KOCIA mama adoptowała 8 osieroconych JEŻYKÓW Root


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fNQL2Gdh1HQNajlepsze komentarze:

Maja Wr... Ooo
Aravis ... Jak te jeżyki kochają kotkę!
To takie słodkie!
koniara... To niesamowite jaką troską są w stanie się wykazać zwierzęta, podczas gdy ludzcy rodzice katują własne dzieci? Na przykład dziś słyszałam taką historię
Nambi 4... Piękne ?
Artur K... Poczytałem komentarze i widzę że w wielu miejscach gówno burza... To jedni że człowiek zły i podły (fakt nie zaprzeczę , jesteśmy najgłupszym drapieżnikiem na tej ziemi - np. jeden człowiek idzie i łowi ryby na wędkę lub harpunem po czym następnego dnia wchodzi do wody serfować mając świadomość że robi to w czasie i miejscu gdzie rekiny są najbardziej aktywne i żerują na tym terenie - debilizm jak że rozwiniętego człowieka ) , to drudzy że zwierzęta nie takie święte (Ameryki nie odkryłeś/łaś, świat zwierząt to głównie walka o przetrwanie , pożywienie, terytorium itd ), inni mówią że to przeurocze stworzenia (pogłaszcz dziką pumę lub krokodyla nilowego to się przekonasz) , jeszcze kolejni coś tam wpierdzielają w stylu "wega-altruizm" i z racji tego że sałatę wpierdzielają czują się usprawiedliwieni (taki huj - sałata z kosmosu się nie bierze, zwierzętom szkodzisz pośrednio ale jednak , potrzebny jest teren pod uprawę , metody obróbki ziemi i pestycydy i wiele innych rzeczy a Ty się dalej ciesz wpierdalając tą sałatę bez momentu w którym przeanalizujesz sobie proces produkcji chociaż jednego grama fasoli począwszy od jego zasadzenia a skończywszy na mieleniu go w gębie). Oj można wymieniać i wymieniać a sam film miał proste i zrozumiałe przesłanie że zwierzęta jednego gatunku mogą i potrafią wychowywać potomstwo drugiego gatunku - nie wiem po co tu do tego dopowiadać swoje dylematy , historie i inne gówna byle tylko z prostego tematu zrobić jeden wielki syf pierdolenia. Pozdrawiam .
Jan Now... A ja kiedyś podrzucilem małego jak się później okazała wrobelka ,którego rodzice ciągle wyrzucali z gniazda jaskółka . I jaskolki wychowaly wrobelka jak swoje i razem latali :-) :-)
Neoncia... Tyle nagrywacie o połączeniu różnych zwierzaków, a wiecie jak zareaguje króliki , labrador i kot?
Francis... Uczyć się od zwierząt bezinteresownej i ofiarnej miłości? Może od tych psów co zagryzły "Rodziców" tych 2 królików? Albo od delfinów, które jak się właśnie dowiedziałem mogą atakować kaszaloty i męczyć ich młode?
Jacek T... Fajny Film :)
cecylia... To prawda-ludzie powinni uczyć się miłość i tolerancji od zwierząt.Piękny filmik,dzięki i pozdrawiam
Andrzej... mam takiego samego psa u ma na imię kriford
Miko?aj... Kot jest dobty
SwirlPu... Te lwy są okropne! Biedne małe zwierzęta! Chociaż znalazły dom :)
Marek K... Miałem dwie kotki z kocięta mi jedna długo nie wracała z dworu a inna dawała im mleko
Kerolaj... Natura jest cudownie zaskakujaca i powinnismy ja mocniej obserwowac zamiast niszczyc...
Chara D... Jezu przeczytałam KOZIA mama, za dużo Undertale
tadeusz... Ostatnie słowa . ...... Ludzie powinni przyjrzeć się życiem zwierząt .ALE NIE WOLNO ZAPOMINAĆ O NASZ GATUNEK , INNYCH LUDZIACH . Tego typu filmy łapią za serce . ale odcinają nas emocjonalnie o innych ludzi.
Micha? ... Świnie i tygrysy ha ha?
Beata G... Wspaniała kocia mama! Biedna mama jeżykow.
xbartek... :(1. 00
Cuda Świata ciekawostki

Cuda Świata ciekawostki

Historia kanału Cuda Świata zaczyna się w dniu 2012-08-07 21:14:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 78 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 60394865 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 218000 użytkowników.