Ranczo FS19 2 Żniwa pełną gębą Wujek Bohun


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bgAyElzQ3LsNajlepsze komentarze:

?ukasz ... Wujek szkoda że wy gracie tylko na pc A nie na ps4 pro farming klasa ja sobie właśnie zaczynam robić mapkę mojej wsi to będzie dopiero przyjemność pracować blisko rodzinnego domu?pozdrawiam i miłego dnia!?
Maciej ... Wujku, założyłem serwer na nitadro.net i nie wiem jak zmienic mapę dodac mody i w ogóle błagam pomoż
Micha? ... Cześć WB
Kuzyn D... 34:00 ciągnikowy breakdance ? Fantastyczny filmik. Zasłużona łapka w górę :D
Piotr P... Ja darzę strażaków wielkim szacunkiem, bo to jest bardzo ciężka i bardzo ryzykowna praca. Z całego serca życzę mojemu imiennikowi i jego kolegom po fachu tylu powrotów, co wyjazdów i żeby św. Florian zawsze nad Wami czuwał. Pozdrawiam serdecznie.
P.S. 1:30:08 "Bo ja teraz zbierałem jęczmień" No nie do końca, bo zbierałeś z pierwszego pola owies, a z drugiego pszenicę... :D
Krystia... WB jednak ma fantazje
Mati Ma... Witam serdecznie spoko odcinek
Było co posłuchać
Spajno... Nie wiem dlaczego ale yt mi Cie Odsubskrybował :(
piotrek... https://www.youtube.com/watch?v=FR10aQx7IZU coś wujku na temat rolnictwa
Lister ... Mega świetny odcinek .
Jakub K... I za takie odcinki kocham ten kanał :) Fenomenalnie się słuchało opowieści o "kulisach" pracy tych dwóch Panów, zwłaszcza że rozmowa przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze.
Odniosę się do tematu dziecięce marzenia vs. rzeczywistość - myślę, że można pod to podpiąć każdy zawód. Wielu osobom wydaje się, że np. strażak to bohater od gaszenia pożarów i że ten zawód jest po prostu super. A jak powyższy odcinek pokazał - no nie do końca tak jest. I patrząc z boku właściwie o każdym zawodzie można powiedzieć, że jest super, bądź też wręcz przeciwnie - można powiedzieć coś bardzo krzywdzącego o danym zawodzie, nie znając jego realiów. A potem okazuje się, że rzeczywistość często jest brutalnie inna, lub po prostu zaskakująca. Cieszę się, że mogłem posłuchać tych rozmów i poszerzyć swoje horyzonty o kolejną wiedzę. Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję niebawem usłyszeć kolejne rozmowy z fantastycznymi ludźmi :)
bartek1... Wujek rób wiencej oncików
zetorak... Znasz jazyk czesky
Kaperby... Pozdrawiam WB! :D
fajny odcinek, lapeczka :D
pan cze... O Białystok moje miasto
Zbignie... Super odcinek wujek fajna czekawa seria i można ciekawych rzeczy się dowiedzieć pozdrawiam i łapka w górę leci ??
TheSuba... Lubie odcinki z takimi ciekawymi gośćmi :)
Krzyszt... Wujku najlepszy odcinek serii, fantastyczni goście. Naprawdę nie wiem, kiedy te ponad dwie godziny zleciały. Pozdrawiam i ogromny szacunek dla Was ???
BARTASS... Uwielbiam takie odcinki kiedy można posłuchać na prawdę ważnych tematów. Pozdrowienia panowie dla Was i wielki szacun!
MD-Phot... Bohun takich gości to warto zapraszać. Sam jestem po 30tce z chęcią oglądam prawie wszystkie Twoje odcinki różnych Twoich serii a z takimi gośćmi to już całkiem ogląda się elegancko :) weź to pod uwagę zapraszając kolejnych gości bo odcinki są wtedy fajnym wartościowym materiałem bo można się dowiedzieć wiele różnych rzeczy z życia wziętych. Pozdrowienia dla Ciebie i ekipy gości.
Wujek Bohun ciekawostki

Wujek Bohun ciekawostki

Historia kanału Wujek Bohun zaczyna się w dniu 2008-04-14 08:33:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1213 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 87412822 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 278000 użytkowników.