RECENZJA KSIĄŻKI DLA MŁODZIEŻY ODKĄD CIĘ POZNAŁAM OD IWONA SOBOLEWSKA | Kobieta z Książką Kobieta z Książką


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=e25U555RfYYNajlepsze komentarze:

Kobieta... Hejo! Pamiętacie o rozdaniu?
Ewelina... Dziwi mnie że masz tak mało łapek w górę bo przecież jest tyle wyświetleń? pozdrawiam serdecznie i gratuluję zwycięzcom?
Aneta K... Jesień to idealny czas na czytanie książek. "Odkąd Cię poznałam " wydaje się być idealną pozycją na ten czas. Bardzo lubię lektury w takim klimacie. Pozdrawiam serdecznie Aneta ?
Mama Cz... ???Mam na imię Magda i z chęcią sprezentowalabym ta książkę swojej córce szczegolnie ze zbliżają się Święta.Idealny prezent dla młodej czytelniczki??
Domi C... Super Challange! Kiedyś czytanie było katorgą, teraz przyjemnością od kąd odkryłam swoj ulubiony typ książek. Jednak nie rozumiem, dlaczego te, ktore mnie wciagają są przez inne osoby często krytykowane ?
Kinga T... Jak opowiadasz o tej książce to jakbym słyszała siebie ??❤️, super recenzja, miło się Ciebie słucha kochana ? Kiedy widzę nieustający deszcz za oknem, tęsknię już za latem ? Mam jednak nadzieję, że doczekamy się w tym miesiącu pięknej złotej jesieni ?? póki co jest przynajmniej czas na dobrą lekturę ?? jestem bardzo ciekawa rozwoju całej akcji ? Książka już miała swoją premierę ❤️ i w najbliższym czasie chciałabym ją przeczytać, potrzebuje troszkę odpoczynku od Sparksa i Anthony de Mello ? co za dużo to nie zdrowo?
Mam na imię Kinga ❤️, a mój wygrany "Ogród Lorenza" nie może coś do mnie trafić ?
Całuję ?
Kobieta z Książką ciekawostki

Kobieta z Książką ciekawostki

Historia kanału Kobieta z Książką zaczyna się w dniu 2010-11-24 16:06:03.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 86 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 618677 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 7550 użytkowników.