TURCJA pierwsza noc pod namiotem, Pamukkale Vlog Casha


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yz9IomJe0ZANajlepsze komentarze:

Iwona P... 5:36 Dlaczego przyśpieszyłeś ?
Pot?ga ... Widać dobry z ciebie człowiek bo Tureckie Psy cię lubią ;) A poza tym to mega widoki. Pozdrawiam!
bo ber... SUPER!!!
lex... Do Syrii masz już blisko.?
Aga Fil... Mieszkam na stale na jednej z greckich wysp,tuz przy granicy z Turcją.w samej Turcji bywam bardzo często,mam bardzo blisko wiec przez 14lat bylam w wielu miesiącach,poznałam
mnostwo ludzi,mam wspaniałych przyjacioł , ktorzy pokazali mi kraj i miejsca w ktore turyści nie zagladaja.
Pammukale tez zwiedziłam.niestety nie polecam.awiodlam sie,nie podoba mi sie nie ma tam nic! Nic! poza wapiennymi tarasami ,gdzie nic nie ma ciekawego do roboty miejsce jest totalnie beznadziejne.
Lesley... Co do sztuczności tarasów... Nie są sztuczne, tylko "podratowane" przez człowieka. Turyści niszczyli naturalne tarasy, planowano je nawet zamknąć dla ludzi. Okazało się jednak, że natura zaczęła współpracować z ludzką ingerencją i wapień oblepił sztuczne podmurówki :)
Nikola ... Co jest z nowym filmem usunales i nie ma
Marcin ... ?????
memorab... 2:30 i 6:32 co to za nuty?
Mario... Miło sobie przypomnieć miejsca które się odwiedziło 11 lat temu. :)
Arkadiu... Fajnie się ogląda vloga, szkoda że takie przerwy są miedzy odcinkami.Myślałem że co tydzień wrzucasz filmy.Turcja fajny kraj ,choć mam doświadczenie z października że próbują naciągać ludzi na zakupy bardzo nachalnie i oszukują na cenach papierosów i innych produktów.
Chloe... Widzę podobieństwo Cashy do księdza Szostaka z vlogów "Langusta na planie". Jakiś krewny czy nieślubne dziecko? ;)
Bobo?ak... Kto nie widzial Pamukkale ten ma majty całe w kale.
?? ????... Nie znam cie osobiscie ale ogladam twoje filmy od roku w sumie to od wrzesnia 2018 roku jak byles w australii. Zainspirowales mnie.
31uisyb... Mata kupiona na Amazonie? Pytam, bo chciałbym takową kupić. nawiasem- gratuluję pamięci- fragment o Wojskim ;)
Skinka ... 5km to z buta mozna zrobic
Andrzej... Koło pięćdziesiątki starszy,to ja już chyba stary.Mimo tego za kilka dni ruszam zrobić pętlę Ha Giang.
Miko?aj... Cash! świetne miejsca wybierasz, Twoje przygody wciągają, ale pomyśl nad tym, żeby zmienić format swoich filmów. Zobacz jak robi to BP: mniej siebie - więcej rzeczy dookoła, detali, mniej własnej twarzy, która jest przez 95% filmu na pierwszym planie - może dodasz jakąś narrację na tle kadrów z okolicy... oglądaj najlepszych, ucz się, masz potencjał, trzymam kciuki ! :)
sproxa... Hej, co to za nuta z tym damskim wokalem?
GORO... Taaa rolnik xD Pewnie z ichniejszych służb, albo jakiś dobry przemytnik, dopytywał coś o Ciebie? :D Taka tam teoria spiskowa ;P
Vlog Casha ciekawostki

Vlog Casha ciekawostki

Historia kanału Vlog Casha zaczyna się w dniu 2014-06-05 19:16:14.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 189 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9259526 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 76000 użytkowników.