Cud nad Wisłą! Maryja chce nas ochronić po raz kolejny ! Czy odpowiemy na wezwanie Królowej! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Or266_MYfbkNajlepsze komentarze:

Piotr W... Dziękuję za interesujący wykład, już dawno chciałem się czegoś więcej dowiedzieć o tych wydarzeniach ale w internetach jest bardzo mało informacji na ten temat. Szczęść Boże. Pozdrawiam serdecznie.
Faustyn... Maryja obroni Polskę od wrogòw którzy chcą mieszać niszczyć dobro będzie cud w Polsce pogoni jak w Cudzie nad Wisłą Maryja Zwycìęźyła w Wyborach wrzuciła Swój głos Maryjo obroń Twoją Ojczyznę bo jesteś Jej Kròlowà Twój Teon na Jasnej Górze Amen
jozef g... Jeszcze jedna nawiedzona.Jakiś wysyp czy co?Ludziom odbija już na dobre. Żrą za dużo kurczaków. Przecież to sama chemia i pasożyty.
Remigiu... Weźcie Martusię Kaczyńską to trzykrotna dziewica.
Tomasz ... Taka stara kobieta,a nadal zbiera lalki...
Wa?ek B... Coraz lepiej najpierw Jackowski przepowiadający przyszłość teraz ,,Maryjki " ciekawe co w następnym odcinku wróżenie z fusów ... ?
kardyna... Bitwa Warszawska to był wielki triumf polskich dowódców, żołnierzy i szpiegów. Robienie z tego jakiegoś "cudu" jest odrażające, naiwne i zwyczajnie głupie. Nie promujcie oszołomów, którzy zakłamują historię i wpędzają naród w kompleksy.
sara ar... dziekuje Pani Ewo … pozdrawiam
Lewizna... Pozdrawiam Pani Ewo!
sara ar... Każdy młody POLAK powinien poznać ta historie. To były okrutne czasy , a POLACY już wielokrotnie pokazali swoja wiarę i sile . Mimo wszystko wierze , ze Bog ma nas w Swojej opiece i z cala pewnością, My Polacy pozostaniemy jego rycerzami . Nie podoba mi sie współczesny nowoczesny światopogląd ateistyczny niszczący dusze i dobroć w sercu , oparty na egoizmie i samouwielbieniu.
Teresa ... Zle Pani interpretuje ks, Skorupka byl patriota i nie walczyl za pomoca innych lydzi tylko SAM poszedl walczyc o PolskeCo ni mieli poswiecic swoje zycie -jako ofiara???.Teraz tez gdzes robia ofiary,,krwawe,,. A czy innych mlodych bezbronnych TO NIE OFIARA??/ A poco sie wystawiac pod ogien to nie normalne....O jakiej ofiarze sie mowi.Oni byli patriotami ale bezmyslnie sie wystawiac.....????
dew moo... nie opowiadaj głupot kobieto.
wi king... Cud w Magdalence!
Andrzej... Obraz MATRJKI wydobyc z podziemia. Hold ruski.
Kuba Ja... Polecam film Licheń Biznes czy Religia.Tam też Matka Boska przemawiała do kśiendza Makulskiego i ile ludźi uzdrowiła z jego rąk tak że ćudów niemożna nawet zliczyć.!!!
K W80SJ... Sekretarka cudów Maryji....śmiać się czy płakać. Oto jest pytanie.
Halina ... piekne! wiecej takich programow. Modlmy sie do Matki Bozej!
Andrzej... BAŁWOCHWALSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beata K... Prawda jest zawsze najciekawsza. Dziękuję
Kazimie... 1920 zwyciężyło męstwo Polaków duch Narodu Polskiego, Mistrzowskie dowództwo Józefa Piłsudskiego i Generała Rozładowskiego. Doskonały nasłuchy Radiowy. Modlitwa dała Wiarę w zwycięstwo. Polacy pragnęli niepodległości i ją wywalczyli.Babka piepszy głupoty ze się słuchać nie da.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.