Polki walczą z patologią! Proceder odbierania dzieci w Holandii trwa w najlepsze! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=E9APRkJxr2YNajlepsze komentarze:

HOLANDI... Apel do rodziców uwikłanych, w holenderską matnię, samonakręcającej się maszyny, holenderskiego skorumpowanego systemu sądowniczego (stoję za tym, co napisałam i się pod tym podpisuję), to moja rada dla Was: Wszystkim rodzicom, którzy stali się ofiarami, powtarzam ofiarami systemu, radzę od razu zarządać PRZENIESIENIA dzieci do Polski i zalecam wrócić do Polski!
Jeśli to się nie uda, to radzę dzieci natychmiast UPROWADZIĆ!
A to dlatego, że odzyskanie DZIECI z rąk systemu, jest praktycznie NIEREALNE!
Powtarzam, odzyskanie dzieci, po ich zabraniu, jest w 99% niemożliwe!
Moja rada, dotyczy głównie polskich rodzin, gdzie oboje z rodziców, są Polakami.
Jeśli rodzice, którzy znaleźli się w sytuacji konfliktu z Jeugdzorg, lub nawet dzieci ich są tylko pod OTS (ondertoezichtstelling), więc pod kuratelą, a rodzice i ich dzieci, posiadają verblijfsvergunning, ale nadal posiadają polski paszport, radzę, a nawet bardzo zalecam natychmiastowy powrót do Polski!
Bardzo ważny jest tutaj fakt, że holenderski Jeugdzorg NIE POSIADA, powtarzam, NIE POSIADA, polskich rodzin zastępczych!
Także dzieci, zabrane polskim rodzicom, w czasie trwania procedury/procesu, są umieszczane w holenderskich rodzinach zastępczych, a zatem w holenderskojęzycznych rodzinach zastępczych, więc obcojęzycznych rodzinach zastępczych, a co za tym idzie, obcokulturowych rodzinach zastępczych!
Także w trakcie trwania procedury, trwającej lata, dzieci zostają automatycznie WYNARODOWIONE!
Wynarodowione, więc zostają pozbawione, a nazywając rzecz po imieniu, zostają OKRADZIONE, OBRABOWANE z ich tożsamości! (Art 8 Międzynarodowe Prawo Dziecka).
A później, będzie coraz mniej wizyt, czego efektem będzie, WYOBCOWANIE Waszych dzieci od Was rodziców i Waszej rodziny, często też wyobcowywane są od siebie rodzeństwa!
Skąd to wiem?
Sama przez to przeszłam!
I nie życzę tego nikomu!

A to moja sytuacja:

Jestem młodą mamą, walczącą z holenderskim systemem sądowniczym, a konkretnie, z holenderskim skorumpowanym systemem sądowniczym!

Walczę z holenderskim skorumpowanym systemem sądowniczym, który CAŁKOWICIE BEZPODSTAWNIE, a zatem CAŁKOWICIE BEZPRAWNIE ZABRAŁ, a nazywając rzecz po imieniu WYKRADŁ/UPROWADZIŁ MOJE DZIECI!
ROZDZIELIŁ (rodzeństwo)!
PRZYWŁASZCZYŁ SOBIE!
I WYNARODOWIŁ MOJE DZIECI!
HOLENDRZY WYKRADLI, ROZDZIELILI, PRZYWŁASZCZYLI SOBIE, WYOBCOWALI I WYNARODOWILI MOJE DZIECI!!
A POLSKI RZĄD NIC W TYM KIERUNKU NIGDY NIE ZROBIŁ I NIE ROBI!

Moje dzieci i ja, jesteśmy obywatelami RP, więc Polski! Holandia ZMUSIŁA MNIE (wiadomo, logika z dziećmi!) do pobytu w tym, więc w ich kraju!
Holandia pozbawiła mnie Prawa do WOLNOŚCI! A tym złamano Fundamentalne Prawa Człowieka Prawo do Wolności Art 5 Konwencji!

HOLENDRZY WYKRADLI ROZDZIELILI PRZYWŁASZCZYLI SOBIE I WYNARODOWILI moje dzieci, które w momencie ich WYKRADZENIA, znały tylko i wyłącznie język polski, TERAZ JUŻ W OGÓLE POLSKIEGO JĘZYKA NIE ZNAJĄ!
MOJE DZIECI SĄ OBRABOWANE z ich TOŻSAMOŚCI!
HOLENDRZY PRZYWŁASZCZYLI SOBIE MOJE DZIECI!
MIMO TO, ŻE NIE BYŁO I NIE MA ZAKAZU SĄDU CO DO MOJEGO KONTAKTU Z MOIMI DZIEĆMI!

A JA OD KILKU LAT NIE MAM ŻADNEGO KONTAKTU Z MOIMI DZIEĆMI!
OD 5 LAT (OD PIĘCIU LAT!!) NIE MAM KONTAKTU ZE STARSZYM DZIECKIEM, A OD 8 LAT (OD OŚMIU LAT!!) Z MŁODSZYM DZIECKIEM!!
MOJE DZIECI TEŻ WIDUJĄ SIĘ ZE SOBĄ RAZ NA KWARTAŁ!! I TO TYLKO TRZY GODZINY!
CO DAJĘ W ROKU 4 WIZYTY, A 12 GODZIN!!
HOLENDRZY PO PROSTU PRZYWŁASZCZYLI SOBIE MOJE DZIECI!!

WIĘCEJ NA MOIM YOUTUBE KANALE!

ZAPRASZAM na mój YouTube kanał UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ!
Dziękuję Wam serdecznie!

(Jeśli chcecie reagować na mój post, REAGUJCIE proszę TYLKO i WYŁĄCZNIE na moim kanale, gdyż nie zawsze otrzymuję info, o ewentualnych reakcjach na mój post).
Zresztą na moim kanale o tym mówię.
I ważne, żeby reagować na moim kanale, bo UŚWIADAMIAM Polaków, JAK holenderski system sądowniczy MOŻE BEZPODSTAWNIE, więc CAŁKOWICIE BEZPRAWNIE ZABRAĆ DZIECI I JE ROZDZIELIĆ, więc ROZDZIELIĆ RODZEŃSTWO I WYNARODOWIĆ!
ZAPRASZAM NA MÓJ YOUTUBE KANAŁ!
UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ!
Z góry Wam Wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ ❤️

Zapraszam na mój YouTube kanał, gdzie o tym mówię.
Z góry serdecznie dziękuję!

(Mój YouTube kanał to ten, z którego to piszę).
Polish ... Holendrzy to psychopaci - jak mozna miec dziecko z holendrem
Malgorz... No to z tego Co mowi tá mloda,,,, niema sie Co dziwic ze ZABIERAJA dzieci bó wedlug Niej to sama patologia!!! Tylko Ona aniol
Teresa ... Witam,dziekuje za wspanialy program,ale mysle czy to dla Pan jest to bezpieczne prowadzic taki program,sztraszny jest ten swiat.
Anna Ka... Na Zachodzie Tylko jezeli rodzic nie kooperuje z urzedem i nie robi nic, aby poprawic swoja sytuacje zyciowa a co za tym idzie WARUNKI ZYCIOWE DZIECKA (bo tylko o to chodzi) jak np.rodzic nie poddaje sie leczeniu obojetnie z Jakiego powodu, nie zadba np.o to, zeby dziecko chodzilo codziennie do szkoly, nie glodowalo, lub nie bylo TEZ bite. Polacy uwazaja czesto swoje dzieci jako ich WLASNOSC. A tak nie jest. Dzieci maja prawo do dobrych warunkow psychicznych, materialnych i edukacyjnych. Nad tym czuwa panstwo. KOOPERACJA i Nauka JEZYKA To jest wszystko!
El?biet... Dziwię się, że ludzie a zwłaszcza kobiety z dziećmi jadą do tej Holandii. Słuchają co się dzieje na zachodzie i w Skandynawii czuję obrzydzenie do tych wszystkich krajów. Dziękuję Bogu, że w młodości nie poniosło mnie aby tam jechać czy nie daj Boże wychodzić za mąż. Pozdrawiam.
Mac. J.... Z tego co wynika to wszystkie dzieci z polskich rodzin są odbierane.
Dobrze było by posłuchac albo poznac rodziny którym nie odebrano dzieci.
Widzę tutaj tylko jedną stronę medalu. Z Holandią nie mam doświadczenia, ale w niemczech jest taki sam niby problem. Tylko że wszystko zależy od rodzicòw i tego jak się prowadzą.
Polacy to naròd roszczeniowy i nie liczą się własne błędy i problemy. Chcę, wymagam. Jak nie to zgniotę. Nie interesują mnie moje obowiązki.
Jaro K... Ale Panie sa monotematyczne. NUDA.
Aleksan... Czyli wychodzi na to że 63 dzieci dziennie odbierane jest rodzicom w 17 milionowym państwie istne barbarzyństwo
Aleksan... To jest na masową skalę legalny handel dziećmi. Pozdrawiam Panie serdecznie! Proszę się nie przejmować negatywnymi komentarzami pod waszym adresem. Robicie super robotę
2609ewe... dziekuje za ten program i pozdrawiam goraco z Norwegii
Ella Ma... Witam Mile Panie ,,dziekuje ze jestescie i robicie dobra Robote ! zgadzam sie z wami mieszkam tu 23 lata z otwartymi oczyma . Pozdrawiam z Groningen
Ania77... Madre kobiety !!!
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy...
Mieszkam w Wielkiej Brytanii, mam troje dzieci. Cale szczescie tutaj nie jest jeszcze tak zle, ale dobrze tez nie jest.
Panie "otwieraja mi oczy" na sprawy zwiazane z dziecmi i imigracja. DZIEKUJE I ZYCZE POWODZENIA !!!
Elzbiet... PRZECIEZ WIADOMO ZE PIERWSZY WYJEZDZA WLASNIE TEN typ LUDZI o najniższym wykszta7llceniu.WIEC PROSZE SIE NIE DZIWIĆ ZE WLASNIE JEST TAKI POZIOM UMYSLU TYCH LUDZI
Elzbiet... TO JEST DOBRE W HOLANDII TAK JEST ZE NIE MA AUTOMATYCZNEGO PRAWA!!!
Kuba Bi... Az mi sie skojarzylo z tym ze Pani Stasinowska mowila tez ze w Holandii dzieci odbiera sie rodzicom i oddaje homoseskualistom niestety
Elzbiet... DLACZEGO NIE WYJEZDZACIE Z TEGO PIEKŁA!!ALE MYSLE ZE TAK BEZ PIDSTAW NIKPGO NIE ZABIORA..PEWNO SA AWANTURY NO I TAK SIE TO KPNCZY.
FreeBox... Tej pani blondynce dobrze się udziela rad. Ale ja się wychowałem za PRLu, dzieci swoje również na przełomie ustrojów. I miałem wtedy oszczędności i nie miałem strachu o "jutro". Byłem zwykłym pracownikiem i czułem się bezpiecznie, mogłem posyłać dzieci na kolonie i sam z nimi wyjechać na wczasy. Nie musiałem po to zrywać snu, harując ponad siły.
Dziś ludzie żyją na granicy ekonomicznej, bojąc się, czy będzie ich stać na czynsz w przyszłym miesiącu pomimo, że mają masę pracy i nadgodzin. Czasem taki wyjazd to jedyna nadzieja na przetrwanie. Żyjemy w ciężkich czasach, gdzie tyko ustosunkowani i uprzywilejowani zarabiają krocie, a zwykły człowiek żyje z dnia na dzień.
To nie patologia decyduje się na wyjazd, ale ci odważni, którzy się nie boją, a we własnym kraju nie mogą mieć nadziei na normalne, zwykle i bezpieczne życie.
Grzegor... Boże! Co za kraj! Tak to jest w państwach socjalnych. Holandia, Niemcy, Norwegia. Tragedia. Niestety Polska zaczyna zmierzać w tym kierunku. A ciemnota głosuje na tych, którzy obiecują więcej. I nikt nie pomyśli, że za tymi obietnicami kryją się rozrastające się regulacje prawne.
Krystyn... Wracajcie po prostu,
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.