ORGANIZACJA ŁAZIENKI | ZMIANOHOLICZKA zmianoholiczka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4ouQy8bv0OYNajlepsze komentarze:

Dorota ... Witaj. Jesteśmy w trakcie remontu naszego mieszkanka i myślimy o szarym blacie do białej kupionej już szafki podumywalkowej. Czy mogę spytać o materiał, z którego został wykonany blat w Waszej łazience? Ewentualnie o nazwę firmy, u której został kupiony? Prezentuje się bardzo fajnie :)
Mokka B... Super film?
Gabrysi... Super film! ❤️
xyzzxy... Oglądałam ten filmik z mega zaciekawieniem :) Chciałabym mieć taką łazienkę! Super, że tak często nagrywasz i Twoje filmiki są takie ciekawe a nie jak u innych youtuberów w kółko to samo...a właśnie brakuje takich normalnych filmików na polskim yt :) Z niecierpliwością czekam na kolejny film :)
zaczyta... Piękna łazienka ?
Kasia C... Super jest ta łazienka i te wszystkie półki ? fajnie wszystko pasuje do siebie ?? też mam taką myjke i jest genialna zwłaszcza przy małym dziecku?A odkurzacz super pomysł ??
LoL cia... piękna łazienka :D
Ang Dab... Świetny film ? bardzo lubię takie organizacyjne inspiracje, a przede wszystkim praktyczne. Jak dobrze, że jestem przed remontem łazienki ??
Izabela... Też mamy mały odkurzacz w łazience i to jest genialny gadżet właśnie do zbierania włosów! Ilość szafek to po prostu marzenie, a dzięki zabudowie pralki wszystko wygląda na zdecydowanie czystsze. Wykorzystam w nowym mieszkaniu patent z wiaderkiem. Nie wiedziałam że można kupić takie składane. Super film i piękna łazienka ?
natka a... Zazdroszczę Ci tej łazienki! :)
zawszeo... Mini odkurzacz super!
Ania So... Uwielbiam takie filmy organizacyjne i o urządzaniu wnętrz. Bardzo fajnie opisujesz wszystkie rzeczy ❤️ Parę lat temu oglądałam Twój kanał, na jakiś czas o nim zapomniałam a teraz znów przepadłam i nadrabiam wszystkie ostatnie filmiki ☺️
Adriann... Kazdy chyba chciałby mieć tyle miejsca w łazience do przechowywania ??. W domu rodzinnym w nie dalekim czasie będę mieć remont łazienki więc będę robić wszystko, żeby zaintestowac w tak dużo przestrzeni do przechowywania, jednak jak wszystko jest schowane to od razu wydaje się że jest porządek ??
zmianoholiczka ciekawostki

zmianoholiczka ciekawostki

Historia kanału zmianoholiczka zaczyna się w dniu 2012-04-01 13:59:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 304 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10772206 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 121000 użytkowników.