Abp Ryś o odpowiedziach na list „Godzina dziesiąta” Maskacjusz TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WHOsOIftJCQNajlepsze komentarze:

Watsonk... Jak on to robi, że ma 55 lat, a fryzure jak 18-latek? :) Dobrze, że zajmuje się czytaniem listów od młodzieży, a nie klepaniem się z politykami po plecach i straszeniem lgbt.
Franek... Drogi Arcybiskupie Dziękuję, choć to i tak niewiele. Dziękuję, że Arcybiskup podjął się próby rozmowy z młodymi, bo może dzięki takiej postawie zrozumieją , a są rozumni i pojętni,że Bóg to nie tylko mrzonka, ale to ktoś kto Jest w każdej chwili naszego życia. I pomimo tyłu złego uczynionego młodym przez kapłanów, o czy się ciągle dyskutuje i ciągle obnaża, są kapłani, którzy żyją wedle Bożych przykazów i swoim życiem pokazują obecność Boga żyjącego tu i teraz. Arcybiskup pokazuje, że Ci Wszyscy Młodzi nie są tylko masą ale ludźmi do których warto i trzeba dyskutować, prowadzić dialog i być otwartym na ich sugestie. Młodzi do dzieła niechaj Duch Święty Was ogarnie i otworzy na dyskusję. Bo nawet gdy nie masz racji, to Ty Młody sam się o tym przekonujesz i możesz tego doświadczyć. Niechaj Bóg wam odkrywa Swoje Cudne oblicze. WARTO
Karolin... Ekscelencjio księże, miło znów widzieć i słyszeć w tym małym okienku... Dziękuję... Szczęść Boże... Niech ANIOŁ CIE PROWADZI
Stanis?... Witam serdecznie,
Ekscelencjo księże Biskupie, dlaczego typowy kościół - podczas mszy świętych- jest tak mało rozśpiewany i tak mało wielbi się Jezusa... śpiewem?
Antonin... Dziękuję. Nie ma dla mnie dnia bez kochanego Abp Rysia. Często mówi do mnie kilka razy dziennie. A ja słucham i dziękuję Bogu za Abp Rysia i internet.
Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 16318 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67374804 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.