The Walking Dead: A NEW FRONTIER Sezon 3 Odcinek 5 Zginęli przeze mnie? KONIEC Tula


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5VKTylZnoQoNajlepsze komentarze:

skrzydl... Angielski jest nawet latwy w 4 sezonie. Nie ma co czekac na tych od spolszczenia minęło 1,5roku a ci dalej 1epizodu nie skonczyli. Na początku wakacji powiedzieli, że mają zrobione 3/4 epizody a we wrzesniu, że dalej nad pierwszym pracują I NIE MAJĄ CZASU po czym wypuszczają 20 innych spolszczen do gier.
Faustyn... Ja wole poczekać aż wyjdzie spolszczenie niż oglądać po angielsku
sarna55... Cześć Tuluś, nigdy nie lubiłam Kate, wkurzała mnie od początku, przez nią David się wkurzył na Javiego. Wprawdzie za nim nie przepadałam, ale mimo wszystko szkoda że zginął.
Itachi ... Zawsze gdy u każdego ytbera oglądam jak David umiera to mi się przykro robi. M
Identit... A mogłaś pomoc kate ale to twój wybór
Bia?y W... Fajny odcinek
Julia W... O masakra jaka załamka była pod koniec?
Jezu ja ryczalam pod koniec???
ma?a my... Będę tęsknić za tą grą
pozdawiam gosiu z całego serca
PolishA... Jeżeli tripp by przeżył to by z helikopterem spadł
Orygina... Status Kate na wiki to wybór gracza więc Kate nie koniecznie musiała zginąć ale jest zaginiona
gronost... Zakończenie, w którym wszyscy żyją jest bardzo nudne imo
Ashi Su... Generalnie mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam. Żeby Kate i Gabe przeżyli trzeba pojechać z Kate z kolei Clem wysłać z Gabe'm i Davidem. Wtedy David ginie, ale przeżywa Gabe oraz Kate. Istnieje również wariant w którym przeżywa Gabe oraz David, wtedy trzeba pojechać z nimi oraz mieć przy sobie Clem - Kate ginie. Generalnie Kate zawsze ginie, kiedy wybierze się podróż z Davidem i Gabe'm, więc tutaj niestety nie było możliwości, abu Kate uratować, natomiast była możliwość uratowania Davida, jednakże wymagało to obecności Clem (generalnie Davida można uratować tylko wtedy gdy ma się z nim dobre relacje [tak jak ty, czyli nie wpadało się w nim konflikty oraz stanęło się z nim wtedy na krawędzi dachu]).
Nie mniej cieszę się, że udało ci się uratować Gabe. Jego śmierć jest chyba jedną z tych najmocniejszych i najbardziej zapadających w pamięć (jeśli nie masz zamiaru ogrywać twd jeszcze raz i sprawdzenia pozostałych zakończeń, to naprawdę polecam zobaczyć jego śmierć [i oczywiście jeśli jest się gotowym na tzw. feelsy]).


Jeszcze w ramach ciekawostki, moment od 14:32 zawiera chyba jeden z najdziwniejszych easter egg'ów jakie widziałam w tej serii. Trzeba bodajże dawać się złapać przez truposze, albo stać w miejscu. Można zobaczyć go na YouTube jak wpisze się "Talking Walker easter egg"
Kasilda... A weź Tula nie czekaj za głupkami od tłumaczenia, pograj po ang. dialogi są przyjemne, łatwe. Widzom też to nie przeszkadza... straciłam szacunek do tej grupy tłumaczeniowej, kapitana spirita "już mają przetłumaczonego" od trzech lat i niby wszystko na finishu. A jak nie było tak nie ma tłumaczenia i jakoś nie widać na horyzoncie ;/ Straciłam do.nich szacunek bo tylko ściemniają ludziom, że wszystko już gotowe. A oni zawieszaja projekty na rzecz innych nowszych gier.
Kasilda... Ooo kurde zapomniałam, że Kate może się zniknąć. Akurat Twd to.jest taka gra, gdzie jak nie jest powiedziane wprost, że ktoś jie żyje to nie wiemy co się z tą osobą dzieje. Prędzej bym powiedziała, że Kate odeszła z Richmond po tym całym chaosie, a raczej w trakcie próby uratowania miasta bo wiedziała, że nie ma po co wracać Javi ją odrzucił, ona sama zerwała z Davidem więc raczej odeszła. Na pewno nie da się uratować wszystkich. Zawsze jedna osoba z tej trójki ginie no i faktycznie chyba Kate może wyparować. Jakbyś romansowała z Kate to albo by przeżyła i bylibyście szczęśliwi z Gabem albo by zginęła i Javi.mógłby być z Gamem i Davidem. Ewentualnie.nie pamiętam jaki jest algorytm na śmierć Gabe'a. Chyba musisz romansować z Kate i pozwolić Clem jechać za Davidem i Gabem, ale tak jak wspominałam tam to zależy o tylu różnych wyborów podczas gry (na tym końcowym etapie szczególnie, w tym ostatnim rozdziale), że ciężko powiedzieć bo na pewno jest opcja, że jak Clem za nimi pojedzie to uratuje jednego (którego, wszystko zależy od naszych wcześniejszych wyborów). W sumie nie wiem czy da się zrobić, że uratuje ich obu, chyba nie. Jednak istnieje opcja, że jak Clem za nimi pojedzie to też oboje zginą... no właśnie nie pamiętam. Jest naprawdę duzo tych kombinacji.
Kasilda... Noo jak byś wolała żeby Kate zginęła to w zależności od Twoich wyborów pod koniec gry (kilku różnych, nie pamiętam już jakich) może zginąć albo Kate albo Game albo David. Zawsze któreś z nich... ale Javi chciał uratować swoją rodzinę, a nie jakaś tam Kate więc dobrze wybrałaś :p
To teraz nagraj wieśka 3 przechodzę 3x polecam =D
MilenaJ... Nie martw sie jak by Clem poszła to też by zginął David
?????? ... Trochę smutno, że już się skończyło:( no nic, czekam na kolejne gry w twoim wykonaniu ^^
SamNiew... Tula to twoje omg jest najlepsze
Lady Fa... O, nowy odcinek :) To ja pozdrawiam z Piekar :)
Zelkowa... ooooo, już koniec? Pozostaje czekać na tłumaczenie.
Tula ciekawostki

Tula ciekawostki

Historia kanału Tula zaczyna się w dniu 2014-02-18 19:03:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27373945 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 96500 użytkowników.