NAJLEPSZY CZOŁG W HISTORII ŚWIATA..! HISTORIA PRAWDZIWA SQBunny Online


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3mymqxR83dYNajlepsze komentarze:

Miro Mi... 4:04 - 148L na 10 km?
Arszczu... Nie jest tak groźna ruska broń, co jej pijana, brudna, śmierdząca i dzika obsługa.
Zbychu ... Niepoknany? Sprawdzony? W walce z sowieckimi powojennymi czołgami i wczesnymi t72 prawda nie ma sobie równych, we wprowadzaniu demokracji i walce nie wyszkolonym przeciwnikiem, są w tym najlepsi. Ciekawe jakby wyglądało jakby przyszło im walczyć z równym sobie,
demonbo... Na dodatek z powodu użycia turbiny i wydechu tejże umieszczonemu z tyłu piechota nie może iść za czołgiem używając go jako osłony.
Ryszard... No trzecią wadą turbiny gazowej jest temperatura spalin...
Tomasz ... Najlepszym czołgiem świata był Rudy 102 bo dojechał z nad Oki do Berlina i to jeszcze z psem ! ;)
przemek... Z tego co pamietam, to irakijczycy nawet amunicji nie mieli, strezlali cwiczebna wiec o czym tu mowic :)
Adam Bo... O ile dobrze się orientuję to iracka armia posiadała chińskie klony rosyjskich czołgów które znacząco odstawaly od oryginałów...
A S... Obecnie najlepszy jest Leopard 2 a7
Pawel S... Pełen szacun dla profeski
Daniel ... Abrams to porażka już Leopard 2A4 jest lepszy. Abrams jest okropnie drogi w utrzymaniu. Na prowadzenie wojny tymi czołgami stać tylko stany i Arabię Saudyjską. Amerykanie mogli się czegoś od Rosjan nauczyć T80 miał turbinę gazową i zarzucili ten napęd w T90 z jakiegoś powodu. Że się sprawdził no to też bym dyskutował, Mike Tyson nie jest mistrzem świata bo pobije 10 takich jak ja. Generalnie rzecz biorąc abramsowi w starciu z T90 np. stało by się dokładnie to samo co niemieckiemu tygrysowi w starciu z T34. Także przemyślałbym to "najlepszy".
Jest dużo bardzo dobrych maszyn w tym przedziale: Black panther. Leclerck, Chalenger, Leopard Czy japoński Typ 10. Jedno jest pewne żaden tak naprawdę nie sprawdził się w wojnie z równym sobie przeciwnikiem.
Rafa? J... Lektor o bardzo uspakającym głosie. Bardzo proszę jakąś instrukcję obsługi. Proponuję lotniskowiec.
Slawomi... do SOBunny Online . mimo moich komentarzy musze stwierdzic ze Panskie filmiki sa swietne i profesjonalne . gratulacje
Slawomi... wiekszosc czolgow irackich w inwazii storm desert byla zniszczona przez lotnictwo . po tej masakrze a nie konflikcie czy woinie jusa szukala broni atomowej i w mediach pokazywali beczki po oleju i pogiete rury jako czesci z reaktorow atomowych hussaina .
Slawomi... po 2ws jusa ,,pomagala'' rozwiazywac ,,konflikty'' 50 razy co pochlonelo 20-30 mln ofiar w wiekszosci cywilow , i zgliszcza panstw .
Slawomi... jesli sowieckie to i jankeskie .
Slawomi... konflikt w zatoce perskiej , w afganistanie i w iraku ? inwazja to konflikt ?
Slawomi... abrams to od abraham - ojciec narodow .
tiger90... moim zdaniem lepszy od abramsa jest leopard 2a7 a faworytem jest challanger 2
Ryszard... Bardzo dobry jest ten amerykański czołg. Sprawdził się w walce z afgańskimi wielbłądami i amerykańskimi wozami bojowymi starszej generacji w Iraku. Był też często wykorzystywany na Bliskim Wschodzie do walki z jeźdźcami osłów i mułów. Brawissimo Abramsy.
SQBunny Online ciekawostki

SQBunny Online ciekawostki

Historia kanału SQBunny Online zaczyna się w dniu 2015-07-14 09:27:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 738 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6413095 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 37700 użytkowników.