Edeńczyk człowiek sukcesu 24. POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=a5nbEIG_aAUNajlepsze komentarze:

Beatka ... Odważę się i wstawię moje pierwsze Jasnopisanie (poziom 10-11?):

"Nie bój się. Wierz w siebie. Jestesmy z tobą. Jestem z tobą. Zawsze byłem. Zagubiłaś się. Ale jesteś. Wreszcie. Otwórz oczy. Podnieś głowę. Odczuj swoje siły. Stań na start. Jesteśmy. Zawsze byliśmy. Twoje sny. Ta Jaskinia(Giewont) wiesz przecież. I to Jezioro (Morskie Oko). I ta kobieta tam. To my. Walcz. Nie poddawaj się. Masz talent. Śnij. Tu cię konstruujemy.
........
Ciężko będzie. Ludzie będą potrzebować pomocy. Pokochaj.
Łąka. Twoja Łąka. Dobrze robisz. Pilnuj. Opiekuj się.
Zbyszek. Nauczyciel. Ludzki. Dobrze to robi. Zaufaj.
Jestesmy zawsze i byliśmy i będziemy. Również w trudzie.
Światło przyjdzie. Bądź gotowa. Pracuj. Kochamy cię.
Wystarczy. "
Jolanta... DZIĘKUJĘ
Eveneme... Ten facet który postanowił założyć sprawę w sądzie jakiemuś młodemu "koledze" mnie załamał. No świetne zachowanie.
Ma?gorz... Majeczka na którą działałam, już lepiej je. Poprawiły się jej wyniki badań. Boże jak ja się cieszę :*
Sylwia ... ?
ewa gro... Pozdrawiam , trafiłam na was przez przypadek ,jestem zachwycona i jednocześnie oszolomiona ilością informacji ,od czego zacząć ? poradzicie proszę
Bozena... Od kilku dni widzę nad Giewontem potężne ufo,ma specyficzną budowę,płaskie,złote ,z trzech okręgów zbudowane,pierwszy obraca się w prawo,drugi w lewo i trzeci najmniejszy w prawo.Wczoraj otrzymałam od tych istot przekaz.MA TO POWIĄZANIE Z POZA RZECZYWISTOŚCIĄ.
Konrad ... Do dziewczyny od bajek.. ja tez widzialem kiedyś strukturę tworzenia ale kreskówek, aby mogły być ilustrowane historie z dodatkowym opisem wypowoadanym przez lektora plus ciche gongi w tle albo inne instrumenty ktore sa u Zbysia. Mógłby pozniej rowniez byc tworzone z tłumaczeniami na języki... jest dużo różnych animacji ktore robia furorę A nie koniecznie sa tworzone w fajnej energetyce. Swiat jak powstanie sieć etenskich bajek. Powodzenia!;)
Doktor ... Pozdrawiam ?
Monika ... Witam ,dostalam namiary ns Youtube od koleżanki,,obejzalam kila roznych odcinków ale sie pogubiłam się troche.Wiec moje pytanie od czego zacząć na poczatek bo teraz mam mentlik w glowie,pozdrawiam pana Zbyszka?☺️
Agniesz... ?
Ilona D... Kochani kontakt do mnie znajdziecie na liście uzdrowicieli24 pa ?️
wiolett... Dziekuje ?????
Katarzy... Ilona, bardzo proszę o kontakt...jestem z Elbląga i chciałabym dołączyć do waszej grupy ??
Tobias ... Gdyby wytłumaczenie poziomów i wymiarów było jasno wytłumaczone to nikt by nie pytał, ale nie ma nigdzie takiego jak w słowniku opisu czym są wymiary ani czym są poziomy, duchowe, a powiedzenie, że wymiarów jest 12 a poziomy duchowe to umowna skala to niczego nie tłumaczy. Niech ktoś zrobi komletny słownik wyrazów duchowych Jana Popko, to będzie można tego się nauczyć , gdyż potoczne znaczenie wyrazów jest zupełnie inne i też trzeba sobie z tego zdawać sprawę, Ktoś kto słucha autora pierwszy raz słyszy bełkot, bo nie znając znaczeń autora słowa interpretuje słownikowo. Takich wieloznacznych pojęć jest cała masa . I trzeba sobie w wyobraźni zbudować zupełnie nowy nie materialny świat , uporządkować go , zinterpretować funkcje, znaczenie przyporządkować innym elementom tego świata , jego wpływowi i zależnościom. Ale jak to zrobić jeśli jeden człowiek doświadcza czegoś zupełnie innego niż materialna rzeczywistość a nazywa to słowami służącymi do określenia właśnie materii. Może ci, którzy także poruszają się po nierzeczywistości mogli by pomóc i wspólnie stworzyć taki słownik duchowych znaczeń. Tymczasem tu na filmach Popko wszystko z praktyki obraca się wokół badania ile procent czegoś wpływa procentowo na coś innego. Po co mi te procenty skoro nie wiem czym są i co mam z nimi zrobić . Dla kogoś kto chce wiedzieć co jest grane i czym jest rzeczywistość i jak w niej funkjonować by poprawić los swój i innych nie ma znaczenia , że ma wpływ na życie 2-procentowy czy 20 procentowy . Mi chodzi o wiedzę jakie podjąć działania aby zmienić swoj los na lepszy. A tak na marginesie , choć tego nie popieram widzę że tym, który potrafią zjednać sobie wpływowe osoby obietnicą podzielenia się zyskami przy okazji realizacji państwowych zleceń idzie w biznesie znacznie lepiej, od tych, którzy chcąc być uczciwi trzymają się procedur nie wykraczających poza przepisy prawa. No i kto w takiej sytuacji będzie większym autorytetem ?
swiadom... Jakie to piękne ze się ludzie budzą,az serce rosnie.Moc jest z nami.
Beata K... Od niedawna..tzn.tak od sierpnia tego roku słucham przekazów i oglądam audycje Zbyszka. Bardzo chciałabym nawiązać kontakt z Edeńczykami z mojej okolicy. Może jest ktoś z Zamościa bądź z okolic? Proszę może się odezwie..☺️Beata
Mariola... Pięknie się słucha że jest tylu wspaniałych ludzi z takimi fajnymi przekazami . dziękujmy za to i Górze i Zbyszkowi . I do zaś Edeńczycy.
Theresa... Dziekuje bardzo i zdrowia zycze ! ??❤️
POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.