Minecraft l KWADRATOWA MASAKRA! prawie xD LIVE TEAMISAMU FAMEMMA


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Kup PPV na galę z link ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬$$ DONATE $$▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Donate SMS/PAYPAL/PRZELEW ▬▬▬ ❤️ ABY ZOSTAĆ SPONSOREM: Obok ikonki subskrybuj znajduje się zielony przycisk WESPRZYJ ▬▬▬ Darmowy Donate (Loots) ▬▬▬ Trade Link ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Wtyczka dla Graczy ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ TOP DONATE: ♦ IceCut 3871PLN ♦ Marcin Lukaszewicz 3108PLN ♦ Tomaszeek 2230PLN ♦ Bartłomiej Piasecki 2000PLN ♦ Da mian 1692PLN ♦ VE@VER 1650PLN ♦ GOLD loord 1576PLN ♦ Bimmerek 1387PLN ♦ Wiksa 1025PLN ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Fanpage Instagram Serwer Hurtworld Gramy na VGOCRUSH Grupa Steam Sklep PompaTeam Profil Steam Snapchat eizOwsky Kontakt/Biznes ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Subskrybuj Zostaw kciuka w górę i zaznacz dzwonek obok subskrybuj! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Komendy dostępne na moim Live: !Facebook !Snapchat !ProfilSteam !GrupaSteam !Wtyczka !Loots !Sklep !JD !Nakarm !Instagram !Dzban !IQ !Tfu !Love ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Miejsce na twoją Reklamę! xD ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Sprzęt na jakim Gram: ♦ CPU Intel Core i7 5820K LGA2011 64bit 3.3GHz ♦ Motherboard Asrock X99 Taichi ♦ RAM 4x 8GB DDR4 Corsair memory D4 3000 ♦ Hard Drive 1000GB Western Digital Red ♦ SSD Drive 500GB Samsung 850 EVO ♦ Graphic Card 1x 11GB GDDR5 Nvidia GTX1080Ti ♦ POWER Corsair AX1200i ♦ Cooler CPU Thermalright HR 02 Macho Rev.B ♦ Mouse SteelSeries Rival 300 / ZOWIE FK2 / ZOWIE FK1+ ♦ Keyboard Hyperx Alloy Elite RGB ♦ Microphone Blue Yeti PRO / RODE NT1 ♦ Headphones HyperX Cloud v2 ♦ Chair AK Racing Premium ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Grafik ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Support the stream:

Ostatnio komentowane:


Witam Qjcze Adamie Super przekaz Słowa Ojcze Adamie. Pozdrawiam serdecznie i Błogosławię Miłego Dnia życzę. Zobacz »
Jak ten demon sie pojawilnto wrzasnąłem i potem mama sie na mnie popatrzyla jakbym był jakiś dziwny Zobacz »
ja mam mita koks i zobaczyłem ten odcinek teraz to tu pisze xd dobra MIT: jak popaczysz na endermana na 1.16.1 na survival to nie ruszysz siebie i ekranem to on nie będzie ciebie atakował koniec Zobacz »
0:00 to ty grasz w thunder island Zobacz »
CO TO MA BYĆ? Miało być porównanie Dudy do Trzaskowskiego a jest nagonka na PIS. Pomijając fakt, że zgadzam się z prowadzącym to TYTUŁ WPROWADZA W BŁĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobacz »
No dobra ale tam nie ma jakiegoś limitu zadłużenia w ciągu roku ? Że jak go przekroczymy to jest bankrut ? Zobacz »
gram to słowo ,które się odmienia.Jest jeden gram ale nie ma 2 gram albo 3 gram tylko 2 albo 3 gramy.Tak samo nie ma 100 (kogo? czego?) gram tylko 100 GRAMÓW Zobacz »
Nie kupiłabym tej palety Scotta, nie ma miłości od pierwszego wrażenia ? ale ta z Affect mam i lubię ?♥️ Zobacz »
Ziemniak mam takie dwa pytania czy mogę zamiast sprężonego powietrza w puszce użyć sprężarki do pszedmuchania pc i co można użyć zamiast alkoholuizopropylowego? Zobacz »
Jak dla mnie najlepszą serią książek to Przygody Gotreka i Felixa to jest taki best best i must do przeczytania przez każdego kto lubi warhammera? Zobacz »
9:59 to gdy wiesz że twój film dostanie demonetyzacje Zobacz »
Jezus powiedział: «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię» (Mt 11,28) ? Zobacz »
Cieszę się że każdy odcinek trwa 4:20 Zobacz »
Właśnie wróciłam z księgarni z Metrem. Siadam w domu, odpalam wasz filmik. A Wy je polecacie ?? Zobacz »
A jak mi ocieplali blok w zeszłe lato to ja Pana mrożona kawę zrobiłam i na balkonie sobie pili, w zamian mi jako jedynej w bloku umyli po wszystkim okna i balkon :D Zobacz »
34:24 Nie działa to videło
Fajnie że w końcu odcinek z farmy do firmy
co następne? F1 2020?
pozderki
Zobacz »
Czemu nie dodajesz odc rano?
Zawsze jak wstawałem to pierwsze co robiłem to oglądałem twój odc
Zobacz »
Obiecująca piosenka,- Najcenniejszy Skarb,to Ty.Zadne diamenty,- nigdy!
Oddałbym wszystkie za Ten jedyny Skarb.Moze niedługo przekonam się,jak Paweł Siluk zaspiewa,- Wrócisz Wrócisz!
Zobacz »
Jak ostatnio wszedłem na jakieś forum audiofilskie i zobaczyłem co ludzie wypisują ... to jakaś abstrakcja ! Ja nie mogłem uwierzyć w to, co czytam . Nie mam pojęcia ,czy oni są tak naiwni ,czy tak głupi? Zobacz »
Brot czy nagrasz Spongebob ? Battle for Bikini Bottom Rehydrated?
Gra kosztuje 103 zł w Media Expert na PC
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=locERxaE8w4


eizO ciekawostki

eizO ciekawostki

Historia kanału eizO zaczyna się w dniu 2012-08-20 19:26:03.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3682811 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 76400 użytkowników.