Emil Lipski ciekawostki

Emil Lipski ciekawostki

Historia kanału Emil Lipski zaczyna się w dniu 2009-12-06 09:22:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 333 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3868984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39800 użytkowników.

PO FAME MMA 5: MINI MAJK NIE CHCIAŁ WALCZYĆ CHARYTATYWNIE?


Która walka Fame MMA 5 Ci się najbardziej podobała i dlaczego? Insta:► SUBSKRYBUJ I KLIKNIJ W ► ◄ Social Media: Grupa Studenci w Polsce: ► Instagram ► E mail/Współpraca: Obstawiamy walki na fame mma 5! #famemma5

Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Mini majk to burak wyzwal na pojedynek typa ktory tak naprawde nie chcial walczyc. A wyzwal go bo znany i lach to wymyslil sobie ze go pokona i bedzie udzielal wywiadow jaki to zajebisty nie jest. A ten fajnie przyjal walke przygotowal sie pod niego i oklepal mu ryj nawet oddal kase na cele charytatywne a patola go za to wygwizdala za to ze z nim wygral najlepiej jakby dal mu sie pokonac. Pasc po ciosie i udawac ze stracil przytomnosc zeby potem po nim jechali. Karzel niech tez kase odda za to ze mu nie poszlo nie wiem za co Ci ludzie go tak wielbia
Oliwer ... Dzięki tobie zdalem maturę z Polaka xD
Dziubst... Trochę się głos z obrazem rozjechał ;)
EQUEEE... Szkoda mi było po wygwizdaniu Kruszwila, skoro Mini Majk wyzwał go na to musiał się pogodzić z tym, że może przegrać. Od początku byłam za Kruszwilem, bo pomimo, że Majk jest silniejszy, to jest jednak niski, a Marek ma przewagę pod względem długości kończyn co ewidentnie wykorzystał z sukcesem.
Nie mogłam wyjść z podziwu jak Hassan pięknie wykonał nokaut na Olehu, chociaż w głębi duszy byłam za Olegiem.
Walka Olejnika z Dawidem była, według mnie pomyłką. Jak koleś który od lat trenuje sztuki walki ma przegrać z ziomkiem ktory zasnął z tego, że był przydupasem Kruszwila? Chociaż i tak Tomek pokazał, że treningi nie poszły na marne, bo wytrzymał więcej niż się spodziewałam.
Walka kobiet to jedno wielkie xD. Widać było że Ewelina ostro przygotowywała się, a Godlewska poszła tylko po kasę.
Pojedynek pomiędzy Adbusterem A Malczynskim był dla mnie niewiadomą. Dwoje facetów z podobnymi gabarytami, o podobnej sile, ale jednak szkoda że wygrał Marcin, bo nie lubię ludzi zbyt pewnych siebie (wgl nie lubię go jako człowieka).
Walkę Rafonixa I Isamu mogłabym oglądać codziennie. Szymon pokazał że umie lata treningów nie poszły na marne, ale Rafonix nie Był gorszy, chociaż i tak byłam za Isamu (Tak samo jak z Malczynskim - nie lubię go jako człowieka).
Bonus vs Najman. Nie wiem skąd tam wziął się Bonus, nie znam go, ale pokazuje że jest przerostem formy nad treścią. Nie oglądałam walki, ale jedyne co mogę powiedzieć, to: dobrze, że wygrał Najman, zasłużył na to.
O całej tej federacji mogę powiedzieć tyle, że robią wszystko by zrobić wokół siebie szum. Idealnie opowiedział ZDupy o tym, jak bardzo jest to wyreżyserowane, co mogą jeszcze potwierdzic: zdanie Linkiewicz, gdy wyszła na ring 'dostałam za zadanie wzywać x na walkę', albo pocięta koszulka kolesia który rzucił wyzwanie Najmanowi.
Dzięki że przeczytałeś! Jest mi niezmiernie miło, że dotrwałeś do końca !
Wiktori... Ewidentnie najlepsza walka to bracia Malczynscy i Hassan ?
Bob Mas... Isamu powinien z Wiewiórem walczyć, piękna walka by była
Czarny ... Cześć walka Olejnik i kruszfila
My?ka K... Druga xd
Mao Mao... Pierwszy ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b0AVEi9R2RQ