mmanewspl ciekawostki

mmanewspl ciekawostki

Historia kanału mmanewspl zaczyna się w dniu 2010-07-08 01:41:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4747 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 80271489 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 77000 użytkowników.

Trybson ostro o wygranej Najmana: „Marcinowi brakuje...


Trybson ostro o wygranej Najmana: „Marcinowi brakuje charakteru.” | FAME MMA 5

Najlepsze komentarze:

Marian ... Ciekawe ile osób co ciśnie trybsona to by mu powiedziała prosto w twarz większość to pewnie gimbusy . złożył Najmana jak scyzoryk i o czym tu gadać
Marek L... prawda ....pies z ciebie
BartekN... Trybson: "obrażał mnie na konfernecjach które mnie nie dotyczyly"
Też trybson podczas walki ozdoba-ambro: "klepal jak najman, klepal jak najman, klepal jak najman, klepal jak najman"
Oliwier... „Siema wszystkim !

Długo się zastanawiałem czy umieścić ten wpis o tym co mnie spotkało, ale jestem prawilnym człowiekiem i boli mnie to, że poniektórzy chcą zrobić ze mnie konfidenta, którym nie jestem. Obiecałem, że się wytłumaczę więc chcę zacząć Nowy Rok z czystą karta, a ten wpis ma zamknąć to co było.

Ponieważ ciągną się za mną stare sprawy z czasów, kiedy mieszkałem w Sosnowcu, muszę parę rzeczy raz na zawsze wyjaśnić. Nie chodzi mi o tych, którzy mnie obrażają i mi grożą, bo mnie to nie rusza. Chodzi mi o tych, którzy mnie znają i kojarzą i chcieli by wiedzieć, jak było naprawdę.

4 lata temu w Sosnowcu w nocy, przy wejściu do jednego z klubów, zaatakowało mnie 3 gości. Dostałem z byka od jednego z partyzanta i zacząłem się z nimi napier*****. Skończyło się tak, że jednego zabrała karetka, a dwaj pozostali uciekli.
Ochrona klubu, która całą sytuację widziała, wzięła moją stronę, za co dzięki.

Niestety sprawa się nie skończyła. Goście, których pobiłem, okazali się kibolami Zagłębia. Zaczęły do mnie docierać różne groźby. Nastepnie zlokalizowali miejsce, gdzie wtedy mieszkałem – a był to dom moich rodziców. Którejś nocy 8 – 9 gości w kominiarkach, z pałkami, kijami, pistoletami gazowymi, wpadło do domu moich rodziców. Wywalili drzwi wejściowe, prysnęli mi gazem w twarz, rozwalili szyby w drzwiach do pokojów. Rodzice zdążyli zadzwonić na policję, więc tamci uciekli. Moja mama, która ma kłopoty z sercem, bardzo się przestraszyła i długo była kompletnie roztrzęsiona.

Potem musieliśmy złożyć zeznania na policji i doszło do okazania podejrzanych. Ja jednak nikogo NIE ROZPOZNALEM!

Mało tego, sam miałem sprawę o udział w tej pierwszej bójce, pod klubem. Sąd uznał, że co prawda się broniłem, ale przekroczyłem granice obrony koniecznej i otrzymałem karę w postaci 900 godzin prac społecznych. Przepracowałem te godziny i sprawę uważam za zamkniętą.

Niestety goście, których wtedy pobiłem, nie odpuszczają. Żaden nie chciał stanąć ze mną 1 na 1, ale za to rozpuszczają za mną fałszywe informacje, że kogoś zakapowalem, żeby mi zaszkodzić, co jest nieprawdą.

Jeśli chodzi o klub WCA, gdzie trenowałem, to nie zostalem wyrzucony przez nikogo tylko sam odszedlem. Któregoś dnia pod klub wjechało 20 – 30 kiboli i grozili, że mnie pobiją. Trener początkowo trzymał moją stronę, ale niestety właściciele klubu przestraszyli się, że im zrobią rozpier***. Nie chciałem się z nimi konfliktować, więc wróciłem do klubu, gdzie wcześniej trenowałem, do Mirka.

I to by było na tyle w tej sprawie. Jak ktoś coś do mnie ma, to niech przyjdzie, stanie ze mną twarzą w twarz i mi to powie. Ale jak do tej pory to nie było takich cwaniaków. Ja się więcej na ten temat wypowiadać nie będę i uważam, że sprawa jest zamknięta.
Pamiętajcie „Psy szczekają, a karawana jedzie dalej” ?

Pozdrawiam wszystkich !”
Mars Od... JEBAC trypałe
Nico007... Jebac trybsona starego konfideta!!!!!!
Salut... Oj trybson jesteś taki zajebisty... A Najman ma sto razy piękniejszą żonę niż ty. Hehehehe
Artur N... Są papiery na trypale jebanego konfidenta nie bądźcie ludzie głupi tepic trzeba trypale jebana pałe Która najbardziej i najwiecej ma do powiedzenia na komendzie konfitura pierdolona
Allen D... 0:18 ''Gala wypełniona krzesełkami po brzegi'' - 26.10.2019
Mario M... Trybek wstawaj zesraleś się...
Lolek D... Trybson. Kiepski żart i kiepska gadka.
Pene Lo... Charakter to sprzedanie na Policji?
Jak tak to ty go posiadasz...
Piotr G... Inteligent bez szkoły kor...
Max Wic... Trybson największy zawodnik MMA z polski!

cwaniak jakich mało!
Prowadzący jeszcze większy debil, mało stronniczy!
Nowy Kr... przeciez ten lachociag jest na liscia, ta jak ten jego kurwiszon
pablito... Fame sie zgadza...współczesny cyrk osobliwości...gawiedź to bierze do paszczy jak SŁOIKI,ZDRADY,MALANOWSKIE I WESOŁKOWSKIE na Polsacie?Nastały czasy chwały idiotów?
Ryan Ba... @mmanewspl po chuj wy robicie wywiady z tym konfidentem ?
#JebaćKonfidentów!!!
MmmGla... Najman cie zjada inteligencja. Jestes zwykly pajac. Najman ma charakter i to dobry. Zobacz ile on dziala charytatywnie a ty trypala tylko gadasz i nic z tego nie wynika PAJACU.
Dany Vi... Najman ledwo wygrał z kaleką bonusem czyli kazdy 100kg gostek z ulicy robi go w 3 minuty
Urabura... Kapueria
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3FIqgQRrPCw