Boże Ciało RECENZJA naEKRANIEpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0b7sVqGnfWUNajlepsze komentarze:

Ryszard... Skąd to nadmierne podniecenie.Na chwilę ktoś się poczuł gwiazdą ,zmienił pozę ,poczuł się lepszy.Mógł z odległości 1metra zobaczyć naprawdę wybitnych aktorów z bagażem wielu wspaniałych filmów.Pora zejść na ziemię,ten film nie jest wybitny ale nie można mu odmówić podjęcia aktualnych problemów.
fafaraf... ten film to zwykły antyklerykalny ,antykatolicki bełkot lewackiego,niewierzącego pseudoartysty...
Edward ... Nie ma żadnych szans. Ale twórcy zostaną zauważeni przez środowiska liberalne w Ameryce wrogo nastawione do Polski (wiadomo jakie) za ukazanie Kościoła Katolickiego jako martwej instytucji, niepotrzebnej, a nawet szkodliwej, widzianej od strony tych dwóch ateistów, scenarzysty i reżysera, jako ciemnej, mrocznej, nie wnoszącej do społeczności jakichkolwiek wartości duchowych. W filmie nie ma żadnej duchowości, a tylko psychologia. W głównym bohaterze nie widać przemiany duchowej po rzekomym nawróceniu. Reżyser swój stosunek do ludzi i Polski, ukazanej w filmie, wyraził w scenie, gdy po bójce główny bohater, z którym się utożsamia, odwraca się i wychodzi, mając nas gdzieś. A teraz idzie w świat, do Hollywood robić karierę. Film sprytnie spreparowany w z góry zamierzonym celu, dla kariery, dla uzyskania przychylności możnych i wpływowych mocodawców. Tylko się dziwię, że nawet osoby duchowne, kapłani, dali się nabrać. Nawet ten film, jako dzieło filmowe, nie jest dobry, i w krótkim czasie zniknie, zostanie zapomniany.
Popkult... #typowyjędrzej Kocham Cię
Beata O... fajny film ale kończy się jakoś dziwnie :(
Rafal J... Świetny film
gulasz1... Jak nazywa się piosenka śpiewana przez Elizę?
Norman ... Jeden z najlepszych filmów jaki widziałem! POLECAM.
Aleksan... Rzeczywiście trochę podobny do "Twarzy" Szumowskiej, tylko tak 100x lepszy od tego gówna co nakręciła nasza Pani "reżyserka". Dobra recenzja.
Dominik... Idealnie :) Lajkpanel pl Pozdrawia
Daniel ... Właśnie wróciłem z kina, film daje do myślenia jest świetny!!
GreyVit... Świetna Sprawa!
njatzsn... Świetne kino... dziś oglądałem.
Tytus S... Film beznadziejny. Polska kinematografia w jednym. Seks alkohol cpanie wulgaryzmy chaotyczna kamera, cięcia, bez składu fabuła, dretwe dialogi, słaba charakteryzacja postaci. I gra aktorska na niskim poziomie. Albo zła data premiery bo zbyt blisko jokera i można zderzyc się z ogromną różnica klas
Maciej ... Najlepszy polski film, jakie było mi dane obejrzeć. Prawdziwy aż do bólu. SZtuka, SZtuka, SZtuka.
Shorty... Ten film to sztos!!
lp89 lp... Film bardzo dobry i Ci, którzy wybrali się na niego oglądając świetny zwiastun nie będę zawiedzeni. Doskonała kreacja aktorska głównej postaci, mocny drugi plan kino przez duże K.
Marta K... Świetny film
naEKRANIEpl ciekawostki

naEKRANIEpl ciekawostki

Historia kanału naEKRANIEpl zaczyna się w dniu 2014-06-04 20:02:21.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 510 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20956668 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 56400 użytkowników.