Pamiętaj 5 rzeczy by mieć stronę WWW! Informatyczne Q&A 18 AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B5721CbP0psNajlepsze komentarze:

CzaS Le... Subuje od dzisiaj wyskoczyła reklama :)
Mam 2 strony w Wordpress na "płatnym motywie" ale nie wiem jak je wypozycjonować hosting się marnuje ;/ Chciałbym zrobić pod firmę stronę no i nie ma wszukiwań w google jedynie poprzez udostępnienia FB itp. Słowa kluczowe nie działają jak wybić się i stać obok lub nad konkurencja.
Kyre 60... Wgl mam 17 lat od dawna mnie inttsrsuje programowanie i chcialem się spytac czy te programy to normalnie je pobierasz w google czy co ?
milus23... Wordpress czasem potrafi sypnąć błędami, szczególnie po aktualizacji silnika i gdy wtyczka nie jest aktualizowana pod nowy silnik :(
Ohhh, tak dawno nie zaglądałem do WP, może to czas żeby coś pokodzic w PHP

Heh, aporpo PHP - nawet na studiach dwa lata temu na pierwszym roku mi wpierano że PHP jest bez sensu, a teraz widzę że jednak tak nie bardzo, PHP może nie jest tak popularny jak Java, czy python, ale nadal jest potrzebny specjalista PHP.

Może jakiś odcinek odnośnie języków programowania? Tzn jak je możemy podzielić, wysoko, niskopoziomowe, kompilowane, interpretowane itd :) ciekawa by była także roznica między kompilatorem a interpreterem. A tak swoją drogą, slyszales może o flexie bądź yaccu? :)
?ukasz ... Krótko, zwięźle i bez lania wody ;) Czy w kolejny odcinek będzie o certyfikatach, czy może masz już Jakubie inny pomysł ? Bardzo dobry pomysł z tą serią dotyczącą stron www :)
AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski ciekawostki

AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski ciekawostki

Historia kanału AjbiSOFT Jakub Kwiatkowski zaczyna się w dniu 2015-10-13 12:09:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 77 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 236911 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 3750 użytkowników.