Spotkanie z Merlin 48 My Time At Portia | PC | GAMEPLAY | Wojtusialke


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6lT3N6LCO5MNajlepsze komentarze:

Przemo ... Kupy możesz zebrać na farmie
Elyon... 1)Jest sens sadzić Bamboo Papayę, ponieważ nie jesteś w stanie zebrać jej w takich ilościach, żeby wystarczyło na wszystkie okazje (a zawsze dobrze mieć zapas).
2)Jeśli chodzi o kontakty z NPC to:
- Z Ginger musisz się zaprzyjaźnić do dwóch serduszek; dzięki temu zdobędziesz schemat na Yellow Sapphire Necklace. Z Ginger bardzo ciężko jest się zaprzyjaźnić, więc możesz zrobić trochę parasolek, nosić je przy sobie i dawać codziennie jedną (znajdziesz ją w domu burmistrza, bo jest jego córką i nie może wychodzić za dnia).
- Z Marsem bardzo przydaje się przyjaźń; nie dość, że co dwie gwiazdki daje Ci sporą zniżkę u siebie w sklepie (dotyczy to także sprzedawania), to jeszcze można się dzięki niemu zaprzyjaźnić z wieloma osobami (bo ma dużą rodzinę xd). Mars kocha Bubble Stew, robi się ją tak: 2 Bubblefish, 1 Tea, 1 Honey. Rozdymki (Bubblefish) złowisz na przystani.
- Z Albertem zaprzyjaźnisz się, jeśli będziesz po prostu wykonywał zadania główne w grze (jak np. budowa mostu na ten moment rozgrywki). Albert daje zniżki na wymogi surowców do rozbudowywania warsztatu (trzeba z nim mieć tylko dwa serduszka).
- Z Gustem łatwo się porozumieć, bo Gust kocha książki matematyczno-architektoniczne, a dostaje się je w kopalni. Najlepiej jest zachować jedną z tych książek na jego urodziny, a resztę konsekwentnie dawać mu przy każdym spotkaniu z nim. Dzięki temu będziesz miał zniżkę w sklepie z meblami i mniejsze wymagania co do surowców na rozbudowę Twojego warsztatu.
- Z Gale'em trzeba się zakumplować możliwie jak najszybciej; co dwie gwiazdki da Ci on zniżki na zakup ziemi wokół Twojego warsztatu, a powiem szczerze, że ceny eskalują szybko. Gale kocha Tea Table (robi się z Iron Barów i Wooden Bordów - łatwo dostępne materiały).
- Z Sam, Arlo i Remingtonem zaprzyjaźniasz się, żeby podnieść statystyki swojej postaci. Dają oni kolejno: odporność, atak, obronę. Sam lubi Seafood Paella [2 Rice, 1 Bamboo Papaya, 1 Ryba (jakakolwiek)]; Arlo lubi Spicy Fish Soup [1 Banner Fish, 1 Chili, 1 Sól (ale tego dania dostaniesz sporo podczas rozgrywki)], Remington lubi Supremely Spicy Spaghetti [2 Chili, 1 Musztarda, 1 Mąka, 1 Lobster Meat (to czego nie masz znajdziesz u Sophie)].
- Z Antoinem zaprzyjaźniasz się po to, aby mieć większe zyski z wykonywania zadań z tablicy w Gildii. Antoine lubi Fruit Salad (1 Salad Sauce, 2 Snake Berry) i Vegetable Salad (2 Lettuce, 1 Salad Sauce). Sos do sałatek robi się w blenderze z 5 jajek i 2 porcji cukru (warto wybudować kurnik na swojej farmie).
- Z Mintem musisz się zaprzyjaźnić do dwóch serduszek, a da Ci on wtedy jeden z najlepszych przedmiotów w grze (bez spojlerów oczywiście xD). Mint kocha Golden Radish Soup (1 Golden Salmon, 1 Layered Carrot, 1 Honey, 1 Ginger).
Podsumowując, to wszystkie korzyści dostajesz co dwa serduszka/gwiazdki; osoby, które możesz olać po dwóch to Mint i Ginger.
3)Dlatego właśnie nie chodzi się do restauracji. To co powiedziała Merlin, to były dania, które miałeś zamówić; przez to, że zrobiłeś inaczej, to dostałeś mniej punktów (i musiałeś jeszcze za to zapłacić).
4)Kupy będziesz dostawał codziennie, jeśli wybudujesz sobie kurnik albo/i stodołę. Bez tego będziesz musiał polować na lamy lub zbierać je wokół warsztatu.
5)Kolendra nie zawsze się pojawia, ale przez większość czasu właśnie tam rośnie. Miałeś pecha, że akurat dzisiaj się nie pojawiła.
6)W najbliższym czasie powinieneś się zacząć interesować kurnikiem i/lub stodołą.


Chrystusie, za te moje rozprawki należy mi się normalnie oficjalny order z ziemniaka xD
K.D.... Super odcinek ???
Joanna ... Świetny odcinek
black_u... ?
Beata B... Cześć Wojtek super mega odcinek z my Time at portia bardzo lubie te serie i ciebie pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona miłe niedzieli dla ciebie Wojtek i cynamona ?❤️?????????????
mirrak ... Dzięki za odcinek
Ania An... Super odcineczek ? Miłej niedzieli ??
Magda G... Będzie bardzo dobry ocet z tego za chwilę.
Nina Ko... Zarombisty filmik
Wojtusialie-♥️
Maćuś-♥️
Madzia-♥️
Deacon... Zgłoś się na kwadratową!
Bia?y W... Fajny odcinek
Natalia... Hej ? różnica, której nie mogłeś znaleźć w krzesełkach była na rączkach, (oparciach, no tam gdzie się opierasz łokciem) ? na jednym krzesełku właśnie ta 'rączka' była troszkę jakby dłuższa i wygięta ?
Wojtusialke ciekawostki

Wojtusialke ciekawostki

Historia kanału Wojtusialke zaczyna się w dniu 2012-02-22 11:52:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5751 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 55574806 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 144000 użytkowników.