Mini Majk walka LWA, FAME MMA 5 | Photoshop SpeedArt


Waleczne serce Mini Majka pokazało nam jak wiele może zrobić mały człowiek. W dzisiejszym odcinku wykonałem FanArt dla Mini Majka w którym zobaczycie jak połączyłem w programie Adobe Photoshop jego sylwetkę z lwem. Fame MMA 5 już za nami, ale dalej widzowie żyją emocjami. Zapraszam na SpeedArt foto manipulacji w Photoshopie. #minimajk #famemma #photoshop Jeżeli podoba Ci się moja twórczość nie zapominaj o subskrypcji i dzwoneczku :) OFICJALNA STRONA WWW www.czuga.pl KONTAKT: INSTAGRAM: czuga FACEBOOK www.facebook.pl/czugaofficial/ KREATYWNA GRUPA NA FB czugersi.com GRUPA STEAM:

Ostatnio komentowane:


Hejka kochana motywujesz mnie od początku kwarantanny do ćw ostatnio z tobą zaczęłam ćwiczyć. Dziękuję że mnie motywujesz? Zobacz »
Sztos piosenka i kox piłkarz smuteczek że już skończył karierę kto też tak uważa łapka prosze Zobacz »
Więzienie troll:Zbudujecie więzienie i tam będzie jakiś gościu który mu powie że jest tam bardzo długo,razem będą szykować plan ucieczki Zobacz »
Tiara poważnie zastanawiała się nad przydzieleniem Hermiony do Ravenclaw?, za to Neville rozważał Hufflepuff?.
Odpowiedź B!
Zobacz »
Dziękuję za tak merytoryczny film☺Dzięki Tobie udało mi się kupić wiele perełek np. puder Hourglass?Dla moich klientek zwłaszcza w wieku dojrzałym jest to must have?Jeszcze raz bardzo dziękuję ???? Zobacz »
No ten piencet pluz mam po co mi wiencej, lepiej sie rzyje a i mam jeden prodzent mniejży podatek. Czynasta emerytóra rzyć nie ómierać. I to wszytko za pienondze tyh złodziei pszetsiembiorcuf. Zobacz »
Dalej tak jest ze autobusy spod dworca wyjeżdżają na raz, najgorzej jak po melanżu wsiądziesz do złego i obudzisz się gdzieś na drugim końcu Krakowa Zobacz »
Witam, dziękuje za odcinek. Czy powstanie na kanale filmik odnośnie małych torebek pod siodłowych? Na przykład jak u Jana :Lezyne Road Caddy:? Zobacz »
Dzięki wielkie za motywację. Po prostu zacznę nagrywać i ten strach może wtedy minie. Na razie będę nagrywać żeby obyć się po prostu z moją twarzą, a później może zrobię filmy publiczne. ??? Zobacz »
??????????
Jo bhi mera yeh comment padh raha hai voh mera channel zarur subscribe karein pls????????????
Zobacz »
His magic tricks are very good, too good infact. Now he's either extremely good with his sleight of hand or some thing supernatural is doing the work for him. Zobacz »
41:47 Uwaga Izak będzie spadać, tutaj mamy z 300m no jest wysoko jest wysoko, tutaj mamy most z patyków, Noi Pan Izak no kurw spadamy no. Zobacz »
2:00 Ciekawe ile prób musiałeś wykonać Kipi z tym wejściem ;) Zobacz »
Wybory KTO wygra 60 % do 40 % dla ??? https://youtu.be/zv8cAx6VhI4 Zobacz »
widocznie pan Vucić za mało całował flagę Chin za uszkodzone maseczki. a może niech rosja pomoże. Zobacz »
Co do Michela to moze byc on podczas krecenia teledysku zostal poparzony przez ogien i tak jak tu moze wygladac a reszte kariery robil sobowtór Zobacz »
To co zobaczyłem było... po prostu było i zostawiło z mojego mózgu galaretke xD
Super się oglądało :D
Zobacz »
"Who else went straight to the comments"


Thanks jeztrisu for commenting on my vid
Zobacz »
3:47 O tym samym pomyślałam xd Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0HvUHT_-GK0


CzugA ciekawostki

CzugA ciekawostki

Historia kanału CzugA zaczyna się w dniu 2015-05-06 22:40:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 191 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4535753 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 62700 użytkowników.