mmanewspl ciekawostki

mmanewspl ciekawostki

Historia kanału mmanewspl zaczyna się w dniu 2010-07-08 01:41:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4747 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 80271489 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 77000 użytkowników.

Kulisy przegranej Bonusa BGC z Najmanem wg trenera | FAME MMA 5


Prawdziwe powody przegranej Bonusa BGC wg trenera Marcina "Cichego" Konika. #NOKAUT #PiotrWitczak #ErgoArena

Najlepsze komentarze:

Anna Ko... Ten trener to albo jest tak samo uposledzony jak bonus albo ktoś mu wmówił że trenuje prawdziwego zawodnika mma jedno z dwóch..masakra
Jan Now... Zawsze mówiłem, że bonus powinien się skupić na tym co mu wychodzi najlepiej, czyli kontynuacji serii wywiadów Lufa-Pytanie.
Forlord... Bonus to sympatyczny facet z problemami z przeszłości, z których zdaje się wychodzić. Lubię go i nie uważam za patusa, jest na pewno dużo lepszym mężem i ojcem niż wielu komentujących ten filmik. No niemniej jednak wojownik z niego żaden po prostu, nie ma człowiek do tego predyspozycji
Pilaf P... Witczak jest niedorozwinięty umysłowo I emocjonalnie, Karzeł niepełnosprawny
Marcin ... Chyba tylko ze mną bonus by wygrał.
Robert ... Jest takie przysłowie z gówna bata nie ukrecisz
Aga Ta... Dobra dajcie spokój z tym bonusem, do Norwegii niech jedzie walczyć ?. Sama tkanka tluszczowa zero mięśni. Jeszcze typa lansujecie.
Korben ... To łeb jakis jest jak z zawodowym bokserem można planowac lewy lewy i prawy z krzyża przecież kurwa oczywiste ze nie wejdzie bo go.zawodowiec rozczyta
HIHo qw... Ciekawe Czumy Wojtuś chowa się tam za kamerą i nie prowadzi wywiadów, nie wstydzi się pokazywać fame na swoim kanale a sam się nie pokazuje hehe ciekawe ??
Andrzej... Ale spasiona locha
OgaRRR ... Do Psychologa Sportowego go dajta
Dziecko... Taki gladiator a ske zesral normalnie
Cegla i scierac to Born to fight bo wsyd
Dyziak ... Fakt, pomogles Bonusowi schudnac, zmienic tryb zycia i za to props, ale poza dwoma prostymi kombinacjami to nic więcej go nie nauczyles trenerze, dzialajcie dalej i powodzenia.
MrCryte... Mnie to zawsze zastanawiało od Fame MMA 1... Jaki kurwa bonus co to kurwa jest w ogóle ? Te Gole i inne takie się tym jarali jakby to jakiś bohater był. Jedyne skąd znam tego gościa ze wstawek jak rzyga. Nic sobą nie reprezentował ciekawego poza tym jaką fajną metamorfozę przeszedł ostatnio i tyle.
Julian ... Bez urazy ale z gówna bata nie ukręcisz
skejtpr... Chuj w dupę tym co hejtuja bonusa jaki by nie był schudł i trenował a te pizdy co go hejtuja by mu w ryj tego nie powiedziały a co dopiero trenowac
Micha? ... Bonus to wielka ciota. Juz tylko czekal by sie podlorzyc jak walka zaczela sie nie ukladac a jego proby obalen to byl jakis zart.
flex 25... Następna walka bonus vs packi
Dilu dy... Może by tak walka Najman vs Popek?
Manek B... Bez fisiowania wchodze i tych dwóch pajacyków rozdupcam w mig
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3YvBWDvgoJA