam
toKuba... Komentarz dla statystyk ??
Marta R... Chyba pierwsza ❤️??
black_u... ?
Bia?y W... Fajny odcinek
Wojtusialke ciekawostki

Wojtusialke ciekawostki

Historia kanału Wojtusialke zaczyna się w dniu 2012-02-22 11:52:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5751 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 55574806 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 144000 użytkowników.