Zachód najbardziej niekonwencjonalne, rewolucyjne i zaskakujące szkoły Agnieszka Zell niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VNSvSNepeGgNajlepsze komentarze:

Lustrza... Agusiu Twój głosik jest miodzikiem na moje serduszko.
RobertJ... Super audycja, jako nauczyciel widzę dziadostwo dzisiejszego systemu. 8-9 lekcji w klasie 7 i 8 to normalka, plus niekończące się prace domowe i nieustanne kartkówki np ze słówek (j. Angielski) świetna metoda nauki języka obcego.
Szok!
My edukujemy domowo ale i tak mam wrażenie że jesteśmy trochę przedłużeniem szkoły bo pilnujemy tego co ma się dziecko nauczyć a jest tej "wiedzy" dużo,i jest ona niepraktycza. Marzę o pracy w takiej alternatywnej szkole.
GERALT ... W Pol(in)sce dzieci w szkole griluje się zamontowanymi ruterami wi-fi a niebawem ich mózgi będą gotowane przekaznikami 5G. Kretyn Andruszkiewicz ma takie polecenie od operatorów gsm. System edukacji w Pol(in)sce jest po to by zabijać wszelką kreatywność i produkować bioroboty dla corpo i koncernów obcokrajowych. Szkolnictwo leży i dogorywa. Niedouczone "profy" produkują niedouczone kadry, które produkują ofiary z regresem samodzielnego myślenia. Baa studenci mają problem w czytaniu ze zrozumieniem sensu tekstu. Tworzy się certyfikowane bioandroidy jełopy z regresem osobowości.
Tomasz ... Polacy to jednostki robocze..
?
adam le... Pierwszy.
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.