Szok! Klany arabskie w RFN handlują bronią, narkotykami i są bezkarne! Sławomir Ozdyk wRealu24 wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q8S6G2gjpIwNajlepsze komentarze:

Mahasik... Nie ma paszportu, nie ma człowieka, zlikwidować. jak nie ma, to nie ma.
Mój da... Za 50 lat w Niemczech zamiast Świat Bożego Narodzenia bedzie Ramadan bo niemiecka rodzina to parka pies i może jedno dziecko .
Także islamiści wprowadza sami szariat i to będzie pokojowe demokratyczne przejęcie .
Mój da... Panie doktorze moneta skradziona była 100 kg.Pozdrowienia z Bremen Tomek
August ... Ach panie Dr. Ozdyk,
czy aby na pewno sektorowe, wycinkowe przedstawianie zdarzeń pozwala na zrozumienie istoty dzisiejszych konfliktów w EU na przykładzie BRD ?

Śmiem twierdzić, że zdecydowanie Nie.

Stosowana przez pana retoryka jest w moim przekonaniu kolejnym krokiem w etapie wdrażania yżdowskiej narracji o zagrożeniach wynikających od muzułmanów poprzez sianie strachu, niechęci a nawet wrogości.
Rozumiem, że jest ona koniecznie potrzebna do stworzenia wspólnego frontu, koalicji państw UN, przeciwko ich niezmiennemu i stale przez "nich" eksterminownemu adwersarzowi na Półwyspie w Pn. Afryce.
Stara zasada yżdowska, to toczyć działania zbrojne na terytorium obcego i niekoniecznie wrogiego państwa.
A "polin" przejmie funkcję miejsca wstępnie ewakuacyjnego a w miarę rozwoju zdarzeń docelowego.
W BRD od powojnia obowiązuje stara zasada, w myśl którą "zwycięzcy piszą historię".
Ktoś absurdalnie zaczął przyjmować tzw. "uchodźców" i wbrew wszelkim zasadom zdrowej zasady przyczyniowo- skutkowej i nadal kontynuuje to szaleńcze "dzieło" z góry skazane na niepowodzenie.
Pozdrawiam z B-na.
Axer G.... Może lepiej zamiast zajmować się gangami Turków w Niemczech, zająć się działającymi tam polskimi gangami ? " Od kilku lat systematycznie rośnie liczba działających w Niemczech zorganizowanych grup przestępczych zdominowanych przez Polaków - wynika z raportu o przestępczości zorganizowanej w 2014 r., który przedstawił szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere. W zeszłym roku niemiecka policja wykryła 44 zorganizowane grupy przestępcze, w których Polacy odgrywali kierowniczą rolę - czytamy w raporcie przekazanym dziennikarzom na konferencji w Berlinie. W 2013 roku działały 33 takie gangi, w 2012 roku było ich 21. Większość specjalizowała się w przestępstwach przeciwko mieniu, głównie w kradzieżach samochodów. W dalszej kolejności chodziło o przestępstwa podatkowe i celne, a także handel narkotykami. Połowa tych band składała się wyłącznie z Polaków, a druga połowa miała międzynarodowy skład. W 2014 roku w Niemczech działało też 190 zorganizowanych grup przestępczych kierowanych przez Niemców i 55 zdominowanych przez Turków. "
Grzegor... moze by sie ogolic, wlosy umyc, schudnac.....
Grzegor... Zebraki
Ilona S... Prędzej wielbłąd nauczy się po niemiecku niż oni się zintegrują
Annabel... Polecam do przeczytania "Obóz świętych" Jean Raspail, książka została napisana przez francuskiego pisarza w latach 80-tych, a włos na głowie staje jak się czyta.
Czejen1... Stojom, robiom, rzondzom. Dorosly czlowiek a mowi jak jakis prymitywny gimbus.
Zbignie... Jak napiszecie "islamistów" post jest kasowany.... w 5 sek.
Zbignie... Integrują sie przecież Integracja is%#*^tów w w Niemczech jest opłacana przez rząd. Przyczyną integracji są 500 plusy niemieckie brytyjskie francuskie czy teraz polskie i oczywiście integrują się Nie z ludźmi tylko z ziemią panstw europejskich.
vaiana ... Kurdowie to naród najbardziej uduchowiony i wciąż przepędzany , wiadomo dlaczego i komu przeszkadzają
L. L.... .Bushido ma wielkie plecy nawet w srod politykow...jest nawet fotka jak byl w parlamencie niemieckim
wi king... Kara smierci i to juz!!!
Pawel B... Tam szukalbym zaginionych mlodych , atrakcyjnych polskich dziewczyn z lokalizacji przygranicznych . Mechanizm tlumaczy film ,, Taken '' . Teraz tak . Zalozmy , ze jestem psem . Moja wyplata = 3000 . Moje koszty = 10.000 . Organizacja typu X placi mi za moja obojetnosc i zamkniete oczy 30.000 . Dwa razy w tygodniu pani kontrolowana przez grupe X robi mi dobrze . Proste pytanie . Komu bede wiernie sluzyl ? Chcialbym sie wypowiedziec w kwesti integracji . Pracowalem z Kurdami . Bardzo mili ludzie . Jedyna integracja z tymi zjebami to strzal w glowe . Pamietajcie ludzie trzymani na kolanach przez KK . Jest tylko jedna kultura i religia . Islam .
jadi mu... Drobna poprawa, ta złota moneta ważyła nie 10kg tylko 100kg!! Clancy Miri działa również w Szwecji. Poza tym mają swoich ludzi w policji, urzędach pracy, skarbówce, o polityce i innych placówkach nie wspomnę.
Zuzik Z... Właściwie nie wiadomo co gorsze niemcy czy nie świadomi
Robert ... drodzy MIRI dajcie dobrze po garach naszym sąsiadom
F Konec... niemcy maja w tradycji narodowej radykalne zachowania.
ciekawe jaki bedzie efekt coraz wiekszego dociskania zwyklych Niemcow. obatawiam, ze sentyment za adolfem , ktory zrobi porzadek bedzie narastal. co z tego wyjdzie....
czas pokaze...
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.